Tichnun 4 all

כאשר המורה הופך התלמיד

יחסים מומחה אמר פעם כי במהלך דיון, יש בדרך כלל משלושה צדדים בסיפור בכל: בצד שלו, אותה בצד, וכמובן, האמת. זהו דבר שאנחנו בהחלט צריכים לקחת בחשבון כמורים. מורים (במיוחד למורים), אנו האשימו שיש הכי הרבה בצד הזה של הר ראשמור האגו. אחת הדרכים מהר כדי לצרוב בחינוך היא מסרבת לקבל את השינוי. אם אנו רוצים להודות בכך או לא, החיים מעביר, משתנה כל הזמן.

התלמידים נחשפים כל הזמן חומר זה אף פעם לא חלם היה קיים. באופן אירוני, למרות הסטודנטים נחשפים יותר מאשר בדרך כלל יודעים פחות והם מבוגרים פחות מאשר דורות קודמים. זה לא להכפיש את העובדה כי התלמידים עדיין להביא נקודת מבט ייחודית בכיתה שלנו, עם זאת, היא דרך עיניו כי אנו הופכים להיות מורים טובים יותר. אחד שלי אסטרטגיות הטובה ביותר לשמור על רמה גבוהה של מוטיבציה בכיתה היה התוצאה של טכניקה אשר למדתי כמו סוחר ו מאמן המכירות. כלל מס ' 1 במכירות הוא כי בסדר ללקוח מיקום (רמת ההבנה), חייב תחילה ללכת למקום שבו הם נמצאים (הן ברמה הנוכחית של הבנה). במילים פשוטות, עליך להכיר את הלקוח שלך (במקרה זה, התלמיד).

זה היגיון פשוט להטעין ולהתרענן הסוללות בכל סמסטר, כי ככל שאני יודע, יותר גדל לי. קישור זה הרעיון בחינוך, היא פשוטה, להגדיר בבירור את מטרותיה ואת מה אתה רוצה לראות לקרות במהלך סמסטר (או אפילו אינטראקציה קצר) עם תלמיד, ולאחר מכן לעזור תלמידיו לעשות את אותו הדבר. במילים אחרות, יודע לאן אתה רוצה ללכת, לעזור להם לדעת היכן הם רוצים ללכת ולאחר מכן מגיעים אסטרטגיה של שניהם להגיע. במונחים של משא ומתן, מכנים זאת ניצחון פתרון – לנצח. ברור, אסטרטגיה זו יכול לעבוד רק אם הערך של התלמיד, ואתה מאמין כי הוא או היא יכולים לעשות מורה טובה יותר. לדוגמה, במהלך שלי בשלוש השנים הראשונות בחינוך, מהר הבנתי כי מה שרציתי מה התלמידים מאמינים כי הם נחוצים היו זעקות מול השניה. עם זאת, לאחר שיחות אישיות רבות עם הבוגרים, גיליתי במהרה כי התלמידים לא היו כל כך מודאג ליתרונותיהן של מקרה כפי שהיו כאשר הצורה בעניין אשר לימדו. הם היו יותר מודאג עם התגובות שלי יתנו להם יחס. היתה זו התגלות. הגעתי למסקנה כי, כהורה, השכלה וניסיון שלי מוכתב שהיה מוסמך ללמד אותם צריך לדעת כדי להצליח. עם זאת, כאשר הגיע האופן שבו קיבל את המידע, הייתי לגמרי לרחמיו. כי, ללא קשר כמה טוב או חשוב הפריט, אם אף אחד לא מקשיב, ואז אף אחד לא לומד. זה היה בתקופה זו הוא החליט "ללכת למקום שבו היית" כדי להביא אותם למקום שהייתי בו. פגשתי קולקטיבי בנפרד עם התלמידים להשיג שלהם נקודות מבט במחלקה. האם שאלתי אותם מה עבד במחלקת ומה לא? האם ביקשתי מהם אודות מה שהם רוצים לראות יותר או פחות? מה הם רוצים ניתן לשנות (על משלי ו / או מחלקה)? האם שאלתי האם או לא הייתי ממליץ מחלקה זו לתלמיד אחר, מדוע, או למה לא? שאלתי אותם מה יעשה את המחלקה מעניין יותר ופרודוקטיביים יותר? שאלות אלה ניתן לבצע כמעט בכל סביבת עבודה, עבור כמעט כל מחלקה, לא רק בכיתה. עשיתי שאלות דומות על פי הלקוחות שלי כשהייתי באמריקה בחברה. כל הנתונים קיבלתי, למעט מפגשים שונים, בוצעו באופן אנונימי. אני לא יכול להתחיל לספר לכם כמה חשוב מידע זה כבר במשך הקריירה שלי. אך בתוך פחות משנה לאחר היישום של רעיון זה, אשר הייתה מועמדת פעמיים לפרס החינוך מכובד בבית הספר (מועמד הצעיר). אם אתה רוצה להיות איש חינוך פרודוקטיבי יותר בתוך או מחוץ ל בכיתה, המפתח הוא התרומה של התלמידים? אותו יש לחפש. הם אומרים ההגדרה של אי שפיות היא עושים את אותם דברים שוב ושוב אך מצפה תוצאות שונות. אם מקשיבים בקשו משוב מן הסטודנטים שלך, לא תצטרך לחזור על טעויות העבר. לסטודנטים של הערך שלו ואת תרומתו; תאמין לי, הם לאסוף את המפתחות להצלחה שלו. ד ר ג'ו מרטין הוא רמקול עטורת הפרסים, סופר, מורה, יועצת חינוכית ו הבעלים של הצלחה חדש אב. ביקור באותו היום!

Info & Utils

Published in יום שלישי, ינואר 21st, 2014, at 4:11, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2014. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.