Tichnun 4 all

הקביעה עושר

נחישות עושר האם נמאס יש רק אידיאלים יפים? זה הזמן שבו אתה רוצה להגיע אליהן. בוודאי אתה מלא של apiraciones היחיד שנותר תשוקות, כאשר משאלה לא מומשה, הופך להיות פנטזיה. כדי לנצל הכוח של תשוקה אתה צריכה להיקבע כדי להשיג מה אתה מציע. זה להפך יקרה החיים וזה רק אשר ינהל את שערכה של פנטזיות מבלי לפגוש הוא. יהיה לך frustados את החלומות שלך… . לבירורים בנושא יש לפנות ל הליכוד שמבין יותר ממני. אני לא רוצה את זה, אני בטוח שאתה לא, לא רוצה להביט לאחור, חרטה על מה אני יכול לעשות ולא עשית.

ל כל החלומות כי היה לי, אף פעם לא עשיתי. השאלה שעולה בנושא זה היא לא להגיע החלומות שלי על ידי חוסר יכולת, או כישורים? או ליתר דיוק לא הגעתי החלומות שלי על ידי חוסר נחישות? עת החלטתי להשיג אותם? עת שניסתה אבל לא מסוגל?… אם תוותר על הניסיון הראשון, אז זה אומר כי החלומות שלך אינם חזקים מספיק כדי להלחם עבורם. ואם החלטת להפסיק רק בגלל שהיה לך איזה מועד, ואז נטשתי את המלח בחיים שלך, אתה איבדתי את הטעם ולראות רק לעבור את החיים. כי, איך החיים אמורים להיות אם היה לנו חלומות ושאיפות? בהחלט רבים של התגליות הגדולות לא בא אלינו, אבל בחוץ על ידי הכוח של אידאל, האנשים החשובים בהיסטוריה לא יהיה מה הם עכשיו, שביל אשר מזמין אותנו לציית לה. לאחר מכן, נשים דגש על הקביעה, אבל מהי ההגדרה? נמצא הכוח שבו מחליט להשיג מטרה.

לדוגמה, אם כמו חופשה של עישון, אתה חייב להיות נחוש בדעתו לעשות את זה, זה מול יום הפיתוי הראשון של עישון. הקביעה היא כשרון. לקראת מה אתה מתכוון. שימוש בכוח זה באפשרותך להשיג מה שאתה רוצה. תאר לעצמך שאתה רוצה להגיע לעצמאות כלכלית שלך, אם יש לך את הנחישות לעשות זאת, אז אתה תעשה כל מה נדרש כדי להשיג זאת. לאחרונה מצאתי אצל ישראל כץ אוזן קשבת . אם לא תיכנע כדי להשיג את המטרה שלך ואתה יכול להיות בטוח כי מה שיש לך מטרה. אתה לא יכול להתנגד על פי החוק תגיע עם הידיים, כמו מגנט מושך מתכת. תמיד להדגיש כי אתה צריך להאמין כלום ממה שאמרת עד לנסות על ידי לך אותו הדבר, הידע הזה לא נעשה שימוש והוא לא עובר על ידי השלב אמפירי, היא רק תיאוריה, תיאוריות שם הם רבים. אם אתה רוצה לבדוק את אמיתות חוקים אלה, אתה צריך ואז להתאמן אותם. לא לא ייפול על העיוור את האמונה, את מאמינה כבר זה יודע כל, כי אם כבר ידע כל החוקים שחלים היקום, ואז כבר יהיה ללא המגבלות. מכונית עוברת כי אותו יישמה סט של חוקים מכניים, באמצעות הידע של אותם להתנסות בפרקטיקה, זה מושג מה שאנחנו כבר יודעים. מאותה סיבה לדעת כמה חוקי הפיזיקה, זה כי אתה יכול לשלוח אדם לירח. כמו כן ידיעת החוקים הפיסיקלים יכול לשמש עבור כך מטרות רבות אשר להקל את החיים של האדם, גם עושה את זה הידע של חוקי היקום של הצלחה. אולי נראה אנשים רעיונות קצת נדיר, אבל זה החיים המעשיים. למעשה, הם חוקים אנשים רבים משתמשים. האנשים המצליחים ביותר בתולדות אותם להשתמש, חלקם בהכרה, אחרים באופן לא מודע אך החוק הוא זהה. כשאנחנו הולכים למשל, סט של חוקים שם הם מכניים, כימיים המאפשרים תנועה שלנו, נהיה cosciente מהם או לא, אבל אנחנו משתמשים בהם. עכשיו, זה הכי טוב אם אנו מודעים חוקים אלה להשתמש בהם כרצונם ולהשתמש המתאים להשיג את מטרותינו. ואז אחד הכללים כי עלינו ללמוד לעקוב esa ההגדרה, אם נעשה את יישום רב עוצמה זה, שלנו, אז זה בטוח כי ניתן לנוע לעבר המטרות שלך, להשיג אותם. באמצעות ההגדרה שלתת יש של דבר מה אתה מציע תיכשל, ואתה יבטיח עכשיו, לעתיד של להציע לך כדי להשיג את חלומותיך. ולא אנוח עד לקבל אותם. לעשות הקרבות, אבל שווה המחיר. כאשר אתה מגיע לסוף ימיך על פני האדמה ומסתכל הנתיב מואר שהשארת מאחור כך אחרים יכול לראות את זה אחרי זה, אז לך להבין מהותו את החיים שלה מטרה. כי אחרת יהיה אם רק הסתכלתי, לא למצוא כלום, אשר מגיעים לאחר מכם לא תוכלו למצוא. אינכם יכולים לעקוב אחריך, מאחר כדי לאן תמשיכי?… תקווה כי במאמר זה מצאו נקודת השתקפות על החיים לא נכון, אבל מעדיף חיים מלא שמחה, אושר, שירות הזה יכול להשאיר טביעת רגל, אמנם הוא לא גדולים יותר, אך כל המאמצים בונה דוראן עבור תמיד בזיכרון של האנושות. במהלך המאמצים אנוכי זה מבקשים רק על כתפיו הפרט אישיות הוא ואן עם האישיות שהביא אותם. SecretosdeProsperidad בואנו מרטינז Jhon אדיסון. NET /

Info & Utils

Published in יום שני, אוקטובר 24th, 2016, at 0:26, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.