Tichnun 4 all

כיצד להרוויח בלוגרים גורמה? חלק 2

כיום, החלק השני של הסיפור. בחלק הראשון אנו הביט 3 הפופולרי ביותר "עוף הזהב." שוב, כי אנחנו את השירותים הפופולריים ביותר, כך כל אחד מערבי בלוגר, זה לא דווקא המקורות הגדולים ביותר של הכנסה. מישהו מקבל את הכסף הגדול על ידי עובד ישירות עם המפרסם, מישהו משתמש בבלוג מיוחד, אבל מתאים בצורה מושלמת בנושא הפניה התוכנית, קצת כסף בסיסי גורם למימוש המוצר. אני אומר לך על השירות, פופולרי אוניברסלי פופ מספיק, טוב, הבנתם את הרעיון -). 4. לא תמיד פרופ ליאור רוקח. מודעות טקסט קישור אולי המפורסם ביותר והפופולרי בשירות מערב קניית / מכירת קישורים. במקום זאת, בתחילה זה יכול להיחשב שירות מבוססי טקסט פרסום, אבל במציאות, ההבחנה היא קונבנציונלית למדי, קשה לומר מה בא קודם, מה זה משנה.

דבר אחד ברור, כמה שנים, זה עשה הרבה יותר כסף, הסיפור הוא אותו עם כי שלנו SAP ועוד. כפי שנאמר על הנושא הזה דארן ראוז: ההכנסות TLA יש ירדה מעט במהלך החודשים האחרונים, פשוט כי לקחתי את ההחלטה להפסיק למכור אותם כאן ב ProBlogger ואת רוב הבלוגים האחרים שלי. כפי שמתברר זה היה יכול להיות מהלך טוב כי זה נראה גוגל כבר מעניש בלוגים להפעיל אותם בזמן האחרון. מי לא יודע אנגלית, בתרגום חופשי בקיצור – "בחודשים האחרונים, ההכנסות ירדו באופן משמעותי TLA, כי החלטתי לא להתגרות בגורל ולהפסיק להשתמש בשירות על פרויקטים גדולים, כמו גם עמית גוגל לאחרונה החלו לתפוס את הביצים שלו וחבריו burzhebomzhey לאסור אותם בלוגים אלמוות ". אבל, בכל זאת, TLA, בממוצע, עדיין מחזיק בחמש מקורות העליון הכנסה (למי שלא נטשו עדיין את השירות).

אולי, פשוט להשתמש מתון יותר, אבל מישהו בוודאי הרבה לוויינים, שאינם כל כך פתטי. התחלתי לחוות את השירות, אך כמובן לא WebMoney ו Yandex, אין ולא יכול להיות כרטיס אשראי מתאים לי, אבל התעצלתי לחפש PayPal, אפשרויות נורמלי המתאים על חילופי או מזמון החוצה. ובכן, כמו תמיד, היו דברים יותר טובים לעשות בסופו של דבר, זה לאט דעך, והניסיון שלו עם TLA אני לא. 5. WidgetBucks "תוכנית השותפים" מעניין פשוט עובד, אתה נרשם, לבחור מוצר, הקמת יישומון, ולפרסם אותו בבלוג שלו. רשמית נתמך blogspot פלטפורמה אחרים פופולרי חינם blogg אירוח. מוצר זה שונה, אנחנו חייבים גם להיות מסוגל להרים, כדי למצות את שונה. איך זה נראה? עדיף לראות פעם אחת מאשר לשמוע מאה פעמים, בצע את הקישור, יש ברור ואינטואיטיבי, אפילו אדם שיודע שום אנגלי. אה, כן, כמעט בכל מקום, בלוגים אינה שפה שאינה אנגלית לא יתקבלו, לא יהיה קשה -). 6. Shopzilla למען האמת, זה "שותפים" אני יודע לפחות כל … אני יודע שזה די חדש, מבטיח, וגם הצליח להיכנס אל 10 העליון של בלוגרים מערביים רבים, ואולי זה כל מה שאני יכול לומר עדיין. אני חושב שאנחנו צריכים להסתכל על זה ולרשום אותה מבפנים, אם כי הוא אומר, דווקא לעשות את זה, אבל בינתיים אני יכול רק להתנצל על כך מעט מידע. בכך, אולי, לעשות זאת. החלק השלישי, קרוב לוודאי, לא יעשו, כי אנשים כתגובה איטית לסדרה זו, כנראה שאף אחד מעניין burzhebloggerov חול, הגשות על Sapa שלנו Blogun -). אבל, גם רוצה לעשות הודעה כללית – אחרית על ידי כל השירותים, לעומת זאת, "חלק 3" יכולים להיוולד, אם אתה לגלות עניין התגובות! יותר לקרוא: מה כדי לעשות כסף. סקירה של הרווחים אסטרטגיות באינטרנט

Info & Utils

Published in יום רביעי, אפריל 24th, 2019, at 23:42, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2019. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.