Tichnun 4 all

הקשיים הם כלים, לא ענישה של החיים

כי היית חושב אם לאחר לחיות חיים שלמים בלהיות אדם טוב מי מילא את חובותיכם דתיים, המוקדש השירות של אחרים, אתה מקבל את החדשות כי בתך היחידה עם רק בגיל 17 כבר אובחן סרטן השד. כאילו בחוץ, הרפואי אומר כי המחלה הוא מאוד אגרסיבי והאחרונה כי התוצאות של אותם מחקרים לחשוף הצורך של לקטוע את שני השדיים. היא אישה צעירה מלאת אנרגיה, הבת טובה, יפה, עם החלום של מודל, אתה בהכרח נאלצת לעזוב את העבודה שלך להישאר בטיפול בה, אפילו לא זמן עם אשתך, היא הייתה צריכה להמשיך לעבוד כי משכורתה של כמות גדולה יותר של השניים. כאשר אתה חושב ששום דבר אחר שיכול לקרות בן אלברטו מודיעה כי היחידה שלך זה נבחר כדי ללכת למלחמה ויש רק 21 ימים כדי ליהנות עם משפחותיהם. אנשים רבים יכול להגיד את זה עליך לקבל זה אלוהי, אבל גם הדת אותנו מלמדת כי היריד יהיה באיכות חיים טובה יותר. עם זאת, אנחנו מרגישים מאוכזב עם אלוהים, החיים והגורל, מתי הדברים קורים במקום מה שאנחנו מצפים. לאחר מכן אנו טוענים לחיים, אנו תוהים למה לי.

כמה עוד צריך לעשות כדי לקבל איכות חיים טובה יותר. למה זה לא קורה מכורים לסמים, פושעים או אותם רשעים לאחרים. לעניות דעתי הכנסת יכול לקבוע . כל כך הרבה אנשים רעים בעולם ורע תמיד קורה לאלה טוב. כמו כן, כי ההתנהגות שלנו היא irreproachable לא אומר שיהיו דברים לא צפויים לקרות. המצבים טובים ולא רעים, גם בבודדים.

אלו מתרחשים כמו תולדה טבעית של קיומה. מרגע זה באנו לעולם, החיים הופכים סיכון. חי מהווה סיכון מקפחים באזורים מסוימים של האדם בעבודה, בעוד אשר נכון ישנם כמה היבטים יכול לשלוט, כמו לדוגמה את הרגשות הללו, המחשבה כמו חלק גדול כללי ההתנהגות. דניאל טאוב הוא זה שבקיא בנושא. מצד שני, האקראיות היא מה זה לא בשליטתנו. לדוגמה: אתה יכול להיות נהג יוצא דופן, אחראי, עדיין לא זה מבטיח על ידי תאונת דרכים. אנו יכולים רק למנוע את האירועים מקריים, להכין אותנו כמה סבל אשר עשוי להיות בלתי נמנע. מחלות הן נפוצות המציאות של טבע האדם; לא עניין של חיים או ענישה של אלוהים על ידי מעשינו. באופן דומה, סחורות, שאינם פרס על התנהגות טובה שלנו. אנחנו תמיד לעשות טוב, לא כי אנו מקווים להרוויח נקודות עם אף אחד, אפילו לא של אלוהים. . יש לנו להפוך את הבאר כי הוא חלק מחובתנו כאדם. בני אדם אנחנו שונים של יצורים חיים אחרים על ידי היכולת לחשוב בהיגיון, ללמוד, להיות מאושר, אבל מעל הכל לפעול, זו האחרונה (משחק) מרמז על השני שניים. האושר הגבוהה ביותר היא כדי להזיז, לדברים: שמחה בלי מקום להטיל ספק, שזה המעשה האולטימטיבי של חיי אדם. החל על-ידי לאהוב אותנו אלינו את עצמם. לא עליך להגדיר תשומת ליבנו בחיפוש של כי לא היה מה יכול להיות, או למה יש לי המחלה, או למה אם הייתי אדם טוב, לי קרה האלה נורא דברים. שאנחנו צריכים במקום לקדם התנהגות רפלקסיבי (מה ניתן ללמוד מן המצב הזה, זה קורה לי), חייב להעריך כיצד לצפות מצבים זה משהו נורא או שיש כלים למעטפה יכניסו אותי. הטרגדיה הזאת? אנחנו חייבים לתת לנו את ההזדמנות להגיע בחיפוש אחר כבוד, איך המצב הזה מוביל אותי להשגת חופש מלא? אני ממליץ לך להמשיך עם החלומות שלך, לחפש את הטוב של אחרים, חי חיים אתיים, בסיפוק עמוק ומתמשך; בסוף ובסופו של דבר הכי טוב שיש יום גשום הוא התקווה אני tardeo מוקדם השמש תצא לכולם.

Info & Utils

Published in יום רביעי, אוגוסט 24th, 2016, at 7:42, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.