Tichnun 4 all

האסירים

לאסוף מידע רב יותר, יהיה יותר הם סיכוייך לזכות במכרז. 4. לשקול את האפשרות של רכישת נכס לתקן (Fixer העליונה). האסירים, הסוף של תעשיית כאשר בבעלות הבנק את המאפיינים, נמכרים כמו שהם (כמות שהוא). דבר ידוע, כי הרוב המכריע של נכסים מעוקלים צריך סידורים. זה יכול להיות בעייתי, שכן חלק אינם במצב נסבלים. לעתים קרובות, הבעלים הקודמים היו נאבקים לשלם את החשבונות שלהם, זה אולי כי הם הזניחו תחזוקה שוטפת. במקרים אחרים של הידרדרות של המאפיינים הם כי הבתים שהושחתו, לפני שנשלחה, או לא מחדש נרשמו למכירה לאחר חודשים או שנים.

הזמן שבו הטבע גורמים קר לצינורות מים קפואים, משעמם ויוצקים מים בתוך הבית. במקרים מסוימים, רוכשי לשכנע המלווים לפתור חלק מהבעיות לפני סיום המכירה, ובלבד הם תיקונים קטנים, כמו המלצה של השמאי ההערכה או רכוש. ראוי לציין, זה מתקשר עבור תיקונים אלה, גם סיכון. להפסיד או לבטל את החוזה, במיוחד אם ההסדרים אינם במרחק מה הבנק יש לזכור. ישנן הלוואות עבור המאפיינים של הפילטרים תיקונים, אלה ידועים כמו K 203, גם ברשויות המקומיות מסוימים, יכול למצוא תוכניות לרוכשים בפעם הראשונה זה מאפשר לך לקבל כסף עבור שיפוץ של הנכס. 5. לשכור את השורשים האמיתיים של עו ד ברגע איה מתכווץ עם הבנק, ולא התקבלו כל הנקודות של ההצעה, תצטרך לשכור עורך דין קרוב המחקר של התואר ומשימות אחרות.

אם אתה קונה במזומן (מזומן) זה זו לא תהיה דרישה הכרחית, אך מומלץ, אבל אם המימון לא נעשה בעיה, מאז שלה המלווה הבנק ידרוש שתיקח את אחד. . 7%A8%D7%99%D7%98%D7%A0%D7%99%D7%94.aspx'>דניאל טאוב. שים לב, הבנקים בעלי נכסים מעוקלים, הם לנסות ולשכנע אותך לעבודה עם עורך הדין שהם בוחרים, אבל מדינות מסוימות או שיפוט שאתה יכול גם הקונה בחר ולשכור הסגירה של התובע רוצה, אפשרות זו יהיה מומלץ ביותר מאז. משפטי לבנק עובדת למען האינטרס של הבנק. Asesorece בהקשר זה עם ראש העיר המקומי או אם אתה עובד עם המתווך או סוכן נדל ן, זה יהיה מומלץ ביותר עבור סוג זה של העסקה, לשאול את זה להמליץ לך נאום סיום. עו ד רצוי על שפתם ויש ידיעה מלאה בתחום הנדל ן reposeidos. 6. לבקר את הבית עם הקבלן, מפקח בית. Apezar בתים אלה נמכרים כמות שהוא, כפי שהיא, ללא אחריות והסדרי דרישת סביר, לא חדלו מהיות טוב מציאות במחירים פומבית או להלן שוק זה הוא נבון. לבצע בדיקה לקביעת אפשריות בבעיות עולה הרבה כסף. הבנקים בדרך כלל לתת בין 5-15 ימים לבצע את הבדיקות, לנצל את הזמן הזה לא רק עבור בדיקות אם לא גם זה יכול להביא קבלן כדי להעריך את עלויות התיקון אם הבית זקוק להם. אם הקבלן ואת המפקחים המלצות מעבר לתקציב שלך, באפשרותך לבטל את החוזה ולקבל את הפיקדון ללא עונש. להעסיק מפקחים וקבלנים זה asesorece בעלי הרשיונות הנדרשים על ידי המדינה. הנה כמה טיפים קצרים כדי לשקול לקנות שעוקל מאפיינים, למידע נוסף בקרו אותנו איפה תוכלו למצוא דיווחים כגון; 6 שגיאות נפוץ יותר לקונים בפעם הראשונה ההערה, וכיצד למנוע. לחסוך עד 50%. חינם רישומים של נכסים מעוקלים בתיהם ואת מציאות אחרים על ידי דוא ל מדי יום. ביקור לחץ כאן. המאמר זה באדיבות סבסטיאן ד מרטינז-נדל ן… infoGratisCasas.com המזוהה עם שגשוג נדל ן LLC. אם אתה גר באזור המטרופולין וושינגטון, יהיה ו MD ניתן ליצור קשר ב- 703-929-3520 או שוויון הזדמנויות דיור המונחים: REOs, REO או נדל ן בבעלות הם המילים הנפוצות מתייחסים אל המאפיין הוא ברשותו של הבנק. העיקולים, מונחים נפוצים נוספים הם, נכסים מעוקלים על ידי הבנקים, מאפייני HUD, אמפר, העליון, העיקולים, הבנק העיקולים, העיקולים. הבאים בתור, נדל ן, סוכנת נדל ן, מתווך, מתווך, סוכן, המוכר מקרקעין מוחלפים. Fixer העליונה בתים לתקן או מי צריך להשלים את השיפוץ.

Info & Utils

Published in יום חמישי, יולי 14th, 2016, at 20:49, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.