Tichnun 4 all

מודלים Etiological של אלה הפרעות נפשיות

מודלים Etiola קסומים בלוס הפרעות נפשיות קיימת היום מחשבה נפוצה בדבר האטיולוגיה של התנהגויות חריגות כגון הפריסה של potentialities הקיימים – במידה מסוימת – כל אנשים, צופה כי הגורמים מחלות מתגלמים תחת מחיבור pluricausal מהתנאים ביולוגיים, פסיכולוגיים וחברתיים. על בסיס כי כאשר פריטים אלה היו נאותה מבחינה איכותית, ואז זה תאפשר החוקה של אדם בריא, ובשנת ausenciaa שלך או נוכחות חריגה הייתי לוקח מקום המקור של פסיכופתולוגיה. פעולה או תגובה ספציפית בכל אחד הגורמים etiological באופן בלתי נמנע יש השפעה על אחרים. לא יכול להיות סמוך ובטוח כי רק אחד מהם לשים במקום את המנגנון של התנהגויות פתולוגית, או אי-אורגניים מתרחשת הפרעה הראשון ולאחר מכן psychopathological, לא הטראומה מדיום, טביעת הרגל ביולוגיים הבאים שלה. כל מה interrelates עם כל אלה גורמים (אחד או יותר באותו זמן) כדי להשלים את מצב שלילית, היפה מדיום, הביולוגי המעגל החשמלי מאפשר לו ומחבקת. Variablesa aspectoa כמותית (ביחס הסולם) או של איכותי יש חשיבות, כמו גם שלה כדי זמניות, קביעת תנאי על ידי גירויים ejemploa לטווח קצר שחוזרות לא בסדירות מספיק נוטים לייצר שינויים רק על שינויים ברמת כמותיים ואיכותיים לא; רק על רכישת מסוימים ערך כמותי (שונות על פי במאפייני הפרט סימון אפילו את התכונות הייחודיות של פרשנות של הנושא), עכשיו עובדת התמדתו לאורך זמן על הגודל, יש את התרגום שלה בהיבט איכותי. התמקדות גירוי לטווח ארוך, לוקח את היכולת לשנות אפילו של קודים גנטיים של גירויים רגשית. לחץ כאן ישראל כץ ומצא עוד . התיאוריות, ההסברים לעזור, השלמה בין עצמה לעקוב חוקרים את המורכבות של האדם, דרך למידה אחרים דרך הביולוגיה, הקשרים החברתיים, ואת כולן חלקם יותר חלקים של שלם כדי למצוא מנגנונים גמישים ובריאה של האדם.

כפי שמתואר להלן, מודלים biologistas לחפש האטיולוגיה בפיזיולוגיה; את הפסיכואנליזה ומודלים דינמי קונפורמציה של הצבא ושל האישיות, המודלים האלה קוגניטיבי-התנהגותי, בלמידה; ומודלים מערכתית ביחסים בין הפרט לבין מערכות אחרות הקרובה. ישנם מקרים בו שדרכה של עומס חשוב בירושה נטייה ביולוגית שנותרו לך כוחות משתנים אחרים, כמו מומים גנטיים, אבל זה נראה הוכיח זאת שאר הספקטרום מתרחשת אצל בוגרים בשיעור בפסיכיאטריה תיאר הפרעות. כדאי לך לעיין אצל פטריק דרהי כדי לקבל עוד מידע. מקרה: גבר בן 45 הבן היחיד של הורים בוגרים, (נולד ב האמא היתה בת 43 ואב 40 שנה). ההריון של הסיכון, אובדן מוחלט לנוח תשעה חודשים. השלב של ילדותו היה חשוך, מרוצה הורה מאובחנים של סכיזופרניה וכי בשל ההזיות שלהם כל הזמן הילד הזה ואשתו בשקט מוחלט כי הוא האמין כי שלו ראש רעשים שעושים. אותם שניים. אז כפי שהילד בילה שעות נוספות ברחוב מאשר בבית, ומתי שהוא שכב היה חוסם את הנשימה שלו עם המצעים, כדי לא לעורר את זעמו של אביו. זה קשר הנישואין הוא שהכרת בגידותיו, אשר בנו של גיל קצר, גם היה מעורב.

