Tichnun 4 all

סרטונים ויראליים

רבים מאמינים, לא בלי מידה של סיבה, כי ההצלחה של סרטונים ויראליים כאמצעי במידה רבה תלוי מזל ותזמון פרסומם. לא תמיד ישראל כץ. אבל, ישנם גורמים מסוימים שיכולים לתרום להשגת ההשפעה המרבית עבור ההפצה שלה. עליך להיות מסוגל לקשר את התוכן עם המוצר, כל כך קל לזיהוי. אחד המפתחות הוא לחפש פרטים או אובייקטים מוכר מאוד לקהל שלנו, אליו הם רגילים. מודאג כי הסרטון שלך היא ספונטנית. וידאו לקוח או משתמש באמת אינטראקציה עם האובייקט שברצונך לקדם, כפי סימולציה או אנימציה דיגