Tichnun 4 all

ללמד: ייעוד לשמוח

לאחר שהלך שם בחוץ, אכפת של החיים, שאל אותי למה היה הבסיס. אם אני זוכר מי הראשון גרם לי שאלה זו הפעם לאונרדו ספאטרו כי כאשר מקבל טיפול של הנעלה שלי. כעבור ימים האספן על האוטובוס אשר מדי יום מוביל אותי הביתה שוב שואלים אותי את אותה שאלה. וכך, אחד אחד, כמה אנשים התחלפו מנסה למצוא הסבר סביר את העובדה כי מישהו המוקדש כולו לאמנות הוראה. אני לא יודע אם הם קשרו לי הכל ביחד את אותה שאלה או אם זה היה מקרה טהור.

אבל האמת הם ירדו מפריע לי ואני כאן עצמי לשאול אותי מדוע אני מורה. לומר האמת לא מצאתי את התשובה הנכונה, אך במקום זאת מצאתי הרבה תגובות רופף זה, יונייטד בינם לבין עצמם, לא להבהיר לי הרבה דברים, אבל לפחות לגרום לי להסיק כי אני שמח להיות אב. להלן חלק התשובות האלה, ביים שאל מי, לא מי. אלה הם תשובות ומעל הכל עבור עצמי ועבור זה מורה לפני כמה זמן חי בתוכי. אני אב כי ניתנה לי הזכות בניית עולמות אפשריים, חלום של עולמות בלתי אפשרי.

כי אני מסכים עם השינוי ולפעמים גם אני לעשות כדי להתעורר. אני אב כי בכל יום אני לומד את ההכפלה של מה שאני מלמד. זוהי הדרך היחידה שקיימת לנצח אותו וכל זאת מבלי לאבד את כל דבר. אני מורה כי אני מרגיש כמו פוטר לוקח מוחות חפים מפשע שיהפכו עובר הכיתות שלי יקר אלמנטים של קדרות חברתי בידיים שלי. אוי S הראשי כי יש לי את ההזדמנות לחלוק עם בני-אדם אחר האמת, עם אנשים בשר ודם. עם אנשים זה לא נכון, כי מועדת נופל ומחזיר להרים ללא כניעה או קללות. אני מאסטר הוא הדרך היחידה להשיג לקבל תשלום בעוד יש לי כיף. אולי אתה צריך להסביר יותר טוב. להיות בסיס, אני מרגיש את אותה תחושה נעימה, ההתרגשות אותו השכן שלי מרגיש בעת ההזמנה מודל נהיגה ברכב חדש לגמרי. אני מורה כי התלמידים שלי, כלומר, אנשים שלי מעניקה לי את הזכות להגיד לי התנהגותן, של express תומך שלהם, להראות לי אשליות שלו. אני מאסטר כי זה הצבא מקצוע מאתגר, כלומר, באותו זמן קל מאוד, גם די קשה. המקצוע שלי הוא כפוי טובה, לפעמים לא הוגנת. אבל יש בו משהו מיוחד, מעל את מצוקותיהם ואת היא כפיות, אני רוצה להיות מורה. אבל יש משהו נוסף אותם לא צריך לספור: מאז אני האב אינו פועל. כבר אמרתי מי מכיר את העבודה כי זה מאוד קשה ולא נעימים. עצמי יכולתי לראות אותו כאשר הוא עבד במשרדים אחרים, כלומר כאשר עדיין לא היה מזל טוב להיות אב. אך במקום זאת כעת… עכשיו לא מרגישים את הקשיות של העבודה. שכן, כיצד אני וקראת לך להיות הסחת דעת האהוב שלי? אני מורה כי אני אוהב את הרגע הקסום שבו אני מגלה עיניים קשוב, פתוח אכפת הפנים אופטימי, עמדה של ההתלהבות: איתם נסע בנתיב של הסכם ושל הצלחות משותפות. ו גם בסיס am כי אני אוהב את הגבות מקומט שהביעה הסטודנטים, הצטמצמו למשעי, ספק, השאלה נאיבי מבולבל, מהבלטת מאתגר. קריטי איש.. אלה מחוות, בעליהם, ופעולות הזהר אותי כי אני עדיין האדם, יכול להיות שאני טועה. אני מורה כי אני מאמין כי אלוהים יש אמון בי. האל הטוב המשתף שעה עם גברים ונשים, להוטים ללמוד ולקבל על עצמי לא תאפשר אחרת. הם יוכלו להיות במקום אחר כדי להרוות את הצמא ללמוד, אך הם באים אלי מחפש מורה. אני גר הקיום שלי להיות בסיס בעוצמה רבה, לחשוב היטב, אני לא חושב כי יש דרך לחיות את החיים בעוצמה רבה יותר. אני מורה כי יש לי אמונה, תקווה ואהבה. יש לי אמונה בעתיד של אשר איפשר לי להיות הגיבור. יש לי תקוות של יום אחד הליכה לאורך שביל רחב בהיכן אתה ואני יכולים ללכת מבלי למעוד לנו וכך לצמצם אתה יכול להרגיש על החיבה והחום האנושי שלנו. יש לי אהבה מאות אנשים לתת לי ואת קיבלתי בזמן שאני הדבר היחיד אני מסוגל גם: להיות צנועים, סוג השירות שלי אנשים. בקיצור, אני רוצה לומר העולם אני מורה כי המורים הינם… .constructores של… שלום בעלי המטעים של חלומות… מחשלי נחישותם של התקדמות עולמות חדש וטוב יותר. זה למה, אני אב, לנצח יהיה אותו. אלחנדרו Rutto Martínez הוא רמקול היוקרתי, סופר קולומביאני. לכתוב הדוא ל:.

Info & Utils

Published in יום ראשון, ינואר 26th, 2014, at 20:36, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2014. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.