Tichnun 4 all

איך כותבים הודעה לעיתונות

10 טיפים לכתיבת הודעות לעיתונות את תשומת הלב של התקשורת פעמים רבות יש את הבעיה של הצורך לקדם את המוצר או השירות שלנו ואנו אין מספיק משאבים כספיים כדי להתמודד עם קמפיין פרסום תקשורתי מאסיבי ולא חשוב. משמעות הדבר היא כי אנחנו לא להגיע אל הלקוחות הפוטנציאליים שלנו באופן יעיל. אבל יש דרך לבטל את זה, מה טוב יותר הרבה יותר בצורה יעילה. אל תחמיצו את הכוח של הודעות לעיתונות. מה חשוב בהודעה? אני חושב שאנחנו מסכימים כי אחת מנקודות המפתח היא להשיג את האמינות של הקורא.

זה כרגע מאוד נלקח בחשבון על ידי חברות רבות מאז פרסום יתר התקשורת לעיתים קרובות מייצר אדישות של הצרכנים. ואז, אפילו אם זה אמיתי כי פרסום באמצעות לנו יכולה להיות השפעה גדולה על הצרכנים, אנחנו דורשים תקציב ניכר. עכשיו זה עדיפה בעיני הלקוח הפוטנציאלי שלנו? אנחנו מדברים טובות על עצמנו או מה צד שלישי לעשות את זה? זה לא מוטל בספק כי האמינות של העיתונות עדיפה הפרסום ומייצר יוקרה כי לאחר מכן בהוצאות פרסום זה כבר יהיה יותר את הפונקציה של מארח אותנו להציג s לזכרו של הלקוח גורם הרבה יותר שמיש. אבל, איך נוכל להשיג את זה? קודם כל, שהופך אותו לעבוד עם התקשורת, בין אם בכתב או בעל-פה. הסביבה שבה אנחנו רוצים להפיץ את הפעילות שלנו חייב להיות עם הקלות והמהירות של איכות חומר במינימום מאמץ.

ומהן הדרישות חומר כזה בדרישות איכות הפרמטרים הנדרשים על ידי אמצעי תקשורת? הנה כמה טיפים עם ההיבטים כי אתה צריך לזכור: לוודא כי המידע הוא חדשות. דהיינו, להיות חדשניים, יש עניין לציבור. זה עשוי להיות השקת מוצר חדש או שירות. דרך אחרת שיווק או הפצה. מיזוג או ברית. זה המסנן הראשון שאת חייבת לעבור את תשומת הלב של העיתונאי. . לא לשלוח מידע שהוא לא רלוונטי. אם הפתק ברור סוגיה, לכלול את רוב הדברים שיש חשיבות יכול לבלבל העיתונאי. ולא כדי לקשט s תקשורת מיותרים. הקורא חייב ללכוד הודעה ישירה וחד משמעית. זה מזהה את הנמען. לעניות דעתי הכנסת יכול לקבוע . לחשוב על סוג מדיית שאליו אתה שולח את המידע ומנסה ליצור קשר עם קהל היעד שלך, מהרגע הראשון. בדרך זו שזה הופך האינטרס שלהם עלולה להפוך קרוב לסוף של המשפט. הדבר החשוב הוא החדשות. הוא חושב כי מוצר חדש חדש, ולא החברה זה שיצר אותו. \"טוויסט\" שיהפוך אותו מאוד מיוחד או שונה מן התחרות. יש לי אמפתיה עם קהל היעד של המדיום. חושב למה אתם מעוניינים שהמידע שהפצת איך היית רוצה לראות שהיא הציגה. בדרך זו מסייעת העיתונאי כדי לעשות את העבודה שלהם. מחפש \"כותרות\". אם הפיסקה הראשונה שלך היא יותר מדי זמן, אתה יכול להשיג כי עיתונאים שאינם עוברים זה ולמרות שאר הפתק מעניין שהם לא . הם ידעו לנסות לתפוס את הקורא עם כותרת מושכת – ואם נחוץ עם כותרת משנה משלימים-במילים לא יותר מ- 10 עד 12, כדי לגרות את הקריאה עד הסוף. הוא משתמש בשפה ברורה, להימנע תארים. אלא אם כן המידע מיועד למומחים, לא התעללות של מונחים טכניים. עיתונאים לקבל הרבה מידע ממקורות אינספור ברציפות, אבל זה לא הופך אותם מומחים בכל דבר. אתה חייב לחשוף מנוגדים, לאימות העובדות. אם אתה מדבר על איכויותיו של מוצר, לנסות ליצור פרמטרים לכימות כדי לקבל אמינות יותר. אילו היבטים המוצר קורא תועלת ישירה. כפי אתה תקבל את היתרון היחסי, יעזור זה החלטות, או יהיה לי יותר קל בשבילך. יוצאים כל מידע אפשרי. כתובת שם, כתובת, טלפון, פקס, אימייל, אתר אינטרנט. ייתכן כי עיתונאים רוצה לדעת יותר על הנושא של הפתק כדי להשלים את המידע שלך או לתת לך יותר ממוקד בגישה עם מה הם רוצים. עזרה העיתונאי כדי לעשות את העבודה שלהם. כבר ציינתי זה לעיל, אבל זה לא עוד מתח זה: המסנן הראשון שיש להעביר תקשורת לפני ששוחרר הוא עובד\"מידע\". העיתונאי יהיה תודה לך כדי לספק לך הדברים. אם לא, יהיה לך פחות סיכוי להשגת המטרה. במקרה של ההודעה לעיתונות הוא האמרה \"אם הטוב קצרה, ואז הוא פעמיים טוב\". כלי תקשורת זה צריך להיות תמציתי, ברור וישיר. אם אנו לשמור על קביעות מסוימות יש שימוש בכלי התקשורת כי אנחנו מקור אמין של מידע, נוכל להגיע לא רק כדי לראות, אבל במקרים רבים להתייעץ. העיתונאי תמיד מחפש עקירות שונים ומקורות אמין. כתוצאה מכך הוא מצפצף על העושה, מי לא בודקים את הנתונים או העדכון שסופק. פונס Emilio Jorge לאור משחרר שלה מונטווידאו – הודעות לעיתונות (Uru) \/ בואנוס איירס – (Arg).

Info & Utils

Published in שבת, אוגוסט 20th, 2016, at 16:34, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.