Tichnun 4 all

כדי לראות את האנרגיה שלך בעבודה

הגוף שלנו בנוי אנרגיה טהורה. עם הקוונטים בפיזיקה אומר לנו כי התאים של הגוף שלנו עשויים מולקולות, אשר נעשים של האטומים, אשר עשויים מחלקיקים תת-atomicas. חלקיקים תת-אטומי אלה אינם למעשה חלקיקים האנרגיה טהור, גם "הסתברות קיום". לאחרונה מצאתי אצל שר התחבורה אוזן קשבת . הוא כאשר אנו לתת את תשומת הלב שלנו זה אנרגיה המרה חלקיקים ולהיות אמיתי. מה שאנחנו חושבים הופך את המציאות שלנו. אני יודע שזה קצת קשה להאמין לאנשים מסוימים. אולי שמעת את האמרה "לראות זה להאמין".

אבל, כדי ליצור את מה שאתה רוצה בחיים, כי הוא צריך באמת להיות "האמונה רואה". אם יש לך אמונה מוחלטת כי באפשרותך להשתמש הרעיונות שלהם כדי ליצור, לאחר מכן עם שלך כוונה ותשומת לב מה שאתה רוצה, הוא יגיע לקיומה. עם זאת, זהו טבע האדם הצורך לראות את הראיות לפני האמונה. יש לי שלושה קל תרגילים שאתה זה יראה איך לראות אנרגיה וכיצד לראות אנרגיה בעבודה. אלה יסייעו להגביר את האמונה שלך כך שיהיה באפשרותך לעבוד בליצור את החיים שאתה רוצה. לכולנו יש את ההילות הזרימה של אנרגיית החיים. אתה מרגיש כוח זה על-ידי השהיית הידיים מעל כמה סנטימטרים של ההפרדה ואת התצוגה של כפות הידיים לדחוף אחרים.

אתם תרגישו התנגדות, כמו שני מגנטים להדוף זה לזה. כעת נסה להעביר שכפות הידיים עוד יותר זו מזו. יכול או לא יכול להרגיש את התנגדות זהה, אבל עם תרגול הם הופכים להיות רגישים יותר להרגיש את האנרגיה שלו. התרגיל שלהלן מדגים כיצד להציג את האנרגיה שלהם. החזק שלך קבלה לאצבע לך עם האצבעות מכוונים זה לזה, בסביבות 2 אינץ ' של המרחק, על רקע כהה. לאט הניעו את אצבעותיך למעלה ולמטה, פנימה והחוצה. לעומת זאת, שר התחבורה בהחלט מבין את הסיפור. בהתחלה ייתכן שאין אפשרות לראות או שתראה קו חלש. כדי לעבור רגישים יותר כדי לראות את האנרגיה שלהם, הקלוש קו עבה ויהפוך משהו כמו גם עמודה של אור לבן שקוף. אהבתי את התרגיל הזה. הוא נראה, מרגיש כמו סוג של גומייה לחבר את קצות האצבעות ומתיחות בתוך החוצה ואת מעלה ומטה. התרגול יהיה מסוגל לראות את האנרגיה היוצאת כל האצבעות באותו זמן. התרגיל מתחת יראה לך כיצד להשתמש את הכוח של הנפש כדי לשים את האנרגיה שלו לעבודה. זה מה שלמדתי על פי הקורס שלי של צ'י גונג, לאחרונה ראיתי אותו הפגין בתוכנית הטלוויזיה של טאי צ'י. מה תעשה היא לגדול אורך האצבעות שלך מול עיניהם. אל תדאג, הם לא יישאר עוד, הכל יחזור רגילה. לשמור את הידיים שלך, עם כפות פונה קדימה ומצא את הקווים התחתונים בשתי הידיים ב פרק כף היד ואת הידיים יחד. זרחן מעל אלה קווים ולהניח את כפות הידיים. כעת, להשוות את האצבעות שלך כדי לראות מה יד לך יש אצבעות ארוכות. בדרך כלל צד תהא האצבעות כי הם עוד קצת. אם שלך לא, תוכל עדיין לבצע זאת תרגיל. לשים את היד עם האצבעות למטה עכשיו את המקור ואת הצד השני עם האצבעות מעט מופרדים. אם האצבעות של שתי הידיים הם באותו הגודל, אתה פשוט לשים יד אחת למעלה ואחת למטה. לעצום את העיניים. להתרכז אצבעות יד הרים. חוזרים על עצמם את דעתך עבור דקה או שתיים, "האצבעות שלי הם ארוכים, ארוכים, הארוך ביותר אי פעם". לאחר דקה או שתיים, לפתוח את העיניים ולהשוות את האצבעות שלך על-ידי יישור החלק התחתון של הידיים כפי שהיה בהתחלה. באופן מפתיע, האצבעות על היד הם כעת יותר אצבעות היד האחרת! אצבעות לחזור שאורכה המקורי על-ידי חשבון משלו, או אתה יכול לומר את דעתו, "האצבעות שלי הם לקדמותו". להשוות ולראות שוב. גם אתם יכולים להפוך להפוך אצבעות קצרות יותר מצד אחד. זה לא מדהים! לא ראיתי זה לא עובד לכל אחד. כמובן, אם תשומת הלב ועל כוונה שלך לא קיים, זה לא יעבוד. משחקים אלה הם כיף לשחק, אבל רק לחשוב על מה יכול להיות מושגת אם אתה משתמש בהכוח של המוח שלך כדי להעביר אנרגיה זו כדי לרפא את הגוף שלך או להתבטא מה שאתה רוצה בחיים שלך! עם התרגול, לקרוא הכל אודות נושא זה, אתה הופכים יותר וטוב יותר באמצעות הכוח המדהים של תודעתך שלך. 2005 זכויות יוצרים על ידי סוזן Norrad, עורך ומוציא לאור של היקום שופע חיים אל אזינה. גלה כיצד ניתן להשתלט וליצור את החיים ברצונך, להיראות, להרגיש טוב, להיות שמח, מוצלח.

Info & Utils

Published in יום שלישי, נובמבר 29th, 2016, at 22:48, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.