Tichnun 4 all

כיצד לפתח רשת שיווק באמצעות האינטרנט?

כיום קשה למצוא מישהו שלא יודע מה השיווק הרשתי לבין האינטרנט. בתחילת המאה ה -20, היה זה הזדמנות עסקית, חלום של הרבה אנשים! הצבע היה רק ​​לבנות מבנה עסקיה על ידי קונבנציונאלי שיטות של עבודה עם אנשים: חלוקת עלונים ברחוב, הדבקת מודעות, סקרים לנהל, מצגות וכו ' כמה יכול להתממש בעסק הזה, וחלק לא. רק רוצה לציין כי השני היה הרבה יותר יותר! למה האנשים האלה בקרוב יצא של העסק הזה נפלא? מה חסר להם? נראה כי קיימת אמירה ברורה של הצלחה, כי התוכנית העסקית של החברה, הנה סולם הקריירה שלך – חטא לא לעבוד! אבל זה לא מספיק כדי ליישם סוג זה של פעילות בגלל סיבה אחת גדולה – כשל. אנשים חששו להם ביותר. הפחד מדחייה על ידי שיתוף הפעולה שלהם חברים, קרובי משפחה, ומכרים. בראש שלי היה ברור השאלה: "מה הם חושבים עלי?". זה היה מכשול עבור אנשים רבים שדרכם לא יכלו לעבור.

זה נמשך במשך 50 שנים. עד שאנשים התחילו להבין את מלוא העוצמה של האינטרנט. הבה לנתח בקצרה את מה שאנחנו האינטרנט יכול לעזור חובט היומיום. פליירים, מודעות, סקרים, מצגות – זה הפרסום באותו העסק שלך הצעה להצטרף לצוות שלך. עם כניסתו של האינטרנט, את הצורך הזה נעלם, ועכשיו קל מאוד לתת בעלות נמוכה מסע פרסום על שירות Yandex ישיר, אשר ינחה את האנשים שלך באינטרנט 24 שעות מצגת ביממה, 7 ימים בשבוע. אתה יכול לדמיין? היטר יכול לעשות ענייניהם: ללמוד באוניברסיטה, עובד על התפקיד העיקרי, וכו ', אבל הפעם יהיה שווה ערך ל ואמר כי הוא פועל על ידי שיטות קונבנציונליות בשיווק רשתי! במשך הזמן, האינטרנט חזקה עוד יותר את המושגים הבאים: "Networkers Web 2.0» – זה חובט, זה עובד רק דרך האינטרנט "הרשתות Web 1.0» – הוא האיש שעובד על ידי השיטות הרגילות (עלונים, מודעות, מצגות). בואו נסתכל על איך לבלות הרשתות אינטרנט 1.0: 80-85% זמנו היקר הוא מבלה על זה, כדי "להפריד בין עיקר לטפל", כלומר למצוא את האנשים האלה ורק 10-15% ממנה מקדיש להכשרת המבנה שלה. לפי הסדר זה, גם יש להתייחס בכבוד, אבל זה לוקח מאוד לכולם זמן רב לא בשלטון.

עכשיו בוא נראה, מה לבזבז זמן על הרשתות שלך Web 2.0: 100% מזמנו הפנוי הוא מבלה על החינוך של בני זוגן. זה כי יש לו פרסום בתקציב נמוך החברה, שבה אנשים באים on-line מצגת, כלומר כי המצגת, שהוא פירסם באתר האינטרנט שלו. בואו נזכור הסטטיסטיקה האהוב שלנו בשיווק רשתי – עלונים שחולקו בשנת 1000 לבוא אלינו במבנה של 5 צרכנים, שני שותפים עסקיים. בואו ליישם את הסטטיסטיקה על Web 2.0 – אנחנו רק צריכים לאתר שלנו עם מצגת להזמין 1,000 אנשים! מניסיוני אני אומר – זה קל מאוד! אנשים באים לאתר של החובט מתקדם באמצעות פרסום זול, להכיר את המצגת שלה … If this has piqued your curiosity, check out ישראל כץ. ולקבל החלטה. שימו לב הדבר החשוב ביותר – אם המבקר לוקח החלטה שלילית (הכחשה), ואז זה פשוט סוגר את הדף עם מצגת וכל. כלומר, יוצר האתר לא תקבל שום תקלות! מחבר האתר אינו אפילו לראות את האיש שנתן את המצגת שלו! אז בואו להגדיר בבירור את היתרונות של עבודה בשיווק רשתי באינטרנט: אתה לא יכול אפשר להכחיש! אוטומציה: לא עומדים ברחוב לחלק עלון, אין צורך בדבק המודעות לא נותנים מצגות – כל זה הופך את האתר חיסכון משמעותי בזמן בתהליך חיסול "הפרדת הגרעינים מן המוץ" אתה יכול לעשות רשת שיווק העסק מהבית – אפשר רק לחלום. ההתקדמות המהירה בסולם הקריירה בחברה המקדמת את מוצריה באמצעות הרשת העסקית שיווק! מחבר: אתר מיכאל Arslanov: MLM-Business Center

Info & Utils

Published in יום שלישי, אפריל 23rd, 2019, at 15:03, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2019. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.