Tichnun 4 all

אימון מנהלים והטווח שלו בחברה

קרלוס מורה Vanegas חבר שאכפת את הראש, האויב של הרגליים שבניהול ב להציג לפני המאפיינים של תרחישים תחרותיים הנוכחי, שבו יצא מוצלח, אלה שהוכנו למטרה זו, באופן מיטבי באמצעות גישות חדשות בניהול, כלי ניהול, זה מלא מזוהה עם תפקיד מכריע המספקת אימון מנהלים, כדי לשמש להתנהגותו של משאבי אנוש תחת תשלום שלהם. למרבה הצער ישנם ארגונים רבים, תעשיות קטנות/במיוחד בינוניות בארץ אשר לא זוהו עם מה מייצג אימון מנהלים בכירים. ההתעקשות שלנו כמורה של אזורים אלה, וכן, כמו הפונקציה של asesor-consultor של חברות, לידי כל הזמן לוקח משמעותית בחשבון תחום, השלכות, הטבות שנוצרו על-ידי ההנהלה אימון אימון מנהלים כמו טכניקת ניהול נוצר כדי לסייע בשיפור הביצועים של ארגונים דרך האימונים של במאים, מנהלים ואנשי מפתח שתפיק הערך לאורך זמן מיטוב תהליכים עסקיים מתוך היישום שלה. למעשה טכניקה זו לא נמצא ממונפות מאוד על-ידי חברות ונצואלה, ועל הרבה פחות תעשיות קטנות/בינוניות. זה נובע מכמה סיבות, הראשונה היא כי שיטה זו אינה נפוצה מאוד אולי היתרונות שלו אינם ידועים. טכניקה זו גם דורש הכשרה, הדרכה, לשאת את האדם או קבוצות של אנשים במידה הרצויה, זה דורש השקעה של זמן וכסף; לעתים קרובות לא משיגים התוצאות באופן מיידי.

מכשול גדול אחר, שהייתה חברת ונצואלה להשיק טכניקה חדשה זו נובע ממוקד רק ליחידים או אנשי מקצוע יקר יותר ורלוונטי יותר לארגון, שלא מכוונת ארגון העבודה המוני. לעניות דעתי ישראל כץ יכול לקבוע . העלות של טכניקה זו עבור חברות היא גבוהה מאוד, ויש תמיד היזם את חוסר האמון שרוחש מנהל המקבל אימון הכנה שיכולים ללכת לעבוד בארגון אחר. ישנם פתרונות לארגונים מעוניינים בטכניקה זו כדי ליהנות, לא להמשיך בכך הניהול המסורתית דגם שם הוא נח על היכולת של המנהל הוא רק עבור ציון, הזמנת, לתאם, במיוחד, פיקוח על הביצועים של העובדים. היישום של טכניקה זו יהיה יתרון גדול עבור חברות, במיוחד עבור תעשיות קטנות/בינוניות, מאז על-ידי המאפיינים שלהם, הם נוטים לשכור כמה מנהלים. אם שיטה זו מיושמת תעשיות קטנות/בינוניות יהיה את היתרון הגדול שיש מנהל מוסמכים, שתוכל לפתור הרבה בעיות, עם חזון גדול של ההווה והעתיד של החברה. המנהל יהיה מסוגל לזהות מכשולים אילו מגבלת הביצועים של אנשים לפזר אותם. מנהל זה מי יהיה בתורו של אימון יודע לבנות ביטחון עצמי, תחושת אחריות ומחויבות, יכולת למידה, impeccability יצירתיות והביצועים.

