Tichnun 4 all

מקרין תמונה חזק, על-ידי אלן קנינגהאם

השבוע אנו מביאים לכם את התרגום של מאמר מהנגן מקצועי אלן קנינגהאם על היתרונות של יצירת תמונה חזק בתחרויות כדי להעביר יותר בנוחות. השבוע אנו מביאים לכם את התרגום של מאמר מהנגן מקצועי אלן קנינגהאם על היתרונות של יצירת תמונה חזק בתחרויות כדי להעביר יותר בנוחות. ייבוא תמונה. במהלך טורניר, התמונה טבלה יסייע לקבוע כמה פעולה יקבלו, בסופו של דבר, כיצד ניתן לטפל את היריבים שלך כדי לבצע שיחות גדול או קיפולים גדול בזמן הלא נכון. בעוד מקרין תמונה רופף אגרסיבי ב תחילת טורניר יכול לעזור לך לבנות את מחסנית התחלתית, אני חושב שזה חשוב לפתח תמונה צמוד בשלבים מאוחרים יותר של טורניר כי זה נותן לך את היכולת לתמרן ברגעים החשובים כרטיסיות רוב.

כאשר כולם קפלי, מנגני תמיד עולים על ניתוק או על הלחצן. הבעיה עם אסטרטגיה זו היא כי צפוי והוא ניתן לנצל בקלות רבה. אם אתה תמיד להעלות את לחצן, יגשים השחקנים התריסים במוקדם או במאוחר יגרום לך re-raise גדול עם כל זוג כרטיסי. תוכלו גם למצוא שחקנים שיגרום לך להתקשר עם מגוון רחב של הידיים הווילונות כדי להפוך checkraise הגדול מכשילה. למה לעשות את זה? מכיוון שאתה כבר להציג תמונה רופף עד יותר ויותר כל תיפקודים לך. במהלך השלבים הסופיים, תמונה זו מעכבת את היכולת שלך לתמרן מפני בכל פעם שאתה מנסה לבצע מהלך שזה יהיה סביר כי מישהו שאתה counterattack.

לא יהיה זמן רב עד שהתמונה רופף יגרום לך יעד עבור שחקנים מנוסים יותר ליד השולחן (או אפילו שחקנים ללא ניסיון אשר להם נמאס להיות נזרק סירות). כמות נקודות הסיכון להיות משוחרר במצבים אלה בדרך כלל לא מפצה על גמול זה אמור להיות התריסים. אל דאגה רמי לוי הוא האיש הנכון . אבל להיזהר, כי בעת הפעלת הדוקים מדי, פשוט לאבד הזדמנויות רבות לאט לצבור צ'יפס או אפילו להישאר. להלכה, אתה רוצה תמונה חזק בזמן שאתה למעשה להיות משהו בין חצי מה בדרך כלל נתפסת בין רופף חזק. יש לי סוג של המועצה מאוד פשוט כדי לסייע לך עם חלק זה של המשחק שלך. נראה כל כך פשוט, אתם עשויים לתהות מדוע רק לטרוח לדבר על זה, אבל למעשה, זה אחד הכללים החשובים ביותר: תמיד לזרוק האשפה. השלכת כל הידיים הולך להשיג מספר מטרות:-לא נפתרת הפיתוי לגנוב את התריסים רק בגלל הסירה מגיעה ללא פתיחה. עם רמת תוקפנות שאפיינו את המשחק היום, עדיף ללכת רע, אפילו עם הידיים מיקום. -מונע ביצוע ביד בדרך כלל להיות נשלט במלחמה עם מחסנית קצר יעיל. לדוגמה, העלאת מניתוק שלוש פעמים גדול עיוורים עם J3 המבקשים לגנוב את התריסים ומדבר ערימה עם 8 עיוור לאחר אותך. זהו מצב לא טוב. עדיף לנסות למנוע את הבעיה על-ידי לא טיפוס. -והכי חשוב, צריך לנסות לבנות את התמונה חזק. עכשיו כאשר אתה טוען יד כמו A8, ניתן לתת אמון התמונה שלך יאפשר לך לגנוב את התריסים אף-על-פי אתם משחקים קצת יותר משוחרר. פיתוי אחר שיש שחקנים והפנים בניסיון לגנוב את התריסים של מישהו רק בגלל שהם רואים שחקן זה מישהו חלש. לעתים נדירות תקפתי את התריסים ממישהו אם אין לי יד הגון כדי לפתוח. פתח ניתוק יד כמו K9s הוא כנראה המינימלי שאני צריך לנסות לקחת לי את התריסים. להשתמש בתמונת חזק ליד השולחן איפשר לי לתמרן בשדה קשה באירוע 5,000$ Hold´em מגבלת סיר 2007 WSOP. לאחר קיפול אותי בקרוב ביום 2, השתמשתי התמונה שלי בשלבים מאוחרים יותר לגנוב את התריסים ולקחת אותי סירות במצבים מפתח. הצלחתי לשמור על המומנטום זה עד השולחן הסופי, שבו הייתי בר מזל מספיק כדי לנצח את הצמיד. זכור, זה לוקח יותר טוב להיות כרטיסי שחקן מנצח. יצירת תמונת מלא בשלבים הסופיים של הטורניר יכול מאפשרים לך לשחק מספר ידיים רחב יותר ממה שהם מצפים את היריבות ולקחת את סירות ברגעים הקריטיים.

Info & Utils

Published in יום רביעי, יולי 29th, 2020, at 21:02, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2020. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.