Tichnun 4 all

האות נגד חרדה טראומטית

כאשר אנו נולדים כולנו צפויים שני חוקי יסוד: חוק הכבידה ואת החוק הייסורים או קיומי בסיסי. על חוק המשיכה, אין הרבה מה לומר כי הכל ברור וקל; אם אתה חושב, לא להתייחס קפיצה ללא החזרה לנחות על הרצפה. על קיומי שמסרתי לו את שם זה להבהיר כמה נקודות. אם החיים הם מסע, לדמיין אותך על ידי פעם שעומדים בדרך שלך חיוני. קדימה נפתח עולם שלם לא ידוע המיוצג על-ידי הפחד העתיד או פחד מהעתיד. כשאתה מביט לאחור, מופיע הפחד לאבד את זה ידוע, זה כבר הלך, תומאס מודעות לאותו הרגע יהיה פחד לאבד השליטה של הזמן או מה זה אותו דבר, לפחד זה בלבול. מראה הראשון שאפשר כי האדם הוא פגיע ביותר כי היא מוקפת פחדים. אם אנחנו משקפים קצת, נראה כי אם אני לא חושש לעתיד שלי לעולם לא תאפשר לפנים זה, אם היה לך פחד לאבד את מה שידוע מעולם לא נלחם כלום, אם היה לך, בלי הפחד בלבול בחיים לא ינסה להבהיר.

את אנשים, למרות הפחדים הללו עדיין להתחתן, להביא ילדים, חתימה על משכנתאות, וכו '. לבירורים בנושא יש לפנות ל פטריק דרהי שמבין יותר ממני. על רקע זה, הכי מעניין הוא כי נוצרת כדי tensoa שדה בין הפחדים הבסיסיים צריכה להתמודד איתם. זה מייצג הגלום אצל האדם, אשר הוא לחיות סכסוך קבוע ולאחר קבלת החלטות רציפה (אם אני כאן לא ניתן שם). זה אפשר לסכם אותו אקסיומה בסיסית כל הטיפול, האם או לא מקוון: יש פחד או בעיות היא רגילה, פיפטות הוא NOT Enfrentarlosa (תנועה שמוצג הליכה. (יש זה לכבוש את הדברים, אל תדאג זה על ידי אותם, וכו ', ועוד). כולנו יודעים כי הייסורים וחרדה יש פרסום רע מאוד (בעיקר לאנשי מקצוע), בכל פעם שהוא מופיע שוהם לימדו אותנו זה כמו במקרה של חום יש לשים קץ לזה מיד. Acraso שגיאה! מה שאתה צריך לעשות הוא לשים את החרדה הזו לעבוד עבורנו. ? ומה זה אומר אז יש אות חרדה (שאינם פתולוגיים) זה אומר לי שיש לי הבעיה.

החרדה הזו מתנהגת כמו פעמון זה להודיע לי בנוגע לכל קושי או פחד. אם לדוגמה, אני במיטה, אני לא יכולה לישון כי מחר אני חייבת לתת הרצאה. סביר להניח כי חרדה הוא אומר לי כי לא הכנתי זה גם מספיק טוב, אם אני אשמע כי קול ואני לקום לסקור, בטח זה חוזר למיטה זה תישאר לי ישן כמו תינוק. למעשה, את האות חרדה עזר לי להכין ולהתמודד טוב יותר עם הפחד שלי כשלו. הבוקר בכנס (הפחד של העתיד). יש גם עוד חרדה פתולוגית, זה נקרא חרדה טראומטית, שבו יש חשש של משהו מוצק כמו בעבר, אבל מפחדים פחד. אם אנחנו מדמיינים את החרדה טובה איפה המרבי ב- 10. החרדה אות רציני של 1 עד 5, והוא לא פתולוגי (לא קיימת קדחת), אך החל מ- 5 החרדה הוא טראומטי, שאם היינו מנהלים את fiebrea. סוף סוף אומר לך כי ישנם חולים רבים, כי הוא מתנהג כמו אותו אדם שנהג הרכב שלך ושל בקרוב מד טמפרטורה מים עובר באדום לבן. במקום אות אזהרה המציינת שקיימת בעיה איפשהו במנוע, מה שהופך את זה כיסוי עם מחוון יד, לומר מה אני לא רואה אף אחד. במקרה זה, רוב הסיכויים כמה קילומטרים יותר מאוחר. נתראה בביבים, עם כשתפסת מנוע, עשן. מוסר השכל: יותר שווה למנוע התרופה. מאפשר הרבייה מוחלטת או חלקית, בכל פעם להזכיר המחבר ואת המקור.

Info & Utils

Published in יום רביעי, נובמבר 23rd, 2016, at 6:27, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.