Tichnun 4 all

אנקדוטות של הלילה של עונש

בשנת 1984, קריאולית עונש להגדיר צ'ארלס, peñaa שלו הוקמה באופן הבא: קודם guitarraa Marcelo Chinchay, א pianoa Gomero David קאחון (כלי הקשה) Juan מאלגה (málaga) ואת cantantea Andrés Arbulú (אחד שכותב), גיטרה שניה. בשלב זה הפסנתרן, מי כותב, גם השתתפה התזמורת של העונש, כלומר, את dobleteabamos שני. אני תמיד אזכור עם השמחה והעצב באותו זמן כל אנקדוטות שגדלו שם כמה לילות של עונש, בהזדמנות זו את המלל אותם כמה מהם, כי הם באמת מצחיק, פתאום הראשון יכול לפגוע קצת רגישות בקורא, אבל לא מאמין כי זה מתייחס היגיינה אישית, אז אני לא חושב שזה נשמערע; אלא אם כן הקורא מעט asquiento, אך בכל מקרה, אני אומר להם. בכל מקרה, שמבקש התנצלויות מהתיק. שניהם ההרכב המוסיקלי קריאולי, כמו התזמורת, היה לנו מנוחה קצרה בין עלייה עלייתו לבמה של העונש. במהלך ההפסקות, נהגו לתת לנו לשתות כדי לקחת. המשקה היה על האפשרות של המוסיקאי, יכול להיות מי סודה, או סוג של אלכוהול.

David Gomero (פסנתרנית) ליהנות ניצוץ של criollaa (מצחיק המופעים כרגע) מאשר לקבל כיף כל חבריך לעבודה. זמן מה חלקנו יושב בפינה של העונש, כל אחד עם המשקה שלנו בשימוש, התקרב המארגן של העונש (אשר בהשתתפות אמנים במופע עצמו) וביקש David. אם היא יכולה להזמין לגימה מהמשקה שלך; זה תנאי קריאולית היה, gorreara, אשר הסכים. הבעיה היתה כי זה היה חוזרת, לילה אחרי לילה של עונש, חזר על עצמו. David כועס על ידי המצב הזה, לילה אחד עשה הבאות איתי לצידו: לפני שמישהו ניגש לכובע אליו את המשקה שלו, הוציא לו שיניים תותבות בלסת העליונה ו זה שנספג לתוך המשקה שלו, ואז אתה שם את זה; אנימטור ושאל אותו שוב אם הוא יכול להזמין את לגימת המשקה שלו, ואמר לו: nomasa מגישים ברורה לא מכיל את הצחוק באותו הזמן, ומצאתי יותר עדיין, כשנשאל David ÿNo של arrocito במקרה? זה שימש כתרופה הקדושה, אז עכשיו אף אחד לא מלחמה את המשקה שלך יותר. Peña, (כפי ספרה אותם בהזדמנות אחרת) עבד duo לשיר זה היה הסמלי של השיר שלנו קריאולי זמרים ותיקים La Limeñita ו- Ascoya, של מוזיקה עממית. אחים, רוזיטה, Alejandro Ascoy. רוזיטה מאת בגילו המתקדם, היה דמות מאוד מיוחדת.

פרט מסוים מאוד, זה שזה. היה מאוד קנאי, מדברים מבחינה אמנותית; הוא לא כמו זה. אז פשוט שרה עוד אמן ב העונש, היה בטענה הבעלים, כאשר הוא שכר מישהו אחר לתפקיד. ברגע Carlos Bulnes (הבעלים של העונש) שכר quenista למופע. Quenista לבש כשם האמנותי שלו כדי הצב הענק שלה קנה oroa (charapa מסופר על תושבי בג'ונגל שלנו) האיש היה מבט מכשף, זה כדי nadita רוזיטה לא אהב. אני מדבר עם בעל אז. תראה את זה, אבל כפי Carlos Bulnes הכיר את חולשותיו של רוזיטה התעלמו ממנו. David Gomero, זה היה טיעון מיוחד לתת דרור לדמיון הסוטה שלך. מוכן בחשאי עם כמה מפיות וגפרורים, סוג של הבובות השטני מקלות, לשים שערות. ואז היה שם רוזיטה, הראה אותו ואמר לו: ראה רוזיטה את Charapa, ולא מצאתי ליד carteraa שלך כפי שאתה יכול לדמיין את תגובת רוזיטה בכדי ללמוד על הכישוף כביכול שאתה רוצה לגרום לצב ענק, רץ איפה Carlos Bulnes לספר לה מה קרה. At בסוף כל לילה בין עונש, הלקוחות אינם רק הנגנים נשאר מאחור. כדי לאסוף את שלנו יום העבודה, היה ביתם penitaa המורכב במיקום משותף: שירים, מופעים, mocedades מן כל הנגנים, אבל מי עשה את ההבדל עם הדמיון שלו קורע מצחוק, תמיד היה David Gomero. הניצוץ קריאולית שלו, היה ניצוץ בריא, בלי ליפול לתוך מהמכירות; זה היה מעדיף הניצוץ palomillezca, תמיד שיזכרו עם השמחה והעצב באותו זמן.

Info & Utils

Published in שבת, יולי 18th, 2020, at 2:41, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2020. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.