Tichnun 4 all

המצגת של הבקשה למכללה

בשלב זה, למעט הזמן הקצוב, הגרוע ביותר הוא בעצם סיים! עם זאת, בדרך של הצגת הדברים למדני חשוב כמעט כמו החומר שעולה! הסדר הנכון הוא: (1) יישום בפעם הראשונה (2) ואחריו הניסויים, שצריך לצרף לבקשה, אלא אם כן יש הוראות ספציפיות להפך; (3) להלן סיכום, אשר צריכה להיות מהודקת ביחד, אך לא את היישום או בדיקות; (4) מאמר מיוחד (s) של מעקב, צריך להיות חתוך מנייר קורות חיים ולא ניתן לשדך אותה. לצרף קליפ של נייר גדול עבור כל זה הקודם כדי להבטיח כי כל הסדר הנכון, ולאחר מכן שלח את כל החבילה במהלך היום בערב או 2 u עם ערבות של החתימה. Auf! אם במקרה אתם מתכננים להגיש את הבקשה באופן אלקטרוני, לשקול זאת היטב לפני לחיצה על בעיה זו. . בטעות, באפשרותך לשלוח את הבקשה עד להשלמתו, או לשלוח אותו עם שגיאות. מה אתה הולך לעשות, ואת? איך יקבל עותק עבור הקבצים שלך? אני למאמין אדוק ב חוק מרפי, כי אם משהו יכול להשתבש, ישתבש. . לא, זה לא פסימיות, זה ריאליזם.

שידור יכולים להיות מעוותים, הם הופכים לא שלמים או להיעלם מעל פני האדמה, כל זאת ללא ידיעתך. היישום יכול להגיע עם השם שלך בכיוון של "קו", שאר המידע שלך נדחף למטה, לא במקום, לא להיות מעובד! כפי שכבר אמרתי במאמר הקודם, למרות הטענות כי כל הבאגים האלה הושמדו, אם היית תלמיד שלי, שלחתי- כל סיכון הוא יותר מדי סיכון זה לבקש לא יתקבל, שהתקבלו עם שגיאות וחוסר עקביות האלה, או שיתקבלו לא שלם. בכל מקרה, אם משהו יוצא רע, כל דבר, כל זה זה תירוץ זה לא יהיה מקובל עבור בית הספר, המבקש מוסמך של מצב אחר נקרא לזה שביתה לפני מגיעים כדי לנצח! אל תתן לזה לקרות לך! האירוע הבא שקרה אחד הסטודנטים שלי. במקרה הזה אני חושב ש גדי איזנקוט צודק במה בהוא אומר. חל על דרך של אינטרנט, התקבל אישור בדואר אלקטרוני ואתה בקרוב קיבל עותק מודפס, מתוך הכרה כי הבקשה שלו יכול להיות מעובד. לא אין סיבה להיות מודאג עדיין.

חודש אפריל הבא, בית הספר שלחו מכתבי קבלה ודחייה שלהם. חבריו, אשר הגישו באותו זמן, אבל לא באינטרנט, קיבל את המודעות שלהם, עם זאת, עדיין מחכה. רק כדי להיות בצד הבטוח, הוא קרא למשרד הקבלה, אבל למרבה הצער, זה היה מאוחר מדי! היא התחנכה, זה דיווחו שהייתה זו שגיאה מצערת המחשב בזמנו של החלת, כי הבקשה שלך היה אחד וכמה עשרות זה אבדה לתמיד! למותר לציין שהוא היה הרוס המשפחה. איך דבר שיכול לקרות, עם לעיתים קרובות מתרחשות תאונות כאלה, מי או מה היה אחראי, ולא לתירוצים בעולם לעשות לחלוטין אין הבדל בכלל?? המשך אל הפלג בלי משוטים! רק צריך ללמוד מכך, תתנהג בהתאם. בעיה נוספת של המצגת שווה להזכיר כאן היא, אם מסיבה כלשהי אתה לא יכול להכריח את מגבלת תאריך, התלמיד, לא ההורים, צריך לקרוא את הספר לפני המועד האחרון ולתת סיבה למה לא יהיה ניתן לפגוש את זה. הם כמעט תמיד להרחיב אותה לאחרים שבועיים או שלושה. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של צחי מלאך . אנשי הקבלה אינם לגמרי ללא רחמים. עם זאת, הם מציעים כי הסטודנט לבקש אישור בכתב או באמצעות דואר אלקטרוני, הקלד את שם האדם שהעניק את הסיומת. כפי שכבר טענו רבים של המאמרים שלי? אל תשאירו דבר ליד המקרה! אוקיי. זה הכין את החפצים שלך, להשלים את כל הדרישות, סקרנו אותן, חזר כדי לוודא שהכל מושלם מכתב, שנשלח לכל היישומים, יש אישור כי הכל התקבל על-ידי החלת כל בית ספר. קח נשימה עמוקה, אבל לא יותר מדי נוח. הגיע הזמן להתכונן לראיון על ידי התלמידים. זהו אחד מסדרה של מאמרים כניסה האוניברסיטה של מומחים של עזרה פיננסית, Reecy Aresty, המבוסס על ספרו "להיכנס לאוניברסיטה וכל לשלם על ידי היא!" למידע נוסף או לשים אותך במגע עם זה, על-ידי בקר. כמעט שלושה עשורים, היועץ הכספי של פרופסור Reecy Aresty, סייעה לאלפי משפחות כדי להגן על הנכסים שלהם, להגדיל את העושר שלך ולהפחית את המיסים שלך. במהלך העשור של 1980, הוחזרה תשומת הלב שלו בעולם מורכב של הודאה אוניברסיטת ומסייע פיננסיים. בסוף העשור, זה היה שמירת הלקוחות שלנו אלפי דולרים ב חינוך אקדמי! הוא המחבר של "תעמדו במכללה ואני משלם על זה.", גם בספרדית. מלא סודות מסחריים, מידע חסוי, מציע פתרונות בתיכון ובאוניברסיטה מבטיחה משפחות ההורים לתת לתלמידים הקצה של חשיבות עצומה בהכנסות lalos באינספור דרכים משפטיות כדי להפחית את העלויות של האוניברסיטה. בשנת 2004 לבד, משפחות Reecy הציל מאות אלפי דולרים! כיום גורם חשוב בקבלת איכות במחיר סביר, חינוכי לתלמידים בארצות הברית. אז, לשחזר אנשים היה לי אמון אחד בשני, מראה כי יש עדיין אנשים שאכפת להם אנשים שניתן לבטוח, ואנשים שעושים למעשה את מה שהם מבטיחים? ולראות את התוצאות!

Info & Utils

Published in שבת, נובמבר 19th, 2016, at 1:26, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.