Tichnun 4 all

מחיר השמן והשלכותיה

מי מטפל העלייה, וריאציות של מחירי הנפט הגבוהים? כיצד הוא משפיע על הכלכלה של מדינות זה כדור הארץ? אל מה קורה עם אופ ק ימשיך להגדיל את המחירים? מה קורה עם הביקוש? מה תהיה התוצאה של כל זה?, ישנן שאלות רבות כי לא ניתן להעביר לפני המציאות בה הוא פונה לגבי נפט ב מעניין כתוב על הנושא, מחקר של Universia ידע Wharthon בראיון הפרופסורים של האוצר ג'רמי סיגל, מחבר של העתיד עבור משקיעים, Henisz ויטולד פרופסור Gestión, מצביע, כי לפי Henisz: אנו חווים תקופה של מורכבות פשרה בין קיים היצע וביקוש, אשר יוצר אי הוודאות לגבי מסלול עתידי של שני משתנים. שוקלת חוסר הוודאות הגדול אשר חייב לנסות לפתור הוא כמה קיבולת הוא ערב הסעודית ו כמה שמן יכול להיות מסופק כדי בטווח הקצר. אנחנו פשוט לא יודעים אותו. לענייננו, רמי לוי הוא הכתובת בשבילך. במשך שנים לא עריכה שלהם הערכות עתודות, אנחנו פשוט לא יודעים אם האומדנים שמרנית או אם יש להם קיבולת הייצור שלה. הדבר נכון גם עבור מדינות רבות של אפריקה, אמריקה הלטינית. אנחנו לא יודעים מה היכולת שלהם ואת רמות שלהם עתודות בעתיד. מצידו, סיגל אומר: לא מאמין כי יש דרך קלה של הגדלת ההצעה – או עלייה משמעותית אחת לפחות – בטווח הקצר.

רוב הם מסיבות כלכליות. הסיבה היא קשה להאשים וספסרים יש גידול משמעותי במלאי הנפט, אשר לאותת כי העם אוסף אותו. יש מרכיב פסיכולוגי; כל אחד רוצה שמן כי הם רוצים להגן על עצמם מפני עליות המחיר שלה. לכן, אם יש לי מעט שמן, לפחות יהיה לי משהו שמחירו לעלות. ברור, אם כולם מנסים לעשות את אותו הדבר, ההסלמה יסתיים לעולם: השמיים יהיו הגבול. הסיבה לכך היא כי לא כל אחד יכול להיות להגן על או קרות לגמרי נגד העלאות מחיר הנפט. זהו האיום הגדול ביותר. עוד מידע על רמי לוי ניתן למצוא באינטרנט.

הוספת Henisz, אשר צריך להיות גם חוסר הוודאות בצד הביקוש. כמה לגדול לפי דרישה בסין, את הודו ומדינות אחרות בעולם? סיגל מוסיף היבט נוסף חשוב, כמו היכן יש קו דק מאוד בין ספקולציות קניית לעתיד יהיה הרבה יותר יקר. אני חושב שאנשים מבינים כמה חשוב כי הוא אגירת נכסים מסוימים של מפיקי נפט בתיקי שלהם. אם שכולם חושבים ככה, יעלו את המחיר שלה. הוא לא רק וספסרים שעושים את המחיר שעולה. זהו משאב נדיר בעולם משתמשת יותר ויותר יותר מהר. פאניקה עולה שמן מתכננים אי פעם עבור השמים ואת זה היא מה יוצר גדל. בינתיים Henisz: מציין, אם אתה לומד את ההסתברות כי מדינה אינה מצליחה לייצר, לעלייה משמעותית מחיר הנפט הוא גורם שבאמצעותו אנשים לספור. לעשות אותו? ספקולציות או כיסוי? כאשר איירליינס מערב מכסה אספקה עתידית של נפט נחשב כי היא פועלת בחוכמה נגד חברות תעופה אחרות. כי הוא לא ספקולציות; זהו כיסוי. חשוב מאוד לקחת בחשבון לגבי עליות מחירי הנפט, כי זו היא לא רק בעיה של ארצות הברית, השפעתה הוא עשוי לייצר בכלכלה שלה, עם פיחות הדולר, מאז כמצוין על-ידי סיגל, הבעיה היא כללית, נושאות בממלכה המאוחדת כעת מאיימים ללכת על השביתה כי מחיר הבנזין גדל באופן משמעותי, הם לא יכולות לנוע בקלות כי להגדיל את עלויות בארצות הברית. כעת, היא תופעה כללית. פחות או יותר לפני כשנה, המחיר – לידי דולרים – היה גבוה יותר מזה של שאר העולם. אך מעל שלוש האחרונות, ארבעה וחמישה חודשים שהעלייה כבר ולכן מהיר היא השפיעה על כל המטבעות להיזהר אומר Henisz, התעבורה עולה, פוסט יהיו השלכות על טובין מסוימים, כולל מזון. גם עלויות עקיפות. הוא ממשיך לעלות את המחיר של שמן אתה יותר מבלה דלקים חלופיים, יותר משאבים יוקצו על דלקים מתחדשים. מאז, מציין, יש לו השפעה על הגידול בעלות של תוצרת חקלאית. אז יש שני אמצעי ישיר כמו מרמז על כך אנו יכולים לחזות ב- 12 עד 24 החודשים. מוסיף סיגל מי שראה כיצד הוא גדל באופן דרמטי בחודשים האחרונים את מחיר הנפט, בתחליפי גז טבעי מסוים, לאחר שמרו יציב במשך שנים רבות. הוא הלך לא בשמן, אך מעל האחרון שלושה או ארבעה חודשים אותו גדל בין 40 או 50%. הבה נקווה כי אופ ק יודע לטפל כראוי את המצב, למה להמשיך להגדיל את המחירים, ההשלכות יהיה חמור מאוד של מדינות רבות תלויה שמן, הכל תיצור עלייה מוצרים מוגמרים, מה שמדאיג יותר כיצד העוני, הרעב יגדל. העדר תוכניות כלכליות כי ניתן לראות עזרה לפתור את בעיות חמורות מול בריאות, דיור, עוני, חינוך, איכות החיים ולפתח את המדינה במקרה ונצואלה המטרידה אותנו, למרבה המזל להיות מפיק טוב וספק של שמן, המצב מעדיף אותו במשק שלו, למרבה הצער. היא אמורה הממשלה, לנהל, לנהל את ההכנסה שלהם כלפי המדינה, הימנעות שתי כסף פסולת תחזיות, כיבושים פוליטיים, כאשר יש בעיות רבות לפתור כדי להבטיח איכות חיים טובה יותר כדי הפוסאדאס אשר הוא פונה, בסביבה יצר אווירה של חוסר ודאות, חוסר ביטחון, הסיכון. זוהי הזדמנות לארגון שלה חולשות מרכזי חינוך, בריאות, דיור, עסקים כי מעדיפים הפיתוח של מוצרים מעורבים ונצואלה לניצול טוב יותר של שלהם אחר עושר, חקלאות, כרייה, מתכות, בין היתר. הזדמנויות כאלה צריך לנצל את הפוטנציאל, להשקיע מטבעות בהתאם למדינה.

Info & Utils

Published in יום שלישי, יולי 28th, 2020, at 23:26, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2020. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.