Tichnun 4 all

סנטור קולומביאני גלוריה

דו ח עם: זה סנטור גלוריה רמירז Ines עליו קהל הציבור: it האגודה הלאומית של טכני בתקשורת וכל מה שקשור (ATELCA) השתתף באופן פעיל בו הקהל הציבורית עם זה נייר צעדים לפני ארגון העבודה הבינלאומי שהיה כמו התזה המרכזית הבורות של אותם עקרונות של הסלמה, הגנה על זה בדיני עבודה, המהווים עבירה אליו דמוקרטיה מה יחד עם אחרים הופעות של קולומביה המדינה במקום שלה את בסכנה זה נוסחה חוקתית של מדינת הרווחה אותנו והצדק פונה קודם האפשרות של הקמת corporatist משטר שבו האינטרסים של הבירה לגבור על כל שיקול אחר, ביניהם אותם זכויות האדם. בדיאלוג עם רומרו Editson זווית Atelca La סנטור גלוריה רמירז Ines הקש צ'יף, ערכו ניתוח של תאימות עם הסכמים והמלצות של ILO על ידי המדינה קולומביאני, קיבוצי של עובדי ציבור המשטר pension. .. לאחר מכן, הייתי מה השיב הסנטור איתם שאלות. גידל Atelca המטה של העיתונות: הסנטור יספר לנו על ההפרה של אותם הסכמים של ILO מן הממשלה הקולומביאנית ומפרסם החשיבות של הקהל? סנטור גלוריה רמירז Ines-קהל הציבור עושה ניתוח של הציות מהם הסכמים של ILO במסגרת המחויבות של הממשלה הלאומית, ביסודו, מה שיש זה ראה איתם הזכויות של אותם עובדים בציבור מגזר. בהחלט את הפעולה מהם הגמלאים של קולומביה, במקרה זה, עושים ניתוח במיוחד של מעשה המחוקקת ולא 1 שנת 2005, זה או זה אומר בבירור כי החל מ- 31 באוקטובר של שנת 2010 אותם מוסכמות קולקטיבית של עבודה ענין של מה יש חמוש עם אינס הסתיים תוקפה. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אוני' בן גוריון. משום מה עושים היא מחקר של ההמלצות הממשלה של קולומביה החל מגנה אשר גרמה ATELCA של האיגוד בו מגיע לשיאו כדי הממשלה צריכים להיפגש במקום ערכאה ראשונה איתם, הזכויות של אותם עובדים מוקם במקדש מוסכמות אלה ואומר במיוחד אשר פנסיה המוסכמות כי יש תוקף אבל זה 31 ביוני 2010, כי הם הם לא שופץ מאז תוקפו נשאר המשטר הפנסיה שלה, כמו גם convokes כך זה ההסכמים התלת-צדדי או בין העובדים לבין מעסיקים כך ההחלטות בענייני פנסיה לא משפיעים עליהם ובכך לשמור על שקט תעשייתי בארץ במיוחד הכנתי הפניה למאמר 416 של קוד עבודה מהותית כי אני מחשיב כי היישום של מאמר זה נוגד באמצעות הסכמים עם ארגון העבודה הבינלאומי, בעיקר מעשה 411 וזה אשר מאשר אותם בקולומביה.

H אמר כי הממשלה הלאומית יכול לא משווים את מאמר מדבר פעולות איזה חוק כאשר הם לגמרי מול זה אמרתי כי מהו לבטל את המאמר הזה ולתת במלוא עוצמתה הדין 411 הזה נתינה מלאה לכוח collective bargaining בקולומביה של פקידי ועובדי המגזר הציבורי מאשר ILO מזהה נכון מוחלט. באופן דומה, אני רוצה להדגיש את הנוכחות של הגמלאים בדיון הציבור; לא יכול להיות המדינה לשלוח טעות ההודעה, כאשר לאדם, הקדיש את חייו עבודה; חייו פרודוקטיבי לתת למדינה, לחברה, כאשר הוא מגיע לסוף הפער פלט ואז פשוט ימחקו או לא נלקחת בחשבון עם הכבוד שמגיע לו אז הנה אנחנו עם ארגון הגמלאים בארץ עובד נושאים אלה לתת ישימות יותר טוב זה כל פעם לשנות את תנאי הפנסיה רק לא משפיעים על העובד אלא משפחה שלמה בשל precalizacion העבודה של זה המשפחה קולומביאני, בעיקר כדי האבודים מהם הודעות של תעסוקה אז עד כדי כך הקהל הזה יש את מרכז אובייקטיבית ואני מחפשים להם השלכות שיש בארגון כל יישום תקן זה ועל -ידי השיחה הלאומית הממשלה להחיל אותן ההמלצות של המטה אותי Atelca של העיתונות: האם הממשלה הלאומית אמר כי הבעיה של אינס לא יש לראות האם העבודה הבעיה? , כמו מתי העובד הוא לפרוש נפסקת הגומלין לעבוד ולכן זה לא הוא דיון עבור כנסים קולקטיבית בהקשר של האיגודים של העובדים? סנטור גלוריה Ines רמירז. זה נכון. בעיתון כתוב ש צחי מלאך הוא זה שבקיא בנושא. אבל היא ניהול פלייבקים של סאקיאמוני של זכות. העובד כדי להגיע את הפנסיה שלך יש לעבוד בחברה והאם יש בו תנאי ההעסקה נוצרים, אז זה לא הוגן, כי בעת ההליכה שלך לעבודה גורם כ25- או שלושים שנה מגיעים עם תנאים ולאחר מכן הממשלה בדרך לגדר את שינוי זה אינו רק לעובדים; אבל בעיקר שליחת הודעה הלא לארץ. השניה היא שיש כאן זה התחיל לעבוד מחפשים אלטרנטיבה. אני הדווח לדוגמה, בהצעת חוק, איפה אנחנו עובדים כל כך זה בקולומביה מדינה עם 45 מיליון תושבים; 18 מיליון של EAP (מבחינה כלכלית באוכלוסיה) ו לפנסיונרים 1´200 000 בלבד, זה מראה. אתה הולך נגד ההגנה על קשישים ומעלה דרך.; הצעת החוק מבקשת, כי כאשר גבר ואישה בני הזוג וזה על ידי טקס הנישואין או על-ידי הבעלים באיחוד חינם, ואז ביניהם צירוף שני, זמן הפנסיה, לקחת דוגמה אחת מהרשימה המרכאות אחרים תשע שנים מנסים מזה עשר שנים היא les להצטרף הפעם ויש פנסיה les לאפשר חיים בכבוד; יותר מאשר הסיוע של 70 אלף פסו אשר לא יפתור כלום עדיף לתת לוח זה, המאפשר להם לחיות בכבוד.

