Tichnun 4 all

אשפה בעיה סביבתית חמורה

אין אדם יכול להיות מאושר אם גלויה של עצמו. פתגם סיני עד כדי כך להתעלם מהצורך לזהות ולשים לתוך לטפח תרבות הסביבה בסביבה בה אנו חיים, התוצאות יהיו שליליות מאוד ודורש contaminoso עבור הסביבה בו הוא שוכן, זיהוי נוסף, המחויבות של סוכנויות מעורבים, כגון הקהילה של השכנים, מושל, ראש העיר, המדינה. היא מדאיג לציין בערים של המדינה לא מקבל את תשומת הלב הנדרשת אשפה, איסוף, טיפול, היא שנוצר בזיהום, מאיימת על בריאות. יש הזנחה משמעותי במחויבות של האסלה, איסוף אשפה שמשאירה הרבה לומר, בטיפול של פסולת ביתית. לא מפתיע הליכה ברחובות הראשי של מרכז העיר (ונצואלה במקרה) ולראות איך הפסולת מפוזרת בכל מקום, הנע בין הניירות, פחיות, שקיות, סמרטוטים, פסולת של comitas, פלסטיקה, שם הערה בבירור, ב- one יד חוסר תרבות סביבתית של האזרח, שיתוף הפעולה שלהם והשני אי-יעילותם של סוכנויות המדינה באוסף יומי של פסולת אלה.

כל זה מוסיף לגבי פסולת ביתית אשר את דלתות בתים רבים, בשקיות לקחת לפעמים ימים כדי להיות שנאספו, לעתים קרובות שבור, פגום, המוצר של בעלי חיים הפותחים בחיפוש אחר מזון, לפעמים beggars, מזהמים את הסביבה, שבה רבים של שאריות אלה להתדרדרלייצר ריחות רעים והם מופיעים מראה מגעיל לעין. רשויות מעורב הבטחת שירות איסוף אשפה טוב, לא זוהו עם אחריות זו בממד מלא שלו, שוכח כי יותר ויותר להגר ערים רבות מספר משמעותי של אזרחים אשר מגדילה את האוכלוסייה בערים הגדולות ואת כל זה מוביל לעלייה פסולת. כתוצאה מכך, לא מפתיע לראות colapsadas ערים רבות במונחים של אשפה את הנזק שהוא גורם, כי מציאות זו הופך רציני חשש, הדרך כיצד לתת שלב תוכניות, פעולות לנהל ולספק פתרון יעיל זה מאיים המציאות, פוסט דלת פתוחה בזיהום קרקע, מים ואוויר. הוא תקף מאוד כאשר הוא מצוין, יוצרת קובץ כי בעיות סביבתיות אשר ניתן להפיק אשפה באוויר הפתוח dump, או שאין להם את הפקדים סניטריים המתאים אלו; superfaciles זיהום מים, מי תהום (אם לא אטומים לרעש בארות), זיהום של הקרקע ואת האווירה (בעיה זו מעצימה כאשר שאריות לא אפליית לפי מוצאם, כמו ההצטברות של חומר אורגני מגוונות, סוללות, פחיות ועוד, מבלי לקחת בחשבון את הריקבון של כל רכיב או רעילות הימנו). ההתפשטות של מכרסמים, וקטורים אפשריים של העברת מחלות, הרעלה של צמחים ושל בעלי־חיים, הם הסיכונים שיש לקחת בחשבון. זיהום בריאות האדם שחרור במזבלות הם כמות משמעותית של גזים כגון מתאן וגזים CO2 רעילים כמו baceno. בנוסף לכך acusantes של מחלות שונות.

