Tichnun 4 all

היה שלום בטל העיגולים השחורים מתחת לעיניים?

שינוי צבע של העור מתחת לעיניים משפיע כמעט כולם בזמן זה או אחר. עבור חלק מאיתנו, אולם, אלה "עיגולים שחורים" הם מטרד כמעט קבוע. למרות תנאים אלה הם לפעמים תסמין של מחלות אחרות, הסיבה הרגילה היא אלרגיות, עייפות, או, על ידי מזל רע, הירושה. לא משנה מה הוא הגורם, יכול להפחית את המראה של אותם, ובמקרים מסוימים, יכול להיות מסוגל לבטל היא מהם מלא. השתמש רצועות דקיקות של פרוסות תפוח אדמה. זו דרך מאוד פופולרי, כמו גם קל לרפא שקיות כדי לזהות אלרגנים. לחץ כאן ישראל כץ ומצא עוד . אלרגיות עשוי להיות הגורם הנפוץ ביותר של שינוי צבע העור מתחת לעיניים.

אם אלרגיה בשורש הבעיה שלך, רק להתייחס אליהם או להסיר את האלרגן (כלומר זה אליו אתה אלרגי). בעיות עם אלרגיות עונתיות, כגון חציר לעתים קרובות חום ניתן לטפל ביעילות עם מרשם, תרופות מרשם. עבור מאלרגיות אחרות דרך הפעולה הטובה ביותר היא בדרך כלל ההתחמקות. אם אפל שלך במעגלים או הנפיחות היא קבועה, ייתכן אלרגיה למזון מבלי שיבחינו או אלרגיה לחומר כימי בבית או במקום העבודה. לדבר עם רופא עור כדי לקבוע מה אולי את אלרגית.

אנשים עם אלרגיות גם נוטים יותר להיות חסר B6, חומצה פולית, ויטמין B12 במקרים מסויימים. לוקחים מולטי ויטמין אם אתה כבר לא, זה יכול לעזור עם אלרגיות שלך, כמו גם עיגולים שחורים אלרגיה נפוצים. טאוב שמבין יותר ממני. היא גורמת עיגולים שחורים שזה גלוטן. זה בעיקר אלרגיה קמח החיטה. גרוע מכך, ייתכן שתיאלץ מחלת הצליאק. כדי לבדוק את מחלת הצליאק, אתה יכול לקבל דם על ידי הרופא שלך. חשוב לזכור, עם זאת, כי אתה עלול להיות אלרגיים לגלוטן, ואין צליאק. לו מספיק כל לילה. זה לא לגמרי ברור למה התוצאות. חלומות לא הולם עיגולים שחורים מתחת לעיניים, אבל יש לנו לעבור ראית כל או על עצמנו או על מישהו אנחנו מכירים. מצד אחד, חוסר שינה נוטה לגרום זה העור הוא יותר ברור (אשר יגבירו את המראה של החושך מתחת לעיניים), מופחתת זרימת הדם. הוא גם מאמין כי מעט מאוד זמן השינה היא מטרה בפני עצמה. לקבוע את כמות השינה עליך (בדרך כלל 7-9 שעות בלילה, אלא משתנה באנשים שונים) מנסה להשיג את הסכום הזה באופן קבוע במשך כמה שבועות כדי לראות אם זה עוזר. זכור כי אלכוהול וסמים יכול להשפיע לרעה משפיעה על איכות השינה שלך, להימנע ממוצרים אלה או להשתמש במשורה לקבלת התוצאות הטובות ביותר. חוסר שינה, יחד עם ספיגת ויטמין עני גם נוטה להפחית אותו תפקוד בלוטת יותרת הכליה. יש הרבה פחות הפונקציה האדרנל B6 פחות נוטים לספוג, פחות B6 לקלוט, פחות העבודה שלך, בלוטות יותרת הכליה, למרבה הצער, הופך למעגל קסמים. לישון, ויטמינים רגילים לאלו שצריכים אותם, וכל הכבוד סידן / מגנזיום תמיכה בצורה של חלב או משחזר תוספת מינרלים טוב תפקוד בלוטת יותרת הכליה. אז אם אתה רוצה לפרוץ מחזור ושחור עיגולים מתחת לעיניים שלו, צריך להפחית את הלחץ, לישון יותר ולקחת ויטמינים ומינרלים מתאימים כדי לתמוך תפקוד בלוטת יותרת הכליה באופן כללי. אודות המחבר: ב- Tuimagenpersonal מציע הצעות ערך מרווח בלהיות אמן של איפור מקצועי. בנוסף הספר הוא גם מדריך ולהציע איזה מוצרים או מאמרים שלך עיגולים כהים. אנו מוודאים זה לא רק נראה יפה, אבל גם בריא. לראות, לבדוק ולמצוא את הסגנון המושלם בשבילך. הרשימה כוללת את האיפור, קורסים, עיגולים כהים, המינרל איפור, טיפים, טריקים, ביקורים רעיונות יותר:.

Info & Utils

Published in יום חמישי, אוגוסט 25th, 2016, at 0:02, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.