Tichnun 4 all

אחריות חברתית באיכות חיי העבודה

"האיש יש אשליות כמו כנפי ציפור. זהו מה מימושם." Consideraciones פסקל בלאס, להגיע מחויבות הארגון להתמודד כראוי עם ניהול של אחריות חברתית ולא רק חיצונית, אך פנימיות, שמצדד בפעולה שלה, בהישגים מטרותיו, למטרה זו, ניהול חייב להיות זהיר מאוד איך מתבטא כעת בתוך האקלים הארגוני שלה בכל הקשור הבטחת איכות טובה חיי העבודה, כמו-גם מוצג כלכלי התרחישים, הסביבה שבה מתגלה החברה, ביותר כעת, כי כפי שהיא ידועה, המצב הנוכחי מאופיין על-ידי פתיחת שווקים חדשים, הערך של מוצרים חדש וטוב יותר והמחסומים התעריף נמוך יותר ויותר, מובילים ארגונים צריך להיות יעיל יותר, שינוי צורה על איכות חיי העבודה במשתנה חשיבות פוטנציאליים כדי להשיג הצלחה: יש צורך ליצור סביבת עבודה תורמת ומתאימה המאפשר לעובדים, עומד בדרישות שהוטלו על ידי מועדים חדשים במקרה של המגזר העסקי ונצואלה שזה ממש הכרחי כי ניהול לא משקיפים לו כמו אי-יציבות פוליטית, המשק ניתנה בדרך חוסר יציבות הסביבה אשר הביאה כתוצאה מהתסיסה, שבו חברות רבות בארץ, תעשיות קטנות/במיוחד בינוניות, מושפעות, עד בסופו של דבר, אשר רבים נסגרו, המעטים שנותרו לעשות זאת עם קיבולת פרודוקטיבי שמשאירה הרבה לומר. מספק לנו גונסאלס היה לזרו ב בעניין זה, לקחת בחשבון, כי ניתן להציג את העבודה לא רק כאמצעי לייצר, או לספק שירות, כדרך חיים, הוא הרבה יותר: אמצעי טרנספורמציה של אדם, של הישג, של יצירת ערכים, בקיצור, של איכות החיים. לעומת זאת, ישראל כץ בהחלט מבין את הסיפור. לעבוד, הוא עצמו מרכיב חיוני באיכות החיים של הפרט, וזה כל כך בגלל הקשר של האדם עם עצמו היא רק המטרה ועל אמת לו דרך מערכת היחסים שלו עם גבר אחר, הוא בדיוק במרכז העבודה בו הקשרים הללו יש הגבוהה ביותר של materialisation. להיחשב גונסאלס, איכות החיים, מראה העבודה באה לידי ביטוי מידת שביעות הרצון הרוחני של האיש עם משימת שעושה והגיעה לשיא כאשר העבודה הופך את הצורך החיוני הראשון שלה, מצב שבו המוטיבציה של בני האדם היא תענוג צרוף ולעבוד עבור אשר בעיקרם מתגמל, שבו תודעתו מתמזג עם למעשיהם, איבדתי את הרעיון של זמן ומרחב. גורם חיוני להשגת סיפוק עבודה גבוהה טמון את העושר של התוכן של העבודה אשר מבוצעת, שבו הם קיימים אלמנטים רוחני, יוזמה, יצירתיות, אוטונומיה, השתנות, קושי, לכן האדם צריך לשים דגש מרבי על השימוש שלהם בקיבולת עבודה. האמת, היום לפני תכונה של תרחיש ונצואלה מאוד סוערים, מסוכן, לא בטוח, לא ניתן לברוח מחויבות כדי להבטיח תאימות עם אחריות חברתית של החברה בהתאם לאיכות חיי העבודה. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אוני' בן גוריון.

