Tichnun 4 all

מצב בטיחות בכביש

המדינה, נוכל לומר, כי זה המופע של המערכת הפוליטית בחברה מאורגנת אחראי על הדרישות של האוכלוסייה. הוא גם מסדיר, מפקח על תקנים, בנוסף לקידום הערכים של האזרחים. הוא מגן על המוסדות ומרענן. אבל, הוא גם מגן על אחראי למתן סעד לאזרחים עבודה כדי לשפר את איכות חייהם. סמכויות המדינה בהרפובליקה הדומיניקנית הם בעצם שלושה: הרשות המחוקקת, ההנהלה, הרשות השופטת, שטיפל היבטים מרכזיים של בטיחות בכבישים. השלושה בעצם צריך לעשות עם פיתוח בר-קיימא במחיר נוח, בר קיימא מדיניות ציבורית בבטיחות בדרכים, מושגת באמצעות מאמץ מתואם, משולב חיזקו במערכת ניהול טוב ויעיל. מגזרים אחרים הנחשבים של כוח המדינה כיום, הם: לה החונטה המרכזי הבחירות, הקאמרית של חשבונות אל אתר הסקי, תפריט המדיה. ויש להם איכשהו קורלציה עם השיפור של בטיחות בדרכים.

לדוגמה, קאמרית ומבקרים, ב ה סמים שליטה בנקודות מסוימות של המערכת של הרשות, על ההבנה הרווחת היעדר שקיפות וחולשות אתית. על פי ניידות עם רכב להתעורר תאונות ופגיעות שנגרמו להם. מכאן, בייצור כלי רכב יותר קפדני ויעילה רכיבי אבטחה עליך להיות שקל. מתוך הבנה כי הרפובליקה הדומיניקנית כלי הרכב המיובאים, אורגניזמים כי צריך לעשות עם היבט זה צריך לנקוט וליישם תקנות מתאימה כדי לאפשר את כניסתם של כלי רכב בטוח הבטחת שדה ממונע מתאים. טריטוריה לאומית יש רשת הכבישים שדרכו לזרום לא רק כלי רכב, אלא גם הולכי רגל. אז יש לנו: הולכי רגל, נוסעים ומנהלי כמשתמשים כבישים ציבוריים, מנתבת הפרטיים של מבני ציבור, שאת ההוראה היא אחריות של אינספור סוכנויות המדינה.

לגבי תשתית הכבישים, אשר יש לקחת בחשבון, בפרט ב ה באזורים עירוניים, אלמנטים של איתות והתקנים שאינם תלויים חשמל. משרדי ספציפי וסוכנויות אחראים שלהם עיצובים, בנייה ואספקת אנרגיה ותחזוקה. תשתיות מאובטחות הוא מושג חדש שנוצר על-ידי קצב גבוה של סיכון זה אומר משעולים שנבנו ללא חשיבה או הנכון מאוחר יותר לשים אותם, מתיחה של ריכוז של תביעות, נקודות קריטיות. כלי רכב מעבר כמובן דלק, מבלי אשר תהיה תנועה. מורכבות הניהול והבקרה של דלקים נח עם ממשלה אחרת של המדינה ומורכב כולו גם מערכת שיווק. כלי רכב לעומת זאת, עבור הזכות התנועה צריך לעמוד טכני בדרישות המינימליות; בין מי ים, זיהום של הסביבה על ידי פליטת רעש וגז, גורמים מוסדר על ידי מוסדות שונים. מנהלי התקנים מתאימים בתור שכזה חייב לעבור תהליך המתחיל הסבת תעודת זהות בעלי אמין, אשר יש גוף אחר. כמו גם שם עבור הנפקת הרישיון או היתר מנהלי התקנים של כלי רכב. סוכני הפיקוח אחראים פיקוח על חוקים ותקנות התעבורה, מתקיימים כך במקרה להיות עבירות הפרת או מבצע עוברים מנהלי לצדק. כל כך גדולה מצוין את מספר הנפגעים המיוצר ברחובות, שדרות וכבישים ארגון הבריאות העולמי יש לסווג את הבעיה כמו מגיפה, מאז התמותה קצב לכל לכל 100,000 תושבים מעל 8 היטב. לנו לקחת תעריף יותר עגול 25, הוא הגוף לדאוג לבריאות, מכיוון מספר פציעות חייב להיות גבוה בהרבה. להיות כמו אנו מאשר, התקציב של תיק זה חייב להיות עריכה, שמתמשך. כעת, לפי מחקרים מבוסס על הניסיון של המדינות המתקדמות בבטיחות בדרכים, שיפור זה הוא גם הציע תכנית טובה יותר של השקעה המדינה לטובת פיתוח הקהילות. ברחבי העולם, כולל הרפובליקה הדומיניקנית, המגזר האוכלוסייה המושפעת ביותר הוא של צעירים, בגיל העמידה (15-45); הרבה נשים שמאלה לנשימתו האחרונה על המדרכה חודשית; מספר מופקע מת הנהגים והולכי רגל. לאחר מכן צריך להיות על פי סטטיסטיקה אמינה לעשות מסעות פרסום כדי להעלות את המודעות של סקטורים מוגדר. באופן דומה, לקדם שינוי בתרבות אזרחית, כבוד החיים ואת הכללים של השמאי של משתמשים אחרים של הכבישים. על-ידי החילוץ של ערכים אנושיים ופחד לצדק. כל זה האחרון מושגת על-פי הבית ובתי ספר בתהליך ארוך, אשר כבר הזמן להתחיל דרך מנהל חינוך והכשרה בענייני הכביש. החברה האזרחית להניח המחויבות לתבוע אותו, שניהם למצב, עיצוב מדיניות נאותה, כמו מפלגות לדון בנושא של בטיחות בדרכים ב לחיקו של מבנים שלהם קונצנזוס מכוחו המחוקקת, כפרוייקט של האומה הוא נחשב בתרגיל של דמוקרטיה השתתפותית אמיתית יותר. לבסוף, כתוצאה מכך, המדינה צריכה יש שיפוע בנושאים הבאים:-הבטיחות בדרכים כי צריך מאושפזים עם הרצון הפוליטי, מאז איכות החיים של האוכלוסייה הוא בסכנה.; -אשר מחייב שינוי של המודל התרבותי הנוכחי של האזרח. -הבטיחות בדרכים זה הוא עניין של אובייקט עבור תרגול טוב של תכנון מדיניות ציבורית. Holguin מריו / נציג FundReD הנשיא. פזו 31/01/10

Info & Utils

Published in יום רביעי, יולי 13th, 2016, at 12:56, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.