Tichnun 4 all

הטיפול של לוקמיה, לימפומה

תא גאמידה ירושלים (Marketwire-19 / 10/09) הודיעה היום פרסום מאמר אשר מוערך carlecortemcel-l, שם גנרי אשר מכונה נרחב StemEx, טיפול עבור סרטן הדם כמו לוקמיה, לימפומה. מאמר, Carlecortemcel-l, לשעבר של vivo מורחב שתל תא דם טבורי umbilical עבור השתלת allogeneic, נכתב על-ידי ד ר Ka Wah צ'אן, ד ר דמיטריוס Petropoulos, יפורסם ב- 11/09 בעיה של דעת מומחה על טיפול ביולוגי. זמין באינטרנט (ד ר צ'אן הוא מנהל המטולוגיה/אונקולוגיה, דם, ותכניות של השתלת תאי גזע של מח העצם במכון השתלת טקסס בקמפוס של החולים המתודיסטית לילדים ב סן אנטוניו, טקסס. הוא גם חוקר ראשי של המחקר ExCell, אשר כעת הוא הערכת StemEx. ד ר Petropoulos הוא hematologist אונקולוג ילדים בהחולים לילדים בסרטן במרכז מ ד אנדרסון סרטן באוניברסיטה טקסס יוסטון, טקסס, שבו השלב הראשון בחקר StemEx הוצאה לפועל. במאמר שלו, ד ר צ'אן, ד ר Petropoulos טוענים כי תוצאות קודמות הציע כי אינפוזיה של carlecortemcel-l יכולה להיות קשורה אוהדת שאינם קשורים החוזר תמותה.

הרחבת לשעבר בחיים של תאי הדם על פי הטבור (UCB, על-ידי ראשי התיבות שלה באנגלית) נראה שיש גישה לוגית כדי להגביר את הזמינות של מקור זה עבור השתלת תאי גזע hematopoietic (HSC, על-ידי ראשי התיבות שלה באנגלית). המחקר מבוצעת במעבדות הראה כי מה שנחוץ כדי להשיג הצלחה היא לשפר את התפשטות HSC ללא האצת בידול. הייצור של carlecortemcel-l מייצג מתודולוגיה חדשה שעונה על קריטריון זה. זהו המוצר היחיד הגיע לשלב אישור על פיתוח קליני. מחקר מוסדיים יחיד (שלב I ב d M מחקר מרכז הסרטן של אנדרסון) הציע כי אינפוזיה אלה תאים המורחבת יכולה לשפר את התוצאה של השתלות בחולים של גודל גדול. StemEx הוא שתל של אוכלוסיה המורחב של גזע/תאי, נגזר מחלק של יחידה אחת של דם טבורי, מושתלים לווריד יחד עם תאים היחידה לא לטפל שנותרו. הוא כעת הערכת במחקר בינלאומי העיקריים עבור רישום ב ה-FDA, שלב II/III, הנקרא ExCell, מתבגרים ומבוגרים עם סיכון גבוה של המטולוגיות ממאירות, בבתי חולים ארצות הברית, איטליה, ספרד, הונגריה וישראל.

(המחקר מבוצע כדי לוודא את הבטיחות והיעילות של מוצר זה, השוואת התמותה סה כ משך 100 ימים עם של המחזור של המחקר ההיסטורי של רישומים בינלאומיים של שימור דם טבורי ניתוחי השתלת. גם מעריך את הכדאיות של תאי דם המורחב של חוט להשתיל שלה אינפוזיה מרכזי מרכזי ייצור, משלוח. את המהירות והאמינות של שתלי ונמענים לטווח ארוך של הכינון המטולוגי, חיסוניות לשפוך אור על התפקיד של התאים UCB הורחב בהשתלות. StemEx הוא שפותחו על-ידי מיזם משותף של גאמידה תא, טבע תעשיות פרמצבטיות (nasdaq טבע:). שוק תאריך שחרור משוער: 2011. אודות גאמידה תא תא גאמידה בע מ היא חברה מובילה בעולם בתחום טכנולוגיות של התרחבות של תאי גזע ומוצרים טיפוליים. החברה מפתחת סדרה של מוצרים עבור השתלת תאי גזע והתחדשות רקמות כדי להתמודד ביעילות עם מחלות קטלניות לעתים קרובות כמו סרטן Hematological, מחלות אוטואימוניות אנמית. מועמדים גאמידה תא טיפולית כוללים אוכלוסיות של תאי גזע בוגרים, שנבחרו ממקורות לא שנוי במחלוקת כמו דם הטבור, מוח העצם, אשר מרחיב את דרך הטיפוח-תרגול. גאמידה תא הצליח להמיר משלהם טכנולוגיות הרחבה תהליכי הייצור מוצק, המאומת ב- GMP. המוצר כוכב של גאמידה התא, StemEx, כעת למד כמו טיפול בחולים עם סרטן הדם הבינלאומי הניסיון מוט שפותח מובילים מרכזי השתלות של ארצות הברית, אירופה וישראל. StemEx סומנה כ יתום בהתרופה בארה ב ובאירופה. היום הם בעלי המניות של גאמידה התא: אלביט הדמיה, ההשקעה ביו, סיכון רפואי בישראל, טבע תעשיות פרמצבטיות, Amgen, דנאלי מיזמים ויוזמות Auriga. אם אתה רוצה מידע נוסף, אנא בקר באתר: א. אם אתה מעוניין במידע נוסף אודות המחקר ExCell, בקר:.

Info & Utils

Published in יום חמישי, יוני 11th, 2020, at 18:26, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2020. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.