Tichnun 4 all

בגין לשנות את אורח החיים שלך!

שלום, מוכן / a להתחיל לשנות את החיים שלך? קודם כל יש לי שתי שאלות לשאול (אני יודע ישר ככל האפשר על עצמכם): 1) האם אתה חי כמו שאתה רוצה? 2) יש לך כל כך רחוק כדי להשיג מטרות אישיות או מקצועיות שלך? אם התשובה לשאלות האלה היא לא, מזל טוב!, ראשית על ידי מימוש עצמך מעמדת כי בימים אלה אתה רוצה לשנות, גם כי מעכשיו זה יכול להיות "להתחיל לבעוט" זה ישתנה הדרך שלך לראות דברים עבור רווח אישי! אם אתם מעוניינים לשנות את החזון שלך בברכה! אבל אם במקום זאת אתה בטוח שהשגת המטרות שלך אתה חושב שאתה על סף החיים שלך ואת הקריירה שלך, או אם אתה חושב שזה שמועות טהור כי לא יעזור לך בכלל מצטער לומר כי הדברים הבאים לא לך כל כך מודה לך ואני מאחל לך הצלחה … בלב! אוקי. כדי לך שיש לך אתה מעוניין כי התקדמות זו לא להיכנס דברים מוזרים בחוץ כי הם הציעו גורם לכם לבזבז זמן וכסף כדי להבין מאוחר יותר כי יש לו אך לשווא, ואז בסופו של דבר אומר לעצמך, "אבל אני נכנס זה" או "זה היה לראות כי נלקח השיער!". או, כפי שלמרבה הצער אני עברה מהמקום שבו הם מבטיחים לך גן עדן עם קישוטים, וכל מה שהם רוצים זה לקבל את הכסף בסוף עוזב אותך נסחפת עם פחות כסף מבעבר. NO. זה פשוט ללמד דרך חדשה לעסק מרהיב שיגרום לך לראות את הדברים כפי שאני ועמיתים אחרים סביבי כבר בר מזל מספיק כדי למצוא ולהתחיל להפוך את החיים לנעימים יותר, למה לא יותר מהנה ומעשירה. היית רוצה להיות מסוגל "לקחת את המושכות" תחושת החיים שלכם וליהנות עתיד כלכלי טוב יותר עבורך ועבור שלך כי אתה לובש היום?, מדוע אם כן אין לך מה לדאוג כל כך הרבה כסף והוא יכול לבלות זמן רב יותר יקיריכם התשוקות שלך? זכור כי הכסף הוא חשוב אבל לחשוב על הביטוי "לבוא עם שום דבר ואנחנו יוצאים עם כלום" אם אתה לא נהנה מהחיים נגע מאוחר מדי תבין מה פספסת! כן כמובן שאתה יכול לחשוב כי בלי כסף לא נעשה דבר, או חושב שזו עוד דרך למצוא מישהו כדי לקבל כסף ולא שום דבר אחר.

הרשו לי להבהיר כי אם יש לך שינוי של חזון לעתיד של החיים שלך ולהתחיל ליישם התמדה להוט קצת סבלנות תוכלו להבחין כי תוכל בהדרגה לגדול ואתה לא מתחרט החלו להשתלט על החיים הפיננסיים שלך. אני aclararte גם כי שיטה זו אינה תקבל עשיר במשך הלילה בבוקר, לא היה מבטיח דברים שאינם נכונים, אלא לשפר את ההכנסות שלך באופן מעולם המחשבה כי אני יכול להבטיח לך! אני עצמי לא חושב שאני אפילו מהסס להודות החיים hacerlo.Hoy ואת החסות שלי פגשתי בדרך זו אתה גם יכול לקחת. ובכן כדי להתחיל בעסק הזה אתה צופה כי לא תצטרך לבצע השקעות כי אתה לא יכול לעשות (אף אחד לא מסוגל ללכת על ידי משיכת הכסף שלהם שם). אבל האם הייתי מייעץ לך להתחיל בקטן. לא תמיד הכנסת. אתה לא צריך למכור את הפריטים .

או כל דבר 'לא מחדש קורא לאף אחד למכור nada.Ni יבלו שעות מול המחשב לבזבז זמן יקר שלך, אולי אתה יכול לשמוע שם בחוץ: "זמן הוא כסף" לא לבזבז אותו או להחמיץ את סוף חשבון הזמן שלך הוא שלך ורק שלך אחד לא יכול לקחת אותו כל כך להשתמש בצורה הטובה ביותר. אם אתה החליטה (א) אני מציע להמשיך להיכנס לאתר הרשמי של העסק שלי (תראה את הקישור בתחתית המאמר), שבו אתה יכול להירשם ולפתוח חשבון לגמרי בחינם! באתר תוכלו לפגוש העסק מודאג אחרים ומהם היתרונות הרבים שלה! ואחרון אחרון לפחות אני הצעת רכש מינימלי של קורס ה-F-מאקרו, כך שתוכל לצלול עמוק יותר ולהבין את העסק, לדעת הכלים שלך יש בסיס השקפת עולם חדש פיננסי כי דיברתי לשים יישום מוקדם ככל האפשר כדי להרחיב את העסק שלך! לשאלות ו / או ספקות אתה יכול לכתוב לי שמח לענות על השאלות שלך. די לומר כי סוג זה העסק הוא לחלוטין חוקי לחלוטין ושקוף, יש לך את כל המידע שאתה צריך באתר כדי cerciorarte.Soy אדם שאוהב דברים לגיטימי, ברור, הוגן ללא הפתעות כמו שאני מאמין לך יותר מדי. אז למה אתם מחכים?! הזן את במוקדם באתר ותראה בעצמך (א). אני מקווה שתמצא את מה שאתה רוצה ואני מאמין שזה יהיה. עד אז, תודה על ההתעניינות שלך! פ"ד: "ההזדמנויות עשויים לתפוס, לקחת אותה, לא להחמיץ" הוגו פ רודריגז.

Info & Utils

Published in יום שני, אוגוסט 22nd, 2016, at 20:56, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.