Tichnun 4 all

התחזית של השינויים האפשריים?

כי אינה במשותף אירוע של התאום מגדלי יוקרה, הסיוט של 20 בדצמבר 2001 ארגנטינה, הצונאמי, ערך גבוה של האירו?, כי כל אלה בשם דפוסי היו בלתי צפויות ברמה הגלובלית, אף אחד אי פעם בדקה ה שקרה יכול להיות מוכנים כזה אסון.הלהבות זה הקרין פחד אנשים למותם של אלפי אנשים, מה זה אפילו יותר גרוע; התמונה ממוקמת במוחנו, משהו חייזרי להבנתנו אמר כי שום דבר לא יכול למנוע שזה יקרה, אבל בעצם זה כך? אכן ישנם אותות חזקות או חלשות להבין טוב יותר את הסביבה איפה אנחנו נמצאים. אותות שיכול להשיג? זה יכול להיות מידע לא החלטנו לתת את החשיבות זה ראוי, או תחושות בהתבסס על ניסיון שלנו, או לכך הזהיר אותנו מה יכול לקרות.זה מתרחש בדרך כלל על בסיס יומי עם חברות, משתנה סביבה שבה תוכלו לנהוג שינוי כל רגע, מתי הוא עשה את ההערות שינוי אומרת כבר אם לא מכינים אותך או לא היה בראש השינוי הפתאומי הזה.אבל מה ניתן לעשות לפני משהו לא צפוי?, מתכונן אחד ליום שיש לנו להפתיע?מינהל proactivity זה משהו משמש לעתים קרובות. מונח זה פרואקטיבית נחוש בדעתו לעלות על העובדות, וכך יודעים כמעט במדויק כמו adelantarnos.Ud. מאמין כי הנשיא בוש בארה ב לא ידעו זה יכול לקרות ב-11 בספטמבר? או שמועה קטן אחד לפחות במחקר תועדו הטרגדיה מנוסים על ידי ארצות הברית היה יכול להימנע? כמובן כי אם טבעו תמיד נותן לנו אותות לדעת לאיזה כיוון נלך או לא.הסביבה עצמה משפיעה על כולם עם שינויים פתאומיים לייצר, גם אם זה חיובי או שינויים שליליים משפיעה גם על כל העולם.לאורך מאמר זה יראה כי שערי חליפין להשפיע על אנשים, מדינות ואזורים בכל ההיבטים התרבותיים, טכנולוגיים, כלכליים וחברתיים.אנו רואים הטופולוגיה של השינוי החברתי סביבה העודף מופתעים באופן מיידי ליחידים, להשאיר אותם אין אפשרות להגיב את השינוי הזה, זה כרוני שכן היא משפיעה על אנשים במסה, ובכך להביא בעיות חברתיות לקשר האינדיבידואליות של כל אדם בשטח העבודה.דוגמה מובהקת היה מה קרה בשנת המהפכה התעשייתית, זה לשים קץ לתקופה של 800 שנות חקלאות מאז שהוא היה היוצר של עושר בזמנו. כדי לספק מקור של כוח גדול יותר מאשר בני אדם יכול ליצור, מכונת קיטור, לדעתי את האפשרות לעשות דברים בלתי אפשרי בעבר.

אותו הדבר קרה מאה מאוחר יותר עם הופעתה של תעשיות חדשות כמו טלפון, קולנוע, אלומיניום, כלכלות מקומיות נעלם עליית מתן כלכלות לאומיות. דבר זה גרם מסה אחת, תופעות הכי גדולים בהיסטוריה התאבדות קולקטיבית, אנשים רבים הוריד את חייהם בגלל אובדן תעסוקה. אמילי Durheim לנתח בגלל התופעה הזאת, גילוי תיאוריות חדשות של חברתית ותרומה המדע.האנשים האלה יכולים לא להתאים הסביבה, לא יכול לנקוט. באמצעי זהירות לחזות את התרחיש הנורא כי זה יעלה להם שינוי אזורי: כאשר הסביבה ולא הפרט בידוד, אבל זה עושה את זה כדי רמת המאקרו כמו למשל חברות, ארגונים, וכו '.על השילוב של גושי כלכליים הקיימים כיום, אירעה מספר תעשיות לאיבוד בתוך מרקוסור, היה אחד מענפי פגום ביותר הטקסטיל בתעשיית ארגנטינה, זפטרה, אותם לא יכול להסתגל לשינוי חדש זה, ההתקפה היה מהיר מדי ועל תהליך הסתגלות היה איטי מדי, התוצאה היעלמותו של שתי תעשיות ובכך גורם אלפי אבטלה. מבחינה עסקית: זה קורה כל יום בכל החברות, ולשחק כאן הם שלושה גורמים של importancia1 חיוני) תרבות ארגונית: הוא המשתנה בולט יותר כיוון שהוא מגדיר ההסתגלות או לא על ידי החברה, אם זה שינוי תרבות הארגון בעל כורחו, בוודאי יתערער עד הסוף וכך חיי misma.2) המהירות של מידע: הוא חיוני המהירות שיש לה מאי לקבוע עיבוד מהיר וטוב יותר cambio.3 עם חברה) מנהיגות: עליך להיות מנהיג יוזם, דינמי, כריזמטי, עורכים את עמדות ואת הכישורים הדרושים כדי לשכנע את החברה. הגיע הזמן עבור לשנות, תרגיש חופשי להתמודד עם הבעיה, מכיוון שזה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות קריטי.ההחלטה של המנהיג היא חיונית על מנת לקבוע את הזמן ואת סוג שינוי והתאמה המאמינה יש צורך לעשות.בוא קח התיק של ג'ק וולש, לשעבר יו ר של ג'נרל אלקטריק, נחשב אחד מהמנהיגים העסקיים הגדולים של ימינו, בין ההישגים העיקריים הם: הרווחים של 333 מיליון דולר בשנת 1985 ל 750 מיליון בשנת 1989 הרחבה של החברה דרך המוטו שלה לזייף ארגון ללא גבולות.