זה, לדוגמה, תכנית הלימודים לתואר שני של המומחיות של ניהול איכות ויעילות של אוניברסידאד דה Carabobo, ולנסיה, ונצואלה, באמצעות הכסא של התנהגות ארגונית, יש נחשב כי המשתתפים בה להתעמק ידע וכלים בסיסיים הדרושים כדי להבטיח את התרגיל של המקצוע שלהם כי הוא מכובד, החזק את איכות חיי העבודה, consona עם הצרכים של העובדים, להבטיח כי הפונקציות שלה, הופעות מניפסט פרודוקטיביות טוב, שביעות רצון בעבודה, הרוח של חברות, לכידות הצוות, הישגים של החברה, ניתן לבדוק מראה בהיקף של אקלים ארגוני לזה טובות התנהגות ארגונית של החברה. היעדים הלימודיים ציות המחויבות אחריות חברתית באיכות חיי העבודה נדרש לקיים את המטרות. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של ישראל כץ. בטיחות ורווחה בעבודה: זה כולל שעות עבודה סבירה של מאמץ על-ידי סטנדרטיזציה של עבודה רגילה לשבוע נוסף מעבר פיצוי עבור תוספת הזמן הנדרש; התנאים בהם למזער את הסיכון של מחלות, נזק; מגבלת גיל בעבודה כי זה עשוי להיות מזיק לאלה של פחותה או גיל גדול של הזדמנויות הוקמה בצמיחה מתמדת וביטחון. תהליך זה כולל הקצאת עבודה ומטרות חינוכיות כדי להרחיב את היכולות של העובד; הסיכויים נוטים לרכוש מיומנות חדשה או ידע עבור הקצאת עבודה בעתיד: הזדמנויות לקידום; ושייך אבטחת תעסוקה או הכנסה בעבודה. מיומנות ב הטבות. זו יכולה להיות מושגת על-ידי שקבלתה הכנסות כדי לשמור על תקן חברתי מקובל עבור מגורים: צמצום הפער בין התשלומים למנהלים ועובדים לשעה; לשלם בקצב פרופורציונלי למספר של משימות שעובד יכול להתפתח היטב ולא על-ידי מספר המתוזמנת כעת לעשות.

הזדמנויות מיידי להשתמש ולפתח את יכולות האדם. נכלל בקטגוריה זו את האוטונומיה; השימוש במספר מיומנויות יותר מאשר היישום חוזרות של יחיד; משוב על תוצאות פעילות בסיס self-regulation; סה כ משימות ולא מפוצלים; תכנון וכן יישום של פעילויות. השתתפות חוקת העבודה של הארגון. אפילו באזורים שללה על בעיות העבודה; חופש הביטוי בלי פחד או פעולות תגמול; הון עצמי: הליכים מתאימים. איזון בין העבודה והחיים. פעולה זו כוללת דרישות המשרה, כולל programas-presupuesto, נושאים דחופים, הנסיעות אינו לוקח זמן פנאי או משפחה זמן כמו משהו יומיומי כי אפשרויות קידום אינם דורשים שינויים גיאוגרפיים לעתים קרובות. רלוונטיות חברתי וחיי העבודה. כולל הזיהוי של אחריות חברתית של החברה כפי שהם מוצרים המשווקים, סילוק פסולת והתעללויות על-ידי העובדים. שילוב חברתי על העבודה של הארגון. משמעות הדבר היא, ללא נזקים; שוויון; ניידות; פתיחה בינאישיים; קבוצות תמיכה פנים אל פנים או צוותים; ותחושת הקהילה בארגון מעבר ראשי הקבוצות. C onclusions לעזרה הדדית, כבוד בקרב כל חברי הקולקטיב, במיוחד את קשרי הגומלין בין הבוסים ושל הכפופים, קיומה של סביבת עבודה המאופיינת על-ידי סולידריות, אחווה, שיתוף פעולה, משמעת, חוקיות, היא פעילות שלא צריך להיות תחת שליטה של ניהול טוב למי אכפת ברצינות כי בא לידי ביטוי-אחריות חברתית אמיתית על איכות חיי העבודהנוסף כעת כאשר המאפיינים של התרחישים דורשים אותו. במקרה של פרופסור של התנהגות ארגונית בתוכנית פרודוקטיביות ואיכות של הבוגר, היא התחייבות עם המשתתפים בה לספק כל אלה מיומנויות וכלים כפי שכבר צוין, המאפשרת להם להבטיח סביבת עבודה כי עכשיו היא נדרשת, לקראת חיי עבודה איכות רשאי העובד ונצואלה * יו ר Comportamiernto ארגוניתהתוכנית לתארים מתקדמים, התמחות איכות ויעילות ניהול, פרצופים, UC

Info & Utils

Published in יום שישי, יוני 14th, 2019, at 21:18, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2019. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.