מאוד מעניין אשר חושף את Jesica Salvatierra, כי פסולת משק הבית הם נושאים סביבתיים נהיה יותר המדאיגות. הגידול של האוכלוסייה בערים את השינויים של צריכת חיוניים בייצור של פסולת. טכניקות חיסול המזבלה או מפני תמיד כרוכה זיהום לסביבה, מדוע הוא היסוד יש מדיניות הנגזרת לשנות את הרגלי הצריכה. Jesica Salvatierra, ייחשב כי לאורך ההיסטוריה, הבעיה העיקרית של פסולת אורגניים הייתה חיסול אומר לנו. סילוק סופי של פסולת משק בית בערים הגדולות, מצאו את הפתרון שלך לזרוק פסולת לתוך peripheries; על-ידי הסתרת אותם המחתרת המזבלה, שחרורם נהרות או פשוט לשרוף אותם. מציאות עדיין בכמה מדינות, ערים שלה לעשות, ללא קשר לתוצאות Cabe שים לב כי באזורים שבהם הם אלה מכולות ענק של פסולת ממוקם (רבים מהם אם יש לך את התנאים הדרושים בריאות), היא בפאתי העיר, שבו אנשים ממוקמים עם הכנסה נמוכה בעירוני משכנות העוני. רבים dumps אלה מהווים לא רק התפרצויות של דלקת, זיהום, אלא דרך חיים למי מוקדשים פושטים האשפה. כי הרבה נצפו בערים מסוימות של ונצואלה, ברקיסימטו קאראקאס, ולנסיה, חסר־תכלית, להזכיר כמה. מאוד חוקית כאשר הוא מציין כי כעת, שינוי אורח חיים וצמיחה כלכלית של מדינות אמריקה הלטינית גרמה לעלייה בדור פסולת ביתיים ומסחריים. הבעיה היא להשלים עם השינוי בהרגלי הצריכה ואת הרכב המגוונת של פסולת מודרני (מיכלי פלסטיק, פחיות, מחשבים, בין היתר). נכון מאוד כאשר צוין, מכשירי חשמל, מחשבים יצרו בתי קברות חדש ואמיתי של טכנולוגיה, מורכב פלסטיק וחומרים אשר פוגם. חיסול היא דאגה המאה החדשה, אז זה לא קל למצוא טיפול יעיל בדיכוי, שאינם מזהמים, אלא אם הוא ממוחזר. זה חייב להיות מובל לזכור נתון זה המציאות Salvatierra, על פי היוזמה של אמריקה הלטינית ואור קריבי עבור פיתוח בר קיימא (ILAC) "אוכלוסיית אמריקה הלטינית ואת העיר קריבי כבר מייצג 78 אחוז של הסכום הכולל, שיעור הגבוה של עיור לפי יבשת, המגמה נשארת ריכוז גדול בערים, שתושביו גדלים בשנת 2005 תקופה כדי 2010 בשיעור של 1.7 אחוזים בשנה". האתגר הנוכחי הוא מכיל אשפה מהם המפיקים בערים הגדולות. ארגון האומות המאוחדות (האו"ם) נקרא פסולת משק הבית על"כל שאין ישיר שימוש ערך חומר אשר נמחקת על-ידי הבעלים שלהם". אלה נוצרים בתים, משרדים, מוסדות חינוך, כמו גם הנחות מסחריות, מסעדות, כולל אלה אשר נוצרים בבתי החולים, אשר יש יצירות דומות לאלו תוכנן במסגרת משקי בית. בעיות שעמדו בפני מדינות אמריקה הלטינית לפי מחקר ECLAC (הנציבות הכלכלית עבור אמריקה הלטינית והאיים הקריביים) הוא "שינוי הרכב הפסולת שבו ירידה חומרי מתכלה ולכן מציבה אתגרים עבור טיפול, שחזור וסילוק של שני בעבודה סוציאלית (פסולת מוצקה עירונית) בולטים". כלומר, אין preponderance גדול של פסולת אורגניים, אשר אינם מתפרקים ורכיבים עם מאפיינים רעילים. עם זאת, בשנים האחרונות באמריקה הלטינית פיתחו פרוייקטים כדי להקל על המצב הזה, שבו שהשגת ומינימיזציה של פסולת על פי הקטן, שימוש חוזר, המיחזור פריטים אלה. עם זאת, מדינות רבות של האזור להמשיך יש בעיות עם סילוק הפסולת במזבלות, כמו גם במזבלות גם פתח ללא ספק, חשוב מאוד השיחה, כי זה הכרחי כי כל דייר של כדור הארץ יש מודעות מה זורקת אשפה, כי הכל כי הוא בזבז גורם נזק לסביבה. חשוב גם מנגנונים לחיסול נסה להיות פחות מזהמים ככל האפשר כדי למנוע את השפעתם על חיי הטבע של כדור הארץ והעם

Info & Utils

Published in יום שני, אוקטובר 10th, 2016, at 2:56, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.