Tichnun 4 all

? האם GVO הכלים הטובים ביותר שיווק באינטרנט

בעת גלישה באינטרנט, לפעמים זה מרגיש כאילו הראש להתפוצץ! הכמות של כלים, מערכות ושירותים אשר מקודמים שם בחוץ, שרודפים את הראש עם ההבטחה של עושר קל הוא עצום. כל יום הוא כלי קסום נוסף שמבטיח מיליוני המבקרים אתר שלך ועל סכומים גדולים של כסף בחשבון הבנק שלך. ללא מאמץ. המציאות היא כי הם יכולים להתכחש לגמרי בסופו של דבר רחוק מלהיות פתרון כדי לבנות את העסק שלך באינטרנט, desilucionarlo. כפי שאתם יודעים, ישנם כלים שם בחוץ.

זה לא רק להפוך את החיים לקלים, הטוב ביותר, לשמור על העסק מזמזם על טייס אוטומטי עבורך. החוכמה היא לדעת מה להתמקד ומה להרחיק! אנחנו הולכים לדבר על מה הוא חיוני, מה כל אדם נדרש לפתח עסק באינטרנט תלוי בסיס כדי לכוון את העסק שלהם, 1) אירוח אתרים (אירוח אתרים) ברור, ללא לינה, האינטרנט יהיה מקום משעמם מאוד לבלות. אם יש לך שם תחום, אתה צריך מקום לשהות זה כך שאחרים יכולים למצוא אותך. ישנן מספר חברות המציעות השירות של לינה, עלויות עשויות להשתנות מלהיות חינם עד סך 500 דולר לחודש עבור לינה מאוד מקצועיים. המפתח הוא למצוא חברה המספקת 99% זמן הפעולה התקינה ואת גם מספקים תמיכה 24 \/ 7, למקרה שאי פעם שיש לך בעיה. בנוסף, כמובן, הרעיון הוא כי אתה מקבל מה שאתה משלם. (2) אוטומטית מגיב שמעו את המשפט: הכסף נמצא ברשימה? ובכן, אתה יודע כי יש מענה אוטומטי ויצירת רשימת מנויים היא הדרך המהירה ביותר ליצור רווח, פשוטו כמשמעו, הקש על לחצן של obtedra כסף אשר מגיעה מהר יותר את חשבון הבנק שלך אומרים עוגיות חמות! הנוסחה היא פשוטה.

צור דף לתת משהו בעל ערך עצום ללא תשלום. זה יכול להיות דו ח חינם, שיעור וידאו, אודיו ראיון או סמינר חיה באינטרנט. כדאי לך לעיין אצל עמוס גלעד כדי לקבל עוד מידע. אז, שינוי מידע בחינם, שהמבקר ייתן לך את שמך וכתובת הדואר האלקטרוני. ואז הקסם קורה ניתן לעקוב אחר באופן אוטומטי, מציעים ערך רב יותר, ואפילו למכור להם משהו כל זה נעשה באמצעות אחד אוטומטי-respondedor, כל הדרך האוטומטית ויעיל עבורך. שוב פעם, חברות המספקות שירות עצמי לספק טווח מ USD 20 דולר לחודש ל- 99 $ לחודש. 3) ויצירת אירוח של קטעי וידאו (וידאו אירוח) מגמה ענק באינטרנט היא כדי להציג מידע באמצעות סרטונים, דבר זה נקרא שיווק עם קטעי וידאו. ללא סוג של וידאו באתר האינטרנט שלה, רוב האנשים פשוט לא מספקים יותר עניין התוכן. הוידאו מאפשר לך להתחבר עם המבקרים וליצור אמון יותר מאשר עם רק מילים. כולנו שמענו של יוטיוב עם בטיחות. אבל זה שירות חינם זה מאופיין על-ידי קטעי וידאו של מתיחות, בדיחות, קליפי וידאו, וכו ', אבל ראוי להציג תמונה של העסק שלך? יש סיבה חשובה מאוד אשר רבים networkers הטוב בעולם מעדיפים לייצר, לארח קטעי וידאו שלהם, דרך שירותי התשלום. (4) אתר אינטרנט גנרטור של מערכת חיפוש 99% של משווקים באינטרנט אין לי את הזמן או את הכישורים כדי ליצור אתרי אינטרנט או דפי בחיפוש זהב משלהן. . מנסה ללמוד עיצוב אתרים או קודי HTML זה לא הדרך הכי טובה לבזבז את זמנך… זה איפה בניית אתרים אותך רק להתאים אישית את דפי עם וידאו משלך, מידע על מוצרים, מענה אוטומטי, והוא כבר! (5) החזק ביותר הקו (ישירה שידור אינטרנט) הדרך לחדר הישיבות למכור היא פנים אל פנים. אתה מקבל משוב מיידי, הלקוחות יכולים לשאול שאלות ולקבל תשובות שלך באופן מיידי. מכיוון שאת לא רוצה לספק למבקרים כל פנים מול פנים חדר ישיבות בשידור חי היא הפתרון הטוב ביותר! אנחנו יכולים לשבת בנוחות של בתינו ובהווה לאנשים בכל העולם, מוצרים, תיאורים של הפגנות וידאו, מצגות פאוור נקודה, שאלות ותשובות בשידור חי, הכל אפשרי באינטרנט. אם אינך משתמש חדרי ישיבות עבור העסק שלך, אתה מאבד הרבה כסף. החברות גובים עבור טיפוסי בין 49 דולר לחדר הישיבות 99 לחודש עוד יותר. הכלים הטובים ביותר 5 אלה חמשת הכלים העיקריים אנשי עסקים להשתמש באינטרנט אשר תלויים בעיקר מערכת לבצע מכירות על טייס אוטומטי, prospection. אתה יכול גם! עכשיו, תוכלו לקבל כל כלי נהדר אלה מחברות שונות ולשלם בין 150 דולר או 350 דולר בכל חודש. לחלופין, ניתן לקבל את ההחלטה החכמה, יש הכל חברה אחת ולשמור כמות עצומה של כסף. GVO מציעה את כל הכלים הללו תחת קורת גג אחת רק 1.45 דולר ליום. . זה פחות מסניף של סטארבקס! והכי חשוב זה, לזמן מוגבל, תוכלו לנצל את כל הכלים האלה מדהים ואת היתרונות של זה עבור סכום כולל של 14 יום בלבד $ דולר אחד לא להחליט עכשיו, שימוש בכל הכלים ולראות כמה חזק זה, איך הם יעזרו להתפוצץ העסק שלך באינטרנט עכשיו. לחץ כאן כדי נסיעת מבחן:.

Info & Utils

Published in יום שלישי, אוגוסט 18th, 2020, at 5:11, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2020. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.