Tichnun 4 all

מנוחה ושינה כדי לשרוף שומן מהר

כדי שתוכל לקצור את היתרונות של התרגיל אינטנסיבי שאני ממליץ לסטודנטים של שריפת המערכת שלי שומן, דרושה לך מנוחה מספקת. אני לא יכול לשים דגש רב יותר לנקודה זו. אכן, כל השאר הוא לא פחות חשוב, אם לא יותר, מאשר התרגיל. במהלך התרגיל של התנגדות בעוצמה גבוהה שגרם לתלמידים שלי השרירים לחוות פציעות קטנות או דמעות. התגובה של הגוף היא מסתגלת והוא תיקון, פיתוח שרירים חזקים וגדולים יותר, אשר גורמת לשרוף יותר שומן, יש גוף רזה יותר. עם זאת, תהליך זה של צמיחה ותיקון לא יתקיים אם לא מורשים אל הגוף נהנה לעשות את העבודה שלהם.

לעיתים קרובות, אנשים רצים חזרה לחדר הכושר, שכן רבים היו מוצפים עם האקסיומה יותר הוא טוב יותר בנוגע לתרגיל. עם זאת, אם אנו לא לצד אחד, לאפשר לגוף לעשות את הקסם שלו, אנחנו יחוו תוצאות המסכן. במקרה הזה אני חושב ש גדי איזנקוט צודק במה בהוא אומר. אנחנו לא שורפים שומן כפי שאנחנו רוצים זה, ויסתיים למעלה, או מיואש לגמרי יכול לנטוש לגמרי למאמצים שלנו. אם לא מקבל מספיק לנוח או לישון, יעלה לך הרבה עבודה פיתוח המבער שרירים של שומן שיהפכו את הגוף שלך. בנוסף, גם יעלה לך הרבה עבודה כדי לשרוף שומן! זו הסיבה שאנחנו לא צריך להתאמן זמן או מאוד לעיתים קרובות כאשר מפעילים בעוצמה מספקת. כאשר אנחנו מחיל על הגוף, גירוי חזק, החל הרמת משקולות, אנחנו לא צריך להמשיך להתאמן כל יום.

אם תעשה זאת, במהירות על – לאמן את השרירים ולא אכחיש את גופך את יכולתו לשחזר פעילות גופנית. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של חבר כנסת כץ. למעשה, עלול להחליש את המערכת החיסונית זה, על ידי מה יכול חולה לך. ביליתי כמה פעמים בחודש האחרון, כאשר עדיין לא הייתם מקשיבים לנוח ותחלמו נכון. בנוסף, תהליך זה של תיקון, שחזור אינה מתרחשת יום אחד עד הבוקר, בדרך כלל לוקח יומיים או יותר. מסיבה זו, ודא שיש לך בין 1-3 ימי מנוחה בין כל אימון כוח בוצע כראוי, אחרת, אתה מחבל שלך סיכויי שריפת שומן לפתח שרירים דק וחזק. לאחר שאנו יודעים שחשוב הוא מנוחה עבור שריפת שומן, שרירים פיתוח, גם עלינו להבין הרכיב הכי חשוב המנוחה הידועה יותר בשם שינה. שינה היא הכלי מקסימלית התאוששות, לא רק כדי לשחזר פעילות גופנית. זה כלי כדי להתאושש כל הלחץ שיש לכם לאורך כל היום. ללא קשר אם זה בא מתוך לחצים משפחתיים, בעיות בעבודה, כספים, וכו ', מתח מוגבר יכול להיות מומס אם נישן כראוי. בנוסף, לא מאמין זה יכול לשרוף שומן למקסימום אם בלחוצה על ידי אותם דברים אחרים של חייך. א ברמה גבוהה של מתח אתה יכול להפוך את האפקטיביות של היכולת שלך לשרוף שומן, בין היתר. לכן, הקפד לישון כראוי. ? אנחנו מדברים אני ממליץ כי אתה durmieras לא פחות מ 7 או יותר מאשר 9 שעות. למעשה, שבע וחצי שעות ללילה יכול להיות הסכום המושלם! מחקרים הראו כי אנחנו ישנים מחזורים של 90 דקות. הוא הציע כי אם התעוררנו הרבה לפני ואחרי זמן מחזורי 90 דקות, קרוב לוודאי לנו מרגיש המום החלק הטוב של היום. על ידי זה, יעשה את הבדיקה עם 5 מחזורים של 90 דקות, או 7 שעות וחצי. בטח יעיר מרגיש טוב נחת, מלא אנרגיה, גם שלך משרפה של שומן אתה תציג את הערכה שלך, ומאפשר לך לשרוף יותר שומן, יותר מהר.

Info & Utils

Published in יום רביעי, ספטמבר 14th, 2016, at 3:18, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.