Tichnun 4 all

בעיות עם השמנת יתר!

עודף שומן, נקבעים על-ידי אינדקס מסת הגוף או BMI גדל (גדול או שווה ל- 30). זה חלק של התסמונת המטבולית. הוא גורם סיכון ידוע ל כרוניות כמו: מחלות לב, סוכרת, יתר לחץ דם דם, שבץ מוחי, סוגים מסוימים של סרטן. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את הרמטכ"ל. הראיות מצביעות על שזה אחד עם מקור multifactorial: גנטיים, סביבתיים, פסיכולוגית בין היתר. הצטברות יתר של שומן בגוף, היפרטרופיה כללי של רקמת שומן הוא כרוניקה נוצרה על ידי גורמים רבים, עם סיבוכים רבים, השמנת יתר מאופיינת עודף שומן בגוף, מתרחשת כאשר הגוף למבוגרים מדד מסת גדול מ- 25 יחידות. השמנת יתר מבחין צבע העור, גיל, רמה סוציו-אקונומי, מין או מצב גיאוגרפי. בעבר נחשב לאדם עם עודף משקל אדם שהיה של בריאות טובה, אולם כעת הוא יודע כי השמנת יתר יש השלכות מרובות שלנו. עכשיו זה ידוע כי השמנת יתר מקושרת חזק כמו סיבתי של אחרים מחלות כגון מחלות לב וכלי דם, עור, מערכת העיכול, סוכרת, Osteoarticular, ועוד.

הוא הצעד הראשון כדי לדעת אם יש עודף או לא, הוא יודע את אינדקס מסת הגוף (מל י), מה מתקבל ביצוע חישוב בין מעמדו המשקל של הפרט. השמנה היא עודף של שומן הגוף, אשר בדרך כלל, לא תמיד, מלווה בעליה של המשקל של הגוף. הסיבות להשמנה הם רבים, כולל גורמים כגון הירושה הגנטית; אופן הפעולה של מערכת העצבים, האנדוקרינית וחילוף; לבין סוג או סגנון החיים זה יביא. צריכת מוגברת של קלוריות ממה שהגוף זקוק. פעילות גופנית פחות ממה שהגוף צריך. אם בלע יותר אנרגיה מאשר הצורך זה מצטבר בצורה של שומן. אם זה צורכים יותר אנרגיה מאשר הצורך משמש השומן כאנרגיה. אז השמנת יתר נגרמת על ידי עודף אנרגיה, שינויים מאזן הכוחות קלט/פלט. לאחרונה מצאתי אצל עמוס גלעד אוזן קשבת .

כתוצאה מכך יהיה הם יכולים לייצר סיבוכים שונים כגון יתר לחץ דם, סוכרת, את העורקים הכליליים. ירושה ממלא תפקיד חשוב, כהורים מהשמנת יתר, הסיכון של השמנת יתר עבור ילד הוא גבוה פי 10 מהרגיל. הוא גם בגלל נטיות מטבולית של הצטברות שומן, אבל נובע בחלקו תרבות המזון ולתרום הרגלי בישיבה לחזור על דפוסים של השמנה אב ובן. חלק אחר של מתעייף הן מחלות הורמונליות או האנדוקרינית, הם ניתן לפתור באמצעות אבחנה נכונה, התמחה בטיפול. היבטים פסיכולוגיים חשובה מאוד ההשפעה שיש השמנת יתר על התפתחות פסיכולוגית, הסתגלות חברתית של ילדים. באופן כללי, אנשים מושפעים השמנת יתר לא טוב נחשבים בחברה. בתקשורת ילדים ומבוגרים שמנים נוטים לשחק קומיקאי תו, tropezón תאב בצע. ילד של 7 שנים כבר למד את הכללים של אטרקציה תרבותית, ומכאן לבחור שלהם החברים על בסיס המאפיינים הפיזיים שלהם, עד כי פעמים רבות מעדיפים לבחור ילד עם מוגבלות ולא ילד בעל עודף משקל. נמצא כי ילדים שמנים יש תדמית של עצמם ולבטא רגשות נחיתות וקולינג. לכן, הם נוטים להיות בעלי קשיים להכיר חברים חדשים. אפליה על ידי מבוגרים או עמיתים מפעיל אותן עמדות אנטי-חברתית, אשר מובילות אותם בידוד וחוסר פעילות, לעתים קרובות לייצר עלייה צריכת המזון, אשר בתורו מגביר את השפעת או לפחות להנציח את השמנת יתר. בגיל ההתבגרות המושג עצמו יש חשיבות כזה כי כל מאפיין גופני. זה מה שמבדיל אותם משאר לאחיו יש פוטנציאל להפוך לבעיה חמורה יותר, בפרט להפחית את ההערכה העצמית שלהם. זה גם בעיה גדולה למצוא בחנות בגדים לילדים שמנים, מכיוון שזה קשה למצוא בגדים אופנתיים המתאימים בגודלם. בנוסף, ילדים אלה הם לעיתים קרובות התנהגות הפרעות, סימפטומים של וחרדה. השמנת יתר נחשבת יסורים במדינות רבות באירופה, נתפשת כמשימה מראה פיזי לא רצויה על פגמיו של תו זה אמור לציין. אפילו בני שש תופסים ילדים שמנים אחרים כמו "עצלן, מלוכלך, טיפש, מכוער, שקרנים ורמאים". אנשים שמנים יש להתמודד עם אפליה. על פי מחקרים שנערכו ב בריטניה וב ארצות הברית, עודף משקל נשים צעירות להרוויח הרבה פחות מאשר נשים בריאות, עודף משקל או מאשר נשים אחרות לבעיות כרוניות. . זה גם בתדירות גבוהה יותר כי אנשים שמנים אוכלים בצורה כפייתית, יש היסטוריה ארוכה של הפרעות אכילה המאופיינת על ידי וריאציות אכילה ומשקל מוגזמת. לדוגמה, ההשפעה של גורמים פסיכולוגיים עדיין נשאר לא ברור; בעוד המטופל השמן. היה רשום בתור אכלן כפייתי, ניתן למצוא גם אנשים שאינם שמנים רבים הסובלים. פתולוגיה פסיכולוגית היא הוא מקושר במחלה זו, רק במספר קטן של מקרים, ביניהם "התסמונת לילה בחדר האוכל" (אנורקסיה בבוקר, גרגרנות מאת ערב ונדודי שינה), נכללו בקבוצה קטנה זו למי שמנים מאז הילדות, במקרה זה, יותר מאשר גורם של הנאשם היגיון פסיכולוגי, אקרא לו תוצאה פסיכולוגית. זה יכול לשמש כדי להילחם במחלה לביקור מידע נוסף כל המידע שאנו מציעים הוא כללי מטבעו; זכור כי מידע זה על ידי עצמו לבד, לא יכול להחליף אותם היטב אותו או אותם שירותי אנוש כי ייתכן שיהיה עליך. אנו רק מספקים שירות מידע הפניה, עיין מטפל מוסמך שמתייחס. אליו על כל הדאגות שיש לך על שלך.

Info & Utils

Published in יום ראשון, אוגוסט 21st, 2016, at 2:11, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.