Atelca המטה של העיתונות הנושא בקולומביה הוא חשוב במיוחד, כי היא המדינה היחידה באמריקה הלטינית יש שתי מערכות; התרומות הממוצע ואת החיסכון הפרט, זו הצעת חוק חושב לשיפור או להגדיר מצב זה? סנטור גלוריה רמירז Ines-לא בקולומביה יש שלושה משטרים פרישה les טוב ביסודו. שניים זה אמצעי אחסון פרימה, להציל אדם ואת מהם משטרים מיוחד יקירה להסיר כאן להתקיים מערכות אלה, מה לנו הם פוזות הוא כי הממשלה במקום לחזק אותם כספים פרטיים חייבים לשמור על התהליך של הפנסיה המערכת החלת מערכת העמודים q1ue יש היום ILO. . תראה מה מציין באמריקה הלטינית; צ'ילה, אשר הייתה המדינה זה קודם אני להפריט בתי הארחה; צ'ילה היום כדי לאסוף את החבל, אחרי 17 שנים של הפרטה זה הוא הבין; כי ההגנה החברתית של עובדים, בסוף חיי העבודה שלהם לא יכול לשחק. בנוסף, כלומר זה עסק של קרנות פרטיות, אלה המגהץ השלישי של הכלכלה העולמית הוא מייצר רווחים; עצם זה כאן. אנו עובדים, הגנה על העם לעומת הגנה של עסק. אז כאן להציע לממשלה ולעם בקהל הזה שזה שוקל. חייבים להגן, הוא לא יכול לעקוב אחרי הגדלת אותם דרישות עבור הפנסיה, יש ירידה יתרונות אותם, על ידי ההיפך לשמור על יכולת רכישת אינס אותם לשפר אותם מה הוא יכול אורוגוואי לדוגמה רק של לעשות עלייה אינס אותם, היא מדינה עם ארבעה מיליון חמש מאות ארבעים אלף הגמלאים היום יש עודף עם זה. עודפים, במקום להסיר את זה וזה מה הממשלה הקולומביאנית יעשה דבר שם שהם עשו הוא עלייה על-ידי 15 נקודות עוד פנסיונים ועד לגימלאים, מה שלדעתי הוא כי יש דוגמאות אחריי… Atelca המטה עיתונות שאנחנו מדברים על בתי הארחה מה דעתו נגד הפרויקט המבקשת להגדיל את הפנסיה של הסנטורים? בבירור אמר אי פעם מדינה e לפי אי-השוויון ולהציע פערים של אי שוויון כי יש במדינה הזאת, כאשר אני מדבר על חוק 01 לכנסת כי כאן צריכה להיות שללא פנסיה מעל שכר מינימום 25 נראה לי שזה עלבון הקולומביאנים שנמצאים גדר להעמיד פנים כי הסנאטורים וחברי קונגרס ללכת לקבל פנסיה גבוהה במיוחד בתנאים של אי שוויון , מתי יש היום קונגרס מתגלים קונגרס זה לא משחק את התפקיד כי הוא מתאים על ידי לא בעלת עצמאות, על ידי זה תלוי ההנהלה; על ידי זה חוקי אותם המסודרים להם ארוחת בוקר של ארמון ולא בדיונים אותם, אני חושבת שזו יוזמה לא פרוספר, כי הרוב המכריע של חברי הסנאט החל המצלמה של אתה לא ייתן דרך זה היזמה כזה רציני עלבון העובי של הקולומביאני, הקולומביאני. ' .

Info & Utils

Published in יום שני, ינואר 16th, 2017, at 3:41, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2017. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.