Tichnun 4 all

כיצד להפיק רווחים באתר

אנו מתכוונים רווחים על ידי אתר כדי להשיג רווח שלהם. המשוואה היא פשוטה: כל מה שמותיר לנו לשמור על האתר באינטרנט אנו הוספה והפחתה רווח שאינו משאיר אותנו. כדי לקבל מושג מדויק יותר או פחות, ניתן למנות את התחומים הבאים של ההוצאה: אירוח, מחשבים, מתכנתים ומעצבים SEO עולה ועוד פעולות קידום שיווק (מקוון ולא מקוון אם קיים כלשהו) ההוצאה על יצירת מנויים עבור שירותים (לדוגמה, הפצת תוכן, אוטומטי גבוה במנועי החיפוש, וכו ') צוות של ייעודי לחייב אחרים עלויות התחזוקה של האתר כי אנו רואים רלוונטי זה להחסיר הבקר דרך האתר: מכירות. אנחנו לא מדברים על התנועה. אנחנו אולי את התעבורה הגבוהה ביותר של קטע, אבל לא מיתרגם היתולים מכירות ו- sonorants, קצת של מגישים, למטרות רווחים באתר.

עכשיו נשאלת השאלה הפילוסופית כמעט. האם אנחנו או אל תכלול פרסום באתרים שלנו? יש צורך לשקול את המטרות הצעה עבור האתר, לעשות הערכה זהירה של איזה סוג של פרסום כולל ו מה תהיה התוצאה הסופית. עשה אזהרה זו, לפני הצבת פרסומות באתרים שלנו, יש כמה דברים שאנו יכולים לעשות כדי להגדיל את המכירות דרך אותו. יש סדרה שלמה של כלים המאפשרים לנו להרחיב את הקהל מקבל המסר שלנו, הולך יד ביד עם פעולות המסורתית של SEO. באמצעות כלים אלה הוא לא רק האתר שלנו אולי אפשר להאריך היעד הנוכחי, אך חלק מהם הם כלי נהדר עבור נאמנות של לקוחות נוכחיים. ההיגיון העומד מאחורי פעולות אלה אומר לנו הלקוחות הוא די מייגעת, בהתאם, לאלה שכבר יש להם מגיע איזה פעולה של נאמנות אשר מגדיל את הסיכויים כי הלקוח שוב כדי לקנות לנו. ידיעונים: ידיעונים הם ערוץ נהדר של תקשורת עם לקוחות שלנו.

והכי חשוב הידיעון היא שזה לא כל כך הרבה פרסומי ברור כן הוא, אבל זה לא אמור להיות המטרה העיקרית-, אבל הוא מציע ערך מוסף. כלומר, לדוגמה, בידיעון אנו יכולים להציע סוג כלשהו להורדה בחינם ספר אלקטרוני, הדגמה-, לתת הקישור שבו להוריד את המדריך של המוצרים שאנחנו מוכרים, להודיע שבו שירותים טכניים הם להחיל עבור המוצרים שלנו, ועוד אחרים הודעות דואר אלקטרוני הנשלחות למשתמשים: לא רק זה אפשרי כי המשתמשים שלנו מקבלים את הידיעון. כמו כן, בעת הניווט התהליך מקבל נקודות מסוימות כאשר הפעולה בוצעה, אמור לשלוח דואר אלקטרוני, לדוגמה עם נתוני הרכישה, הכוללת מידע ליצירת קשר, זמן אספקה משוער ונתונים אחרים בעלי עניין של הרוכש. זכור לכלול דפי של טוויטר, פייסבוק, לדוגמה, כך ללקוח יש אפשרות להשגת תקשורת "בזמן אמת", למקרה שתזדקק לו. באמצעות דואר אלקטרוני באפשרותך לשלוח הודעות של מוצרים או שירותים חדשים, מה חדש רלוונטי או אחרים תקשורת מחוץ הערכה של הידיעון, הנחשבים רלוונטיים. רעיון מצוין הוא כדי להתאים אישית את ההודעות לפי היסטוריית הרכישה שלך, או את אופן הפעולה של ניווט אשר הצביע על-ידי המשתמש. תוכניות שותפים ותמריצים. חוזרת של מוצרים: כמה מוצרים מתאימים עצמם כדי להתחיל לתכנן המזוהים עם אותם. דרך זו מבנה עסקיים פשוטים, החברות המסונפות אליה לקדם ולמכור המוצרים והשירותים שלנו, תמורת עמלה. פתרון זה הינו אידיאלי עבור מוצרים כבר הקים בשוק, עם מידה מסוימת של פופולריות. רווחים אתר הוא תהליך שלוקח זמן, שבמהלכו יש צורך לעשות עבודה קבוע. רווחים באתר כרוך להיות ספק הרגיל של נישה מסוימים של השוק, כדי להשיג מטרה זו יש צורך להרוויח נקודה, ניהול מוניטין באינטרנט. אם אהבו הודעה זו, וברצונך למקם אותו באתר שלך, לעשות כך בצורה חלקה, בתנאי מצטטים כמקור

Info & Utils

Published in שבת, פברואר 13th, 2016, at 5:11, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.