Tichnun 4 all

לסקור לפני הפרסום

ביקורת וסקירה לפני פרסום המלצה לכתוב עם איכות. הכתיבה לא קל! זהו תרגיל זה דורש משמעת, קריאה, ניתוח וריכוז, אך מעל לכל, סקירת… בדרך כלל כאשר אנו כותבים על נושא מסוים עברה שלבים אשר נוטים להיות מאוד הדומה להודעה הבאה: דור של רעיון, קריאה שטחית ו איור של הנושא, השאילתה והעמקתו של נושא, נושא, סקירת לתיקון, הכתיבה טפסים, מבנים, תיקון הכללי של המאמר, סקירה, פרסום. כדי להשיג מוצר איכותי אנחנו מורגלים סקירת כל פרט כדי לתקן את כל מה שנדרש לפני הפרסום של המאמר. אבל למרות כל אלה טיפול אמצעי זהירות, זה בלתי נמנע כי כמה שגיאות מסוננים, לכן מומלץ להקצות למשתמש אחר הפעילות ביצוע סקירה הסופי על הטקסט, כתיבה, איות, התבנית הכללית של המאמר. הוא עדיף לטעות על סקירה זו לא מספיק להסתכן כדי לפרסם כאשר הצד ישנן שאלות לא פתורות עדיין. בנוסף, הקצאת משימה זו למישהו אחר עוזר לנו לחזות את תגובת הקוראים שלנו על מה אתה כותב, בדרך זו להיות מאובטחת יותר נוחות של פרסום.

גם בעיתונים של שלוות, כמה שגיאות מסוננים לעתים קרובות כמו לדוגמה מה שראיתי בעיתון El לטיימפו ב- 31 / 07/09. טקסט אשר נקראה כך: אוניברסיטאות ומוסדות בארצות הברית מציעים יותר ויותר gritis קורסים מקוונים. שגיאות כאלה בתדירות גבוהה והם לא מורגש כל כך כי הם עקב שגיאות של אני מקליד כתיבה, אין ביקורת, אבל אחרים יכול להיות קטסטרופלי יותר עבור מוחו של הקורא הנאור להשאיר חותם בל יימחה, demeritan לא רק מי כותב, אך המדיום הסקופ. כאשר אתם מבצעים את אלה שגיאות קטסטרופלי שלכם איתנו תכופים מאוד מוגנים על ידי חיבור מאובטח. ארגון דתי עדי יהוה יש מספר פרסומים המופצים חינם ללא תשלום. ללא קשר באמונתם הדתית, הם מאופיינים על-ידי ארגון המציב טיפול מיוחד בכתב שלהם טקסטים, איות ושגיאות הקלדה. אני מכיר אותם, ובנוסף לכך את המדפסות הטוב ביותר בעולם, מתפארים צוות עורכים המגיהים משתלבים מאוד מי הם מוטרדים את השלמות של כתביו. שנסקרו, עריכה, כדי להיות בטוח כי כל זה טוב.

כמעט יכול לשלם פרס לכל מי מוצא שגיאה באחד הפרסומים שלהם, הם לא ימצאו אותו. אני מעז לתת אמון לא תמצא על-ידי קפדני כי הם עם נושא זה. והוא ראוי יותר זה כי הם לפרסם בשפות מרובות באותו זמן ולשמור כל אותן תוצאות. כל זה משום הקיימת שמר על המשמעת של סקירה לפני הפרסום. הרבה יותר טוב עושים לנו מנהלי אתרים מפרסמים באינטרנט, בצע את הדוגמה של אותם, שכן זהו אחד ההזמנה מוזנח ודפים פורטל האינטרנט כעת. שגיאות ההקלדה היא פחות רצינית של העניין, אבל זה עצוב לראות אתרים מאוד נחמד ושימושי עם שרטוט מכאיב, מצגת של שלהם תוכן, מה שהופך אותו כמעט בלתי אפשרי למצוא קוהרנטיות ולוגיקה בהודעות שלהם. אנו דואגים הרבה ההיבט הגרפי של האתר, על-ידי היום מה קורא לעצמו שימושיות אפשרות ניווט, אפילו את כמות התוכן, אך לא עבור איכות אותם. ב להיטות שלהם לשלוח כל תוכן למבקרים, להתעלם את החשיבות של מתן תוכן רלוונטי, המקורי, כתוב היטב לקוראים. אופן פעולה זה הוא מעשה של התאבדות עבור האינטרנט, לשכוח כי אם אנחנו מתרגלים תקנים שימושיות, אשר מורכבות לחשוב יותר למשתמש כי בעצמנו, אנו חייבים בהכרח להתחיל על-ידי כתיבת להם ניתן להבין להבין. סקירה לפני הפרסום, גם לאחר פרסום, צריך להיות כלל מניעתי של כל יזם ומי אחראי כתיבת תוכן לאינטרנט. כן, בהחלט, הכתיבה לא משמעת קלה, הרבה קריאה, ניתוח וריכוז נדרשים, אבל מלבד כל זאת, אנחנו צריכים לתקן, בדוק בדוק מחדש נכתב, עבור המצגת הטובה ביותר dales, מאחר מדגים אחרונה ביחסו הפוכה מקורית המשתמש, אשר הוא מהות השימושיות האינטרנט האמיתית.

Info & Utils

Published in יום רביעי, אוגוסט 5th, 2020, at 20:26, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2020. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.