Tichnun 4 all

היתרונות והחסרונות של הרשמית

גישה וזה כי יכול לעלות שנים להשיג עבודה קשה וזה אפילו הרבה אנשים תפסיק לנסות אותו, ולכן החלטה צריכה להיות מאוד מתחשב, מאחר שהיא דורשת שעות רבות של מחקר, הדרכה, הקרבה וגם מזל. כל זה זה ביצע גישה זו בכל זמן יש לו שחושבים היתרונות, חסרונות יש להיות רשמי או פשוט ללמוד בשביל זה. ואז אנחנו לסיכום להם להתחיל עם האסירים: גולת הכותרת היא כי החיים החברתיים של ירידות היריב באופן משמעותי, אינה יכולה להיות אותם החיים לפני כל כך הרבה יותר שעות ביום אתה מבלה להתכונן קרוב יותר אתה תהיה המטרה שלך. זה לא קל לפעמים כי אנו מוצאים את עצמנו מקבל כמה שעות כדי לבודד את עצמם מפיתוי כל יכול להטעות אותנו. אנחנו חייבים כראוי מתכננים לנו זמן, מודרך על ידי סדר העדיפויות הראשון איפה המחקר. אם היריב יבחר לשלב את והניגודים עם עבודה חייה החברתיים עדיין מושפע יותר, אך בזמנים זה אנחנו, לא כולם יכולים להרשות לעצמם לעסוק רק ללמוד. יש לך להקריב קורבנות כלכלי לדוגמה, עליך להחליט אם אתה הולך ללמוד לבד או עם אחד ולהיות מוכן לשלם על החינוך שלך, חושב על תשלומים אלה בתור השקעה לעתיד.

והניגודים שיש ראיות פיזיות צריכות לקחת בחשבון בנוסף ללמוד להכין גם כל יום להתגבר עליהם, שבה המאמץ הוא כפול. גם לדוגמה במקרה של השוטרים הוא לא אותו קובץ למשטרה המקומית בבית הלאומי, כי למרות במבט ראשון הם עשויים להיות פחות או יותר דומה בחינות הכניסה לא כל כך, המשכורת שונה, פונקציות הם גם שונים, ועוד. אותם המשטרה המקומית תשלום יותר מאשר הלאומיות, הוא נושא זה כל אחד צריך להיות מוכנה להתמודד כי הפונקציות שלהם לא שווים, חלקם יכולים להרגיש זה שאינטליגנציה. לכן, כל אחד להחליט איזה סוג של התנגדות להיתקל, כי כך יתווספו או לא מספר יתרונות. להחליט סוג המיקום ואת רמתו היסוד, חייב להיות .

להתאים את זה לדרישות משהו שמביא הרבה אכזבות נבחרה על ידי שק של תעסוקה כדי לכסות מאז בסופו של דבר. לאחרונה מצאתי אצל ישראל כץ אוזן קשבת . זה נכון כי רוב אנשי זמניים אשר למנהל הציבורי מבלה שנים במצב הזה, אחרי כל הזמן הזה רבים נאלצו לנטוש אותו, ולכן יצירת פולמוס במינהל. אבל לא הכול רע בעולם של היריב, או הרבה פחות. עכשיו בוא נראה את היתרונות שיש להיות היריב: ברגע שעברתם את והניגודים הנורא. ואתה תוכל להיות חלק הצוות של עובדי המדינה, הקהילה האוטונומית שלך או את החיים שלך הולכים לשם שינוי. מועצת העיר. מאותו רגע תתחיל להיות מודעים מה זה באמת אומר להיות קצין, היתרונות שלו הם מעל החסרונות, הדבר העיקרי. שיש לך עבודה עבור החיים. לאנשים מסוימים les יכולה להיות מבלבלת יש מאז במשך כל החיים, אשר תמיד הולך לעשות את זה באותו (זוכר זה גם יכול לקדם לעלות של הקטגוריה ואת המשכורת) אבל זה הטריוויאליות מאז סוף-סוף יכולים להתחיל לשכוח את הבעיות קטנות המלווים אותך בחיים שלך מדי יום במהלך המעבר של השנים. יש עבודה עבור גורם החיים אפשר להתחיל לחשוב על העתיד וקהילותיהם, שקול לקנות דירה, חושב על טיול אל המקום שבו שתמיד רצית ללכת, וכו '. הם מחשבות כי למרות שכבר אותם בראש הוא עשה בטחוניים מוחשיים יותר הציעו עמדה גם כן. משכורתו של פקידים למדי משתנה בהתאם לסוג של ניהול כי עבודה, בנושא זה שם היו תלונות רבות מאז לדוגמה המשטרה הלאומית לחייב פחות מאשר המשטרה המקומית, אך ללא קשר במקרים אלה, כבר לא משלמים חצי זה עבור משקי בית רבים הסיוע הכלכלי. גם באותם רגעים של משבר שמשכורתו של השוטר הוא קופא אך לא נמוך. גם איתם קראו אנשי Moscoso כדי הם ימים חינם זה שייך להם, זה יכולים ליהנות לאורך כל השנה. בנוסף באותם ימים חג בעל עובד כל אותם moscososa להקל על החיים של אותם פקידים בכירים. גורמים רשמיים הוא יתרון נוסף כי אנחנו צריכים להדגיש, לא לכולם יש את אותו מועד או ליהנות מה הסביר, אבל מקובל למצוא אנשים שלא לעלות בקנה אחד עם זה. במינהל ישנם דוכנים שבה יש לעבוד בערבים, או לעבוד רק כמה ערבים בשבוע, פקידים רבים לעשות בסופי שבוע חופשה, גם קצת לא לעמוד 8 שעות יום עבודה. זה המתקן כדי לעמוד בלוח הזמנים הוא אחד היתרונות העיקריים מאז הפקיד יכול לבלות את כל הזמן הזה, שכבר לא עובד או אנשי שלה מסביב. המינהל מציע פקידים קורסי הכשרה רבים כך הידע שלהם מתעדכנים באופן שוטף ההתקדמות הטכנולוגית. יתרון רב שלא הם קורסי חובה ו מאז עבודה שלא רואה מושפעת אם הוא לוקח ההחלטה של מבצע אותם. לאחרונה הוא מדבר הרבה יתרונות של פקידי ביחס לחוקים חדשים עוברים, כמו גם עם החוקים של שוויון שעובד פוגש תמיד, ייתכן לממש זכויותיהם (זכויות של שביתה, חופשת לידה, וכו ') ללא תגמול הזה יילקח. נבצרות, גורמים רשמיים יכולים ליהנות שמסתגל מופעים מרובים, כי דוגמה עשוי לבקש נבצרות לנסות לעבוד במגזר הפרטי החברה כבר שאם לא ילך טוב. תמיד יש את האפשרות של חזרה. סוגים אחרים של נבצרות המהווה סדר היום הוא עבור חופשת לידה. בכל מקרה אם אתה מחליט לחזור למנהל הציבורי הרשמי שומרת על זכויותיהם של ותק. למרות שתוכל לא לבצע הכללה כי לכל עבודה שונה, ישנם גורמים אשר לא להסתגל יתרונות אלו, מי עובד יותר מ 8 שעות, הם עובדים את סופי השבוע, וכו '. אבל באופן כללי מה שהאדם מקבל כאשר אישר מבחן עבור קצין הוא איכות החיים.

Info & Utils

Published in יום שלישי, נובמבר 15th, 2016, at 20:41, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.