Tichnun 4 all

מהמרפאה כדי נשר

לפני כמה ימים ישבתי בחדר ההמתנה של השירות של ניתוחים, השתלות של בית החולים הארצי 'גיירמו Almenara' של ESSALUD, לימה, פרו לידי היה ילד בזרועות מהפטריפייד icteric, רזה, בטן נפוחה מאוד, אשר חשף את מחזור הדם משני ורידים. אלוהים, אבל אם זה בן! – קרא – רוגליו נקרא, יש שנה וחצי – התחלתי לספור את האמא – , הזרועות של מי נח infante את. אבל הייתי שאמרתם? – קשקוש-, אז נולד, עם בהכנת של המרה דרך, גרם של שחמת, עכשיו צריך השתלת כבד. Ah!. אבל לא היחידה, כמו גם Roge, יש מספר, כמה כבר יש כבר פעלו, בסדר.

הייתי Ah אם? – susurré-, לא יצא למרבה ההפתעה שלי, כאשר מר אחדות 40 שנה אני הסתכל בחיוך ואמר שלום אני קרלוס!. היית כמוני רואה?. אתה רואה טוב! הגבת… (שקר נוסף בחיי), האל היה עיניים שעוותי, כמעט החשוך, צבע צהבהב, ascitic, נעליים כמו סיבים, נפוחות כבר מתפוצץ, זה היה כמה זרועות דק מאוד, היה כמעט את התמונה של העיט, (הנשר האמריקאי שדמותו הקשורים חולה איידס)… לעניות דעתי פרופ ליאור רוקח יכול לקבוע . לא…

. אני לא טוב,. אני גרוע! – חזר – בגלל האלכוהול שעשיתי שחמת, עכשיו אני צריך השתלת כדי להישאר בחיים, יש נשים וילדים… UUYY עכשיו מתחילה לבכות, אני רע עבור מסוף – מחשבה-. אבל לא קראתי, ההפך הוא הנכון, קופצני, ידע את היסודות של הפתופיזיולוגיה של המחלה, האלטרנטיבות, וזה באגרופים לכיוון מחוות של עידוד וחיזוקים. היה מדהים, אני הסתכלתי מסביב ואז כל חייך, כולם או כמעט כולם היו עליזים, אופטימי, תקשורתי, שמתי לב חפש ב צעיר , כי יושב בפינה מסומן של צער גדול והחרטה. הוא חדש! -אמרתי-, כבר זה יראה אחרי, – תגר, – הלכתי על-ידי אחד לס ניער את היד, שהצגתי les הודה על ידי יש לי נגוע, מאת להזריק אופטימיות ותקווה. ואז היה את אותו מצב של רוח לעבודת שירות פסיכולוגיה, שבו הכל יעבור, לשמוע. כי שירות חייבת לתת לך. את פרס נובל ליעילות, התוצאות הן מדהימה, הייתי שם על ידי נגיף RNA השייכים למשפחת Flaviviridae רכשה ב עירוי דם – הרס hepatocytes ואת fibroso את הכבד שלי, גורם לי של Hepato Ca. ואני כאן באותה הדרך כי רוב אתה ממתין להשתלה , הרופאים כי שירות כזה? – שאל – פזמון כמעט בתוך ענה: אפרופו טוב להם, חריצות שלהם, למסירות למקרים כל ידועים. זכרתי כל כך הרבה מושגים פילוסופיים על הנושא הזה אבל זה בבירור מודגשת העובדה כי קיבלה עדיפות טוב יחסי רופא-מטופל, המבוסס על Conciencia-אמון, הסביר לי כמה חוקי משתמעת, כמו לדוגמה לרופאים להחליט מי מושתלים ע י ציות לחוקי הטבע , קבוצת הדם, גילוף, משקל וכו בין התורמים לבין המקלט, אבל ביום ההשתלה הם משפחה-אמר-כל. מתאימים לשתף פעולה, כמו הצורך 20 התורמים של דם, טסיות, סמים, וכו '.. גם איתנו הם אחיות, פסיכולוגים, העובד חברתית, תזונאית, יום מתוח עבור השירות. זה הצוות, המשפחה, מספר תקנים זה ממש הצחיק בהרבה תשומת לב. טופלתי, עזבתי, נפרדתי לשלום, ואז הלכתי לאיבוד ברחובות של לימה, הבין בפעם המי יודע כמה כי האיחוד הוא כוח במיוחד כאשר האויבים לא מניחים לעצמם לראות כמו וירוסים, כאשר האויבים הם דקדנטי כישורים חברתיים כגון אלכוהול, הבין כי אין אתה יכול להילחם, ללא אלוהים בקרב זה, בהכרח היה אל החיים, הדבר אשר הוא היסטוריה, חברה, האנושות, אבל באותו הזמן שלנו כל יום שהוא היה שם איתנו, לא רק על המזבח, סעודת האדון, בתנ ך… היה הבנתי כי זה טוב לחיות עם תקוות שונות, כמו גם לספינות להפליג יותר עם מספר עוגנים (כפי פריגיה אפיקטטוס אמר). הבין כי אחד צריך להיות משהו (אמיץ) לעשות משהו (לשרוד) – כפי שהוא אמר גתה, בסופו של דבר הלכתי עם הרשעתו המשרד של אריסטו כי ' לה אספרנסה הוא החלום של האדם ער.

Info & Utils

Published in יום רביעי, ינואר 18th, 2017, at 7:33, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2017. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.