Tichnun 4 all

כיצד לשלוט מתח עבודה

החיים מדי יום אותנו דורש להיות לגובה של דרישות שונות בכל התחומים האלה. חייבים להגיב עבודה, עם המשפחה שלנו, גם הם מורגלים דורשים אותנו בכל פעם יותר וטוב יותר תוצאות לנו את עצמם. בכל פעם שאנחנו מתמודדים עם דרישה הסביבה או אישי מתרחשת תגובה של הגוף שלנו זה מעורר קצת אקשן. אם כתוצאה זה לא יכול להגיב כראוי תגיב הדורשים כי אנחנו מרגישים המום, אז התגובה יהיה הלחץ. אז, שהעבודה, אנו חשים מתח כאשר אנו מקבלים או להטיל לנו סדרה של משימות זה שקול קשה, מפרך, עלינו להיות מוכנים בזמן מסוים. מתח הוא תגובה מסוימת של כל יחיד.

מה אחד יכול להיות אתגר ולהניע את אחר יכול להיות משהו מאומצת ובלתי אפשרי של ביצוע. אפילו כאשר שני האנשים האלה מספיק מאומנים על הביצועים, יכול להרגיש שלא מגיע והשני יכול להגיב מקבל תוצאה טובה בלי לחץ. ישנם גם אנשים אשר כאשר הם להרגיש לחוצה יודע לעשות מול תחושה מאז להעריכו המצב כראוי בצורה ריאליסטית, במקום אחר אנשים יכול להעריך את זה בצורה קטסטרופלית והזן ספירלה של ייסורים כי לא הם מאפשר ביצוע נכון. האנשים האלה ייתכן תפיסה של עצמם כי לא יוכלו לעמוד מול מצב כאשר למעשה יש להם את המשאבים הדרושים כדי לפגוש אותם בהצלחה. ואז אתה הקל קצת הנחיות להתעמת עם הצלחה הלחץ ולהימנע אפילו להרגיש את זה. 1-מתבונן מהו הציון שלך ההתנגדות מול הלחץ, משימות רבות יכול להניח, עד נקודת תמיכה הלחץ של הזמן, הדחיפות ועוד…

מה את הסובלנות הלחץ שלך יש לא על ידי זה בהכרח תואם לזה של אנשים נוספים. 2-אם תלוי של לך להתחייב לך רק להזמין אותך מהם הפעילויות שהם מסוגלים לעשות. כאשר יש לך משימות אלה, משקיעה זמן בהגדרת אותם ומיין אותם בפקודת עדיפות. הקצאת לוח זמנים עבור אותם, אם יש לך צוות נציגים שלך המשימה סימון המונח המטרה עבורם היא ברורה. 3. לאחרונה מצאתי אצל הרמטכ"ל אוזן קשבת . אם אתה כזה של אנשים שמניחים משימות רבות, להאמין כי הם יכולים לבצע ללא בעיה אז נלחצת, אתה צריך לשקף על עצמך. ? למה שיהיה זה צריך להרגיש לך עודף על ידי העבודה?, יכול להיות ריצת בכל מצב, מעדיף בעל הנפש מרוכז כל הזמן בעבודה שלך במקום לדוגמה במשפחה שלך?… 4. להרבה אנשים יש רק גם דגש על ידי בלתי אפשרי להגיע לרמות של שלמות הוא דרש. ? לא אתה גם לשלמות? 5-לא רק תקשיב לאחרים מה אתה שואל, ללמוד לנהל משא ומתן איתם. לא רואה את עצמו תמיד, תשלום לגבי משימות. מנהלי לעתים קרובות אינם מודעים כי מה שאתה מבקש זה יותר מדי אם לא יראו אותך לא יראו אותה על ידי ti. ענייני המשרד ובעיות 6-את צריכה להישאר שם כאשר אתה תעבור. זה פשוט יותר כאשר יש לך חיים אישי עשיר. גדל מאז את הידידויות שלך, היחסים עם המשפחה שלך, התחביבים שלך, כל זה עם אנשים לא באים מסביבת העבודה שלך. בדרך זו כל שעה שעוברת מחוץ למשרד יעזור כדי לגרום לך להתנתק לחלוטין מאז חזרת באנרגיה מחודשת. תרגיל 7-תרגול פיזי הטבות הגוף שלנו, המוח שלנו מאז אותנו שומרת על תרכיזים בהם תנועות (הוא לא חושב אפשרי בשני דברים בו זמנית). הרפיה 8 תרגילים המסייעים כדי להרגיע את עצמך במצבים מלחיצים ובלבד אחד רכשה קצת אימון. להירגע גם דורש למידה. 9 יודעת כניעה. דבר ההכרה שאתה מרגיש המום. לעומת זאת, משרד הביטחון בהחלט מבין את הסיפור. ואתה לא יכול לסיים כל משימה. אם יש צורך לבקש עזרה. יש כמה מגבלות, הוא רגיל לזה לב אל החולצה שלך כאשר יש צורך. 10-צריך להיות אחראי החטיבה או המחלקה פונקציות שלך הוא ללא ספק המשלחת של משימות. כאשר המנהל האחראי לפרויקט את זה צירים כל אדם לוקח בחשבון את הצוות שלך מהן נקודות החוזק שלהם ואת ההעדפות בתיבה הפעילויות. לא חייבים לבצע את פרוייקט על-ידי ti עצמו; התשובה שלך של העבודה המוקצית לפנים שלך לצוות ניהול אבל כל חבר של אותו יש גם אחריות לממש לפניך. זה נותן ערך לכל משימה שאכפת לך. אם הבוסים שלך שרגילים עבודה איכותית דורשת זמן מתאים לבצע אותה יעריכו אותך. לא יהיה כל כך מהר או כל-כך מופלא כבר אם לפעול אז מה הן העלויות. נראה אותם אחרים פשוט מדי.

Info & Utils

Published in יום שישי, ספטמבר 2nd, 2016, at 0:12, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.