עלות להפחתה שלב שיש עובדים העובדים 270000 412000, זה היה אחת ההחלטות שלהם יותר חשובה וקשה. העיתוי של השינוי ואז הוא המכריע להישרדות של אותו. אם מחברים רבים פוזה תחזיות יש צורך בחשבון שינוי לא מופתעת, זה הפתיע אותנו לשינוי.לפי ג'ון קוטר: בשם טעויות רבות ואחד מהם הוא לא להקים את המשמעות האמיתית של תחושת הדחיפות, הם שמים דגש על אובדן רווחים כאשר למעשה השאלה צריכה להיות איך אני יכול תוכנית של טרנספורמציה אז כי בשלב זה של אבודים לנצל את ההזדמנות כדי לצאת ממנו. נקודה חשובה נוספת היא חוסר חזון, חזון צריך ללכת מעבר המספרים, תוצאות, אחרים, הולך מעבר התשובות שאנו מספקים ללקוחות, לעובדים ולספקים שלנו, חייב להיות משהו יותר הרחק מן תוכנית החומש.מבט ברור מסייע את הכיוון שבו הארגון חייב לנוע קדימה, היא יעד, אני לעולם לא יגיעו, בדרך זו היא הדרך הטובה ביותר כדי להיות יעיל יותר. James קולינס, ג'רי Porras במקום להפגין שיפור לשינוי לחימה זה הבנייה מנקודת המבט של החברה, כפי שהם חייבים להיות כל הזמן אידיאולוגיה חיוני כדי להגדיר את הקיימות של ארגון זה הוא יותר מאשר מחזור החיים של מוצרים ושירותים.הן לקבוע המטרות והערכים של חזון אידיאולוגי שקובעת שהחברה להסתגל לסביבה, שום דבר לא מונע ממך לעשות זאת, מאחר הסביבה לא עשוי להשפיע על החברה. שינוי זה מושג שמתאים המציאות הנוכחית של חברות, הטכנולוגיה כיום נחשב מהפכה תעשייתית השלישי, יותר השירותים האלקטרוניים PC, ועל תקשורת לא רק לפנות את כל העולם אבל פגעו גם הכלכלה עוזב הישות האנושית לשוליים, אבטלה רבים התרחשו ב- 10 השנים האחרונות מראש כל טכנולוגית? מה ניתן לעשות כאשר השינויים עיבוד מהיר, רק ההסתגלות, מילה זו אומר זמן אבוד ואבטלה, הם שלושה עלויות מבוסס על ההסתגלות של כל אדם מבחינה כלכלית. רואה את הסימנים או נעלמות אינה חלופה אחרת אז דרך ' קרא לראות חברות כמו הוצאה, חסכונות או ועלות תפעול כוללים אנשים יכולים להקים לגלות בזמן ויוצרים כל האירועים הקרובים ואת מגמות מכל הסוגים. הסביבה היא משתנה כל הזמן, דקה אחר דקה, שעה אחרי שעה, יום אחר יום, צריך להיות מוכן כדי לטפל במצב כמו גם, כדי להימנע מאובדן הקרב, כי השוק הוא קורבן אחד ללא תשלום יותר מאשר זה שהושג. ואז יהיה העצמת אופקים מסוגל להבין אותות אלה, כי זה לא רק בקריאת עיתונים, להשתתף בכנסים מקצועיים ולבקש דוחות, אנחנו מדברים על משהו יותר מורכב כפי שהוא כדי להבין את הסביבה וכדי להבין שאותה צריך לדעת איך לדבר בשפה שלהם. אם ברצונך ליצור קשר עם המחבר להחלפת רעיונות, דעות, הערות על זה או אחר העבודה הנ ל יכולים לעשות זאת באמצעות כותב: דואר אלקטרוני: מחבר: Cristian Ramírez Gastón תואר ראשון בשיווק (IAU) מאסטר בעסקים בינלאומיים (UCEs) לתואר שני בניהול של קטנים ובינוניים חברות (U.B.A.) ' .

Info & Utils

Published in שבת, אוגוסט 6th, 2016, at 3:26, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.