Tichnun 4 all

החשיבות של אורתודונטיה החיוך היפה

החיוך הטוב ביותר עבור אורתודונטיה שנים הטובה ביותר מבוגרים ולא מחייך יפה… החשיבות של חיוך נחמד לא צריך לזלזל, orthodontist יש מטרות אחרות לא פחות חשוב, כמו גם אסתטיקה שיניים, פנים: בריאות השיניים, החניכיים ואת הפונקציה הנכון של mastication. אורתודונטיה נדרש גם במקרים מסוימים כמו pre-treatment קבועה גשרים או פורצלן, כדי לתקן את מיקום הולם חלקי עמודים. אתה יודע אלו עקום שיניים לנשוך רע יכול ברצינות משפיעים על הבריאות הכללית של הפה וכי jaw משותף (Temporomandibular משותפת). שקפים או עקום קנה מידה קשה לנקות ולתחזק ומסודר ובסופו של דבר שיניים יכול לתרום להיווצרות חללים, של היווצרות, דלקת חניכיים, re-absorption של תמיכה גרמית וכתוצאה מכך לירידה של השן. נשיכה שגויה גורמת ללבוש נורמלי של השיניים, אכילה קשיים ונזק על רקמות התמיכה השן (החניכיים ועצמות).

הכאב של הלסתות, הגבלת כדי הפתיחות, הרעשים בלסת, כאב ראש כרוני מיוחסת לאנשי שגוי של שיניים לעיסה. כאשר מטופל רוב בעיות אורטודנטי להחמיר עם הזמן. טיפול שבוצעו על-ידי orthodontist כדי לפתור את הבעיה המקורית הוא בדרך כלל זול יותר מאשר כל טיפול נוסף שנדרש כדי לתקן את התוצאות המתרחשות בזמן מאוחר יותר. לעולם לא מאוחר מדי הוא אורטודנטי הטיפול הוא תמיד שינוי כדי לשפר, בכל גיל. טיפול אורטודנטי יכול להיות מוצלח בכל גיל. למעשה, מעל 75% מהחולים אורטודנטי היום הם מבוגרים. התהליך הביולוגי תנועת שיניים זהה אצל מתבגרים מאשר אצל מבוגרים. המצב של השיניים, החניכיים ועצמות הוא גורם חשוב בקביעת כדי להשיג יפה, חיוך בריא אצל מבוגרים.

מסיבות של חוסר צמיחה בעצמות הפנים של ה מבוגרים, תיקונים מסוימים לא ניתן לפתור רק עם אורתודונטיה. עם זאת, חשוב מאוד פנים כעת שינויים עם שילוב של אורתודונטיה ו ניתוח אצל אנשים שנבחרו כדי לקבל סוג זה של טיפול. מבחינה לוגית לא כל המטופלים צורך בניתוח, אבל להיפך, הרוב המכריע של המקרים ניתן לפתור באמצעות אורתודונטיה קונבנציונלי. Orthodontist עם טעם ייתן חוות דעת מקצועית קרוב במקרה שלך בפרט. הסוגריים המרובעים בחיי היומיום שלך שלך הדאגה של אם זה נראה טוב או רע באמצעות סוגריים מרובעים או אם השימוש זהה מפריע לך בחיי היומיום שלך. לכן בהחלט לא! באפשרותך לבצע בדיוק את אותו פעילויות עם או בלי סוגריים מרובעים: לשיר, לנגן על כלי, לאכול, נשיקה ועד לקחת תמונה. גם היום יש כמה אפשרויות אסתטי ודיסקרטי מאוד לבצע טיפול אורתודונטי, כמו לדוגמה: פורצלן, קיים ספיר סוגריים מרובעים בשכונות מסוימות, אך רוב החולים להתאים במהירות אל הסוגריים המרובעים. בטיפולים מסוימים מומלץ להפחית את צריכת מזונות קשה, ממתקים או מסטיק מסוימים. הבשורה הטובה היא כי טכניקות וחומרים חדשים מודרניים המשמשים את orthodontist היום מאד להפחית את אי הנוחות ואי נוחות שנגרמו על ידי סוגריים מסולסלים בניגוד אלה שימשו לפני כמה שנים והוא גם הוריד את תדירות הביקורים במרפאה וזמן הטיפול סה. בדרך כלל שמענו השיניים כואבות לאחר הסוגריים מופעלים. עם המודרניזציה של חומרים היי-טק כאלה כמו לדוגמה ניקל טיטניום חוטים – נחושת או עכשיו לאחרונה החוטים מכוסה חנקן יופחתו כמעט בשלמותו כגון נוחות. מכשירים המשמשים טיפולים של מבוגרים? הם מקבלים והם מכשירים מעוצבים בהתאם לסוג הטיפול, כי הוא יתנהל. מכשירים קבועים נקרא מרובעים אף במקרים מיוחדים הם עשויים להשתמש בסוג אחר של מכשירים קבועים או נשלפים משמשים בדרך כלל. סוגריים מרובעים הם יכולים להיות מתכתי, או שהן יכולות להיות חרסינה אסתטיים או ספיר. אם אתה צריך טיפול מלא יותר אל תדאג מאז הסוגריים אסתטית (שקוף) יש לנו כיום הם מאוד נוח ודיסקרטי, שמירה על כמעט מבלי לשנות את מראה הפנים במהלך השימוש של אותו. הפלטה אסתטיים הם חומרים שקופים אשר נותן להם את הטון המדויק של השיניים שלך ולהעביר ובכך כמעט מעיניהם, המעניקה נוחות יותר חולים במהלך הטיפול. לגלות כי כך היה הגדול התייעצות עם החיוך orthodontist היא הדרך הטובה ביותר לקביעת היתרונות הציע את הטיפול ואת התוצאות אנו מצפים. לאחר בדיקה ראשונית, אבחון מלא, orthodontist שלך יכול להסביר לו מה הטיפול שלו בפרט, כמה זמן זה ייקח. מידע נוסף כאן.:

Info & Utils

Published in יום שלישי, אוגוסט 6th, 2013, at 8:10, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2013. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.