Tichnun 4 all

כתיבת קורות חיים

אתה מחפש עבודה ואתה נצליח העבודה של פעם בחיים. זה יכול לקרות! לפני בחינת מודעות, אתרי אינטרנט של תעסוקה או חברות מחקר שאתה מתעניין, יהיה עליך של קורות חיים. כתיבת קורות חיים ניתן להפוך או לשבור הזדמנות המשימה. הדבר הראשון שיש את קורות החיים שלך מתפקד. היא לתת מידע אפשרי ביותר המעסיק בעמוד בודד.

קורות חיים שהם יותר מעמוד אחד, לעיתים קרובות נשארים מאחור. מעסיקים פשוט אין זמן לקרוא את כל עמוד. הטוב רבים לסרוק את קורות החיים שלך בלבד, יש את המכתב שלך של מבוא, אולי ראיון כדי לבחור משהו עליך יותר לפני אשר נחשבים עבור השכרת רכב. עבור קורות להיות קבוצה פונקציונלית מיומנויות למקטעים שונים, הכותרות שלהם בחלק התחתון. זוהי התבנית של האנשים שינוי קריירה משמשים לעיתים קרובות. הם לא רוצים להבליט פערי תעסוקה או אי התנסות ישירה. קורות חיים כרונולוגיים מאורגן היטב רשימה של כישורים, השכלה ותעסוקה לצורך האחרונה נתקל הקודם או להפוך את הסדר.

קטגוריות של קורות החיים שלך צריך להיות מתומצת ורלבנטי אל המיקום בו אתה מחיל. אם אתה טרי מן האוניברסיטה והכניסו המובטלים החינוך המוקדמות שלו, ישירות מתחת לכותרת. רשימה של בית הספר שלך, תואר שלך, שלך חשוב ותאריך סיום הלימודים. אם שטח מאפשר, באפשרותך רשימת קורסים רלוונטיים, הקשורים פרסים אקדמיים, או את הממוצע נקודה. לקטגוריות אחרות הן ניסיון בעבודה הרלוונטיים, התנדבות התנסויות ומיומנויות אחרים כגון מחשוב, פרסומים אשר ייתכן שנכתב או תרמו כישורי שפה יכול לחול על המיקום. לבסוף, רשימת הפניות, או להפוך ההצהרה "הפניות היא הבקשה". הנח לי לתת לך טיפים חשובים ב- הפניות. מישהו לא מופיע כהפניה, אלא אם כן קיבלת את הסכמתך לכך. מומלץ שלאדם לבקש הפניה הבוס לשעבר, מורה, חבר ארוך מוכרת כישוריהם, ואולי אף כמורה שלך. המראה של קורות החיים שלך חשוב מאוד. גופנים שאתה משתמש צריכה להיות ברורה וקלה לקריאה. המקור של הצעות קורות חיים הוא sans serif, כגון הגופן Arial או בגופן Arial. מקורות אלה מופצים בצורה ברורה יותר בפקסים. התבנית של קורות החיים שלך להיות פשוט רגיל. עליך להציג את ההישגים שלך. המעסיק יוכל לסרוק את העמוד, קבל הבנה טובה של יהיה טוב עבור המיקום. שיקול חשוב נוסף את קורות החיים שלך הוא הסוג של נייר שאותך. הצבעים מקובל יותר הם לבן, קרם, לבן, אפור, מנותקים. הם קלים יותר לקריאה והם המקור טוב מאוד. עליך להשתמש באותו סוג נייר עבור קורות החיים, על מכתב הסיכום, ותזמון קונספטואליות ראשוניות. Stationers רבים ערכות של נייר, מעטפות של קורות חיים שלך. הזן, בדוק עם איש מכירות כדי לגלות מה יש להם להציע. תמיד ניתן לשים אותו על דיסק, הפיכת חיוג למדפסת, היא הייתה באופן מקצועי. כאשר יש לך המתארת, השכלה, ניסיון או כישורים. השתמש במילים פעולה. במקום להפעיל את משפט עם עצם, השתמש הפועל חזקה. כאשר יש צורך להכניס מספרים באמצעות אחוזים וכמויות בדולרים. רשימה של מספר האנשים אשר גם מבוקרים. שמור את האורך של קורות החיים שלך לדף. כפי שהיה מוביל החוצה המעסיקים אין את המותרות לבלות זמן רב עם קורות חיים שהם מקבלים. חברות מסוימות לקבל מספר רב של עלי החיים ואת רוב הזמן נסרק העוזב של החיים. לכלול רק את המידע הרלוונטי ביותר. ניתן למלא את הפרטים במכתב של מצגת או ראיון. חלק חשוב של קורות חיים שלו הוא המטרה של תעסוקה. עומד משרת הוראה? קורות חיים שלך הוא חייב לשקף את הכשרתו של מורים, הציונים שלהם בבדיקות של מנת הבית. אם תחיל עבודה במחלקת מאגר של איזה סוג של ניסיון שמרטפות. כל דבר הוא יחסי. למרות האות אינה קורות חיים, מעניק לך את ההזדמנות כדי להרחיב מעט על המידע נחשף ב קורות חיים. גם במקרה זה להשתמש במילים של פעולה חזקה ותיאורים חזקה. ודא שהמידע את קורות החיים ואת האות הוא מדויק ככל שיהיה. זמינות משאבים רבים, כגון pre-consejeros התעסוקה, המשרד את הקריירה שלו ב אוניברסיטת ולאחר סדרת ספרים על לכתוב את קורות חיים, כיצד להשיג עבודה. חיפוש באינטרנט, מקורות מקוונים הן כמעט בלתי מוגבלות. אם יש צורך לעבור משאבי אנוש המחלקה של חברה דומה לזה שבו אתה ץניא להלן במחבר מרטין סמית הוא סופר עצמאי מצליח המספק ייעוץ במגוון של נושאים, בקר באתר שלך webhref = "קורות חיים הכתיבה." כדי לקבל עצות וטיפים נוספים

Info & Utils

Published in יום חמישי, אוגוסט 18th, 2016, at 21:57, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.