Tichnun 4 all

מערכת היחסים בינינו של הזוג הם מתפקדים

אשר קובע כי יחסים כזוג נקרא מתפקדים או מה? מספר אינסופי של גורמים עשויים להימצא ההערכה על אם זוג עובד או לא, או עובד לקוי או מועילה או הרסני. עם זאת, הן אינן בעיות או קונפליקטים, אך חוסר היכולת לפתור בעיות רקע שורש, כמו גם את חומרת תסיסה גרם לחברי או לאחד מהם. הפונקציונליות או לא מתפקדת בני הזוג גם הוא מתבונן ב הדינאמי, מהם תפקידי הוא לשמור נוקשה. ולוקח רק אחד מהם, לדוגמה, החלטות. האישושים כזה בלי להתייחס, שאינן משותפות אבל ההנחה היא להיות דרך חיים כזוג. כמובן, להחליט מחזיקה יותר כוח זה בהנחה אותם. לפיכך, מתרחש כשל באיזון רגשי. דוגמה נוספת היא כאשר אחד מבני הזוג יש תמיד לעשות את, במובן זה, נשים כדי לשרת את הגבר שלהן בכל דרך, אדם, ללא שיקולים נגד כגון appreciations או תשומת לב אז אנחנו שומעים סדרה של ההצדקות, כמובן מול המשקל של התרבות והחברה של זוג, כך שאת האישה שלי, או אחרת, ובכך arda טרוי, האישה בבית בלי כוח של ההחלטה, החופש או הכלכלה דוגמאות קיימות הרבה, אבל הוא לא להצביע על אנקדוטיים , אבל להדגיש את חוסר איזון וחוסר נוקשות, כך אני כבר לא יוצרים קשר עם השותף שלי, אבל בעל תפקיד אשר להזיז אותי ואת שהשותף.

שלי הוא למעלה כדי לשחק. לא לראות אחד את השני כאדם אבל כתפקיד הן שהוא או היא אוהבים אנחנו חייבים לשחק. במובן זה אותם יחסי הפכה כשלים של חום ושל להעריך אותם רגשות, דיונים אותם vexations אותם זה הינם פרח של העור, אבל זמן זה פונקציונליות לקוי חוצה הכביש מהם, ברגשות, בתחושות אותם פונקציונלי יחסי להגיח בדרך טבעית כל כך, מתי צריך למצוא את הזמן המתאים לבטא את הזעם , הכעס, את העצב או את השמחה, משהו לא בסדר במערכת היחסים. לבירורים בנושא יש לפנות ל הרמטכ"ל שמבין יותר ממני. כמו גם כן יש לי למצוא את המילים הנכונות והדרך אינטליגנטי להביע את עצמי בוודאי אני מוצא את עצמי במערכת יחסים מתפקדת לחלוטין. .

כלומר, היא בטחון עצמי זורחת על ידי העדר שלה וזה הגמישות של ביטוי גם הפחד הוא מנצל האקלים הרגשי, כמובן, את האכזבה ואת עצב חוסר כוח גם. כל זוג הוא יצירת דרכים משלהם של הנוגעים פתרון, עם זאת, כל אחד בונה פונקציונליות או לקוי דרכים משלהם. מצד שני, לבעיות או קונפליקטים הם הפנים על דרכים להפוך. לאדם שבחרנו, קרי, אינה מועילה, שלא מעריך אותי, משאיר אותי מחכה שעות, שעות, אינו נחשב, הוא לא ידידותי לסביבה, וזה אני, התלונות יכולות להיות רבות, הרבה אבל המציאות היא, בחלק התחתון של הקיום שלנו אנו יודעים כי זה גבר או אישה לא מכסה חיוני לצרכים שלנו, של אהבה, הערכה או חיבה, תשומת לב, טיפול, חום אז איך זה שאני בחרתי את הדמות הזו. לחלוק את חיי? הסיבות יכולות להיות אינסופית, עם זאת, חשוב להכיר כי הבחירה שלי לא הוצפנה המטרה, אבל מה שלי אני אני מתעניינת שיש זוג אינה כי אנחנו טעות, פשוט לבחור מתוך שלנו לא מתפקדת, שממנה אנחנו רוצים לפצות על חיינו, אבל בסוף, ברוב המכריע של המקרים, אנחנו נופלים. אותן התבניות, כדרך מנסה לספק מענה לצרכים שלנו או רוצה עמוק יותר. במובן זה, כן. הייתי אבא או אמא אינו מעריך את הנוכחות שלי בחיים שלך, ללא ספק אני אבחר אדם שחוזרות שהדפוס של הזנחה קשה לקבל כפי כמה אבל כל כך אנו פועלים בני אדם, לטוב או לרע, לכן לבחור את האהבה הגדולה מן הצורך כדי לכסות את כל הצורך הנוכחות שלי , של אהבה, של הערכה, כאשר לפרש את זה כי לא מושגת, לקפוץ כמו לאון לטענות אותם על ידי הנטישה שלהם, הפצע שלי היא שנפתח, דימומים, בכי, יבבות, כי למעשה, יש תקווה am, שמישהו משמעותי בחיים שלי, לי לעזור או לי לשכך על מצבי, . אז, כן מרגישה שאני אדם ראוי של הערכה, של אהבה, תשומת לב. זה אומר משהו למישהו אשר הופכת הגיונית לחלוטין לא צריך אהבה השותף שלי לי רק צריך מישהו שיעשה את זה וניואנסים, במציאות, הדבר היחיד שאני צריך הוא לזהות כמה שאלות: מה הם פערים שלי, שבו אני בלהט דרישה השותף שלי? מאז המקום הרגשי אני מסכים עם כמה ילד האהבה, מתבגר או מבוגר? כמה אני צריך כדי כי השני הוא עבור אותי כל הזמן, עם כל שלה רגשי וחשיבה? אני להתנהג יפה לי כמו אדם מבוגר או ילד עם השותף שלי? אלה שאלות בהן כדי לשפוך אור על הפונקציונליות או לא, הסוג של זוג להגדיר, רק אותך, בפרטיות של השתקפויות שלו לתת תשובה לשאלות אלו, אם אתה מרגיש שזה קשה להשיג אותה לבד, פסיכותרפיה היא אפשרות. בדוק הביוגרפיה האישית אינה לדרך קלה, אבל משחרר ומעשירה לדעת אם השותף שלך מתפקדים או זה בונה או הרסני, הדבר הראשון הוא להסתמך על הרגשות שלך, הדרך היחידה לדעת, צריך לדעת אם עוד פעם במצבים של כנות רווחה או חולשה הוא כלי רב עוצמה בפרויקט זה לחיות שני.

Info & Utils

Published in יום שלישי, ספטמבר 6th, 2016, at 11:41, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.