אימון מנהלים אימצה כראוי משאבי אנוש מאפשר להיות יעילים יותר לתאם פעולות, לפתח הסטנדרטים, להיות מסוגל לייצר צוותי עבודה רמות גבוהות יותר של מחויבות המשימה ואת המטרות של החברה, לעורר היצירה של סביבת למידה למצוינות, ללמוד את הטיפול הנכון של התנגשויות ולקשר מאתי בסיס חדש, אישי, עסקים. זהו שכלי פיתוח של קצינים אקזקיוטיב מתבצעת דרך מערכת של ייעוץ מקצועי ואישי ההשפעה הבאים בארגון. מערכת זו מספקת מידע, ידע, מיומנויות, הפניות, שיתוף פעולה וייעוץ. אקזקיוטיב מטרות האימון לכלול כדי ההיגוי שניהם באופן מקצועי להתפתח באופן אישי (כלומר לפתח הרגלי 8 של ההגה) כדי להשיג אופטימלית כמו מנהל או תפקוד ההנהלה כי התפתחות אישית זו להשפיע בכל רמות החברה. בין היתרונות של אימון מנהלים יכולים להיות מצוטטים: 1. היתרון הראשון והחשוב ביותר של אימון היא מצבו של bis bis: u ההנהלה לא לשבת לשים הראיות, ככל שהוא יכול להתרחש בהדרכות בקבוצה, חשש כי suimagen בסכנה כאשר מדברים על הספקות שלך, נעלם. u מתקיים באווירה של אמון מוחלט וסודיות. בדרך זו כל בעיות ניתן לטפל בה במהלך האימון. u שבעקבותיו של תהליך מותאם אישית לחלוטין. 2. כשאתה מנסה להיות אדם חיצוני, המאמן או את המורה עוזר: u לפתח תפיסה נכונה של המציאות. מיקום u מאדם פרספקטיבה רחבה יותר ופחות בהתמודדות עם מצבים שונים, מה שמוביל בחיפוש אחר פתרונות אחרים הבחינות לפני אינו מכוסה. חלק התנאים שבהם יש לענות על-ידי המאמן הם כדלקמן: 1. ידע רחב ועמוק של עולם העסקים. 2. היכולת ליצור יחסים של אמון, מאז אמינות (אשר ניתן להשיג רק עם יושר), אסרטיביות, הנקרא 3. אתה צריך להיות Communicator טוב ויש להם מיומנויות תקשורת מפותחת, ובמיוחד זה של המאזין פעיל. 4. קיבולת ניתוח ולמצוא קשרים efecto-כבוד להופיע אצל כל פעולה, כמו גם יצירת תוכנית פיתוח אישי ויעיל. 5 היכולת לאתר את, לא את התשובות הנכונות, אבל השאלות מתאים למצבים שונים אשר יכול להעלות את הלקוח שלך. 6. היכולת למצוא הזדמנויות בפעולות קטנות מדי יום, לא את הפעולות עסק גדול. 7. היכולת ללכוד לקחת בחשבון משתנים ארגוניים השולטים בתרבות שבו החברה היא אשר לקבוע את ההקשר שבו באפשרותך לפתח הביצועים שלו כמאמן. 8. אתה צריך לקחת בחשבון את המטרות ואת הערכים האישיים של ההנהלה על אילו מעשים, כמו גם משלהם. 9. היכולת להציג מודל של אמון, תקשורת, מוטיבציה, כיוון. לבסוף, אימון הוא תהליך של למידה לפתח יכולת לפעולה אפקטיבית של הפרט. אימון בהקשר ארגוני מורכב ביצירת רווחים שיחה אפשר תהליכים רפלקסיבי, והתוצאה אופטימלית עבודה ותוצאות צפוי על-ידי הארגון. מאמן קבוע את תשומת ליבו על תהליכים עסקיים ומזהה את פסקי דין אשר להפריע חברי צוותי עבודה כדי לתאם פעולות עם יעילות. המאמן יודע כי הרגשות הם מכריעים בתוצאות אשר מתקבלים בארגונים. מבינה את הרגשות כמו נטייה פעולה המאפשרת כי מסוימים דברים אפשריים ואחרים לא. .

Info & Utils

Published in יום שישי, יוני 21st, 2019, at 1:03, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2019. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.