האם היה צריך להגיע לעבודה כי הוא נטש את עבודתו כנציג של מפיק הסרט הידוע, כי הם רדפו אותו. היחסים החברתיים של המטופל היו מוגבלים לכמה חברים ספר והשכונה שלא קיבל הביתה כדי לא ליצור בעיות. אבל שפעילותם היו תמיד על הקצה של החוקיות או המזמין סכנת שלמות פיזית, עם מספר תאונות מתחת לחגורה שלו. היום את מעגל חברים השתנה כך הוא אינו מגלה את העתיד שלה, היא שומרת שני חברים מהילדות, אחת מהן כבר מאבדת קשר איתו על ידי מחויבותם אמור לחברות שלי. כשהוא היה נער, לאחר הודעה על ידי האב לבנו, הוא תלה את עצמו בבית; זה הראשון למצוא בו. החל מ כאן, התעוררו שלהם כפייתית מעשים שהיו יותר, זה היום נמשכות עד לנקודה הפולחן שלהם כבשת יותר מ-6 שעות ליום. החל לנגן את הדלתות שלוש פעמים לפני מהבית או לפני הכניסה. יש לו הזיות כמו אבא שלו מופיע להם חלומות יושב על המיטה, צורך גדול לעשות דברים muya במהירות. גם לשמוע רעשים כי אתה מפיק כאב. היחסים שלהם שכל חריגה השנתיים עד נישואיו הראשונים זה נמשך 14 שנה. האבטחה העבודה שלו היה חזק, שיצר חברה במערכת שיתופית, לדעתי אחרי כמה ומימון, חברות נדל ן אשר רציף, מטרתו הייתה להיות הבעלים של בניין ב מדריד ולא להיות משולל כל גחמה. האישה שלך. שאלת לבקר מומחה כאשר היה 34 שנים, הפולחן שלהם, אימפולסיביות שלה על-ידי ניקוי, הסדר, השליטה של כל אותם בני המשפחה שלה, בהם חברי החברה שלו היו כבר ייאוש, חוץ יש מצב לצרוך קוקאין במשך זמן רב מהם 29 שנים-, עדיין שנה לפני צועדים הוא בעל הבית לקח לעתים חומר זה. לא דרכו עליהם, פסים לבנים מהם השלבים של זברה, לפני הצלב רמזור הוספת כל אותם רישומים של המכוניות היו מובטלים, אם לא הסתכם מספר אי-זוגי לא חצה לעניין יום המשטרה התקשרה לכתובת שלו אז היו לאסוף אותו. כי מישהו שראית עמד רמזור זה רחוב גנואה יותר מאשר שעה וחצי בלי לחצות; בחר מילה הוא שהיה אמר או היה מחשבה וזה חוזר על עצמו מספר אי-זוגי כי החל ב- 3 לא היה סוף, אם זה לא הצליח לחזור עליהם לנו זה חוזר אלינו עם טריקים כמו שואל בדרכים שונות, היה לי לאובססיה אמיתי בשביל הכיף, לא ידעתי כלום על מחלות, בארון התרופות היה מלא תרופות הדור הבא על כל מקרה, זה fumigaba כל חיידקים בגדים, קניתי בצורה כפייתית, היה חשש מוגזם עם המראה החיצוני – אפילו בני המשפחה, זה היה אחראי על קניית בגדים כל זה – צריך חנופה לצמיתות; זה היה אחד שלהם מרגיע, אחרת בגידותיו, תחושה מוכרת. רק חשה הקלה כאשר השיגה את מטרתה תוכנן, ואז החלה עוד פולחן. לא קיבל מעולם לא המחלה שלו, רק היו תחביבים בזבזני והראית אם אתה כועס מספיק עוינות, חוסר אמון. לא יש לי הכותרת של כישלון עסקי בנושא באנגלית, כי אף פעם לא עלה. העבודה שלו קשורה עם העולם של אותם כספים ואת ההשקעה ההנחה רמת מתח גבוהה. זוגיות יחסים שלהם נולד הבן שלי הוא בן 7 שנים, לאחר מכן השמחה הראשוני גרם לך הרבה הפחד והחרדה. על טיפול pora הטלת האישה שלו, שובר את הקשר כי מתחיל אחר חדש. היום 43 שנים, נטש אותה פסיכותרפיה, לעולם לא להיות תרופות. מנהל ניתוח של קודקודים פסיכולוגים בוגר בפסיכולוגיה Executive MBA מאסטר פסיכודרמה דו-לשוני אנגלית וצרפתית בגיל 39 שנים המכללות M-22453 Nu

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.