Tichnun 4 all

החברה שלך הוא ספינת מפרש

החברה שלך הוא ספינת מפרש רדיפת לשלמות יכול לשבש את העסק שלך שיט בהחלט לא ענף ספורט פופולרי כמו ניהול והפעלה של עסקים, אך שתי הפעילויות דורשות מיומנויות ספציפיות, שניהם דורשים ראייה וקריאה של תרחיש, כל אחד בדרך שלו. הוא לא תמיד הרוח הוא בעד, כי \"הזן\" בעוצמה הנכונה, אשר יישאר קבוע, הקלה על חייו של מלח. בדרך זו היו גם קצת האתגר של חסד כדי להתאים את ההגה, daggerboard, לצוד את הנרות באותו זמן מדויק, בעת עיצוב הגוף מהסירה אחר האיזון. הפעולות של מלח חייבים להתבצע כמעט בו-זמנית, באופן משולב, המשרד, נחוש, בביטחון, וכן דורש מנהל בתוך חברה. קבל אתגר של גזע יכולה להיות רגע פשוט של סיפוק אישי, לכן נוכל להרשות לעצמנו לקחת סיכון או זה פתרונות כדי לשפר את האדרנלין שלנו. אחרי הכל, אנחנו כאן לרגע כיף, אשר לא לשים סכנה ולא עבודות ותוצאות פיננסיים ולא, בניגוד מה קורה עם החלטות כלכליות שגוי. ניתן להשוות משברים עסקיים כנגד הרוח. לחץ כאן צחי מלאך ומצא עוד .

כן, כי אפילו עם הרוח נגד הסירה מגיעה ליעדה, יותר או פחות adernado, אך בבטחה ונקה הבאות עקרונות ומטרות. חברות רבות מצפה תמיד הרוחות חסד כדי לקבל מהירות לפרוס שינויים צריך תמיד לראות שיפורים בתהליכי. עת כאשר התרחישים המשתנה במהירות, מיקום מחדש של מתחרים, לקוחות מחפשים חלופות, אין לצפות לפעול, משום לשפר את הרוח הן כיצד להפסיק זמן. תרחיש אידיאלי מדגים את חוסר חזון של השלם, בזבוז זמן עצום.עליך תמיד לפעול, להשתמש בכלי זמין שכל הזמן, כך שלנו צרכים ובעיות מצטבר עם זה הפתרונות הם רחוקים יותר ויותר, בעוד מתחרים אחרים בצע בחזית, למרות הקשיים. אותם עם בטוח לא להיות ממתין תנאים מושלמים לפעול. תמיד הוא הזמן, הזמן לפעול.

לדחות החלטות בתקווה מחר זה ייתכן שיהיה קל יותר לקחת או ייקח אפקטים הטובה ביותר היא שגיאה חמורה, אשר רק לצבור את תיק \"פעולות כדי לפרוס\". בין הכלים של מנהל, אשר מוביל מפרש-החברה שלך, אנחנו לא יכולים לעזוב הצידה אלה יסוד הרגעים של גשם מועט?סקירת אסטרטגיות מחפש את התרחיש, מתחרים, מיקומים שלהם. ייתכן שזהו הזמן המתאים מיקום מחדש של המותג שלה, מוצרים, נאמנות הישן או להשיג לקוחות חדשים עבור תומכים המותג שלך.תוכנית עסקית יכולה להיות חשובה, כמו גם תוכנית שיווק חדשה. ?בשינוי האסטרטגיות עליך לשנות תהליכים מתאימים, כך הגדרות תיאורטי מגיעים בפועל, תמיד קשוב האפשרויות כדי לצמצם פעילות, העלויות, ההוצאות. אם הרווחים משאבים ותוצאות. ?ציוד אווירונאוטית החברה, באמצעות תרבות חדשה של מחויבות והשתתפות, עם אנשים שיודעים כיצד אינטראקציה ולהציע פתרונות חדשניים להוביל מוצרים ושירותים חדשים. שים לב כיצד טיפלה אם פלחי השוק רבים, זכיונות, בנקודות המכירה.זה כזה החשיבה מחדש ארגונית? אסטרטגיות, תהליכים ואנשים טופס חצובה כל כך חשוב החברה שלהם, כמה הגה כיוון, מפרשים, bolinas את הספינה. …, אפילו לא דמיינו כי הם יכולות להיות מטופלות אלא אם משולב לחלוטין. שתי קבוצות צריך תמיד לפקח, עונתיות בכל פעם.אם אנחנו מחכים תנאים מושלמים של רוח כדי לקבל כף הרגל במים, עדיף לא לקחת את הסירה מן המוסך. יהיה מי למלא את regatta בהתרשמות, יללת על התוצאות שלנו.        

Info & Utils

Published in שבת, יולי 18th, 2020, at 14:56, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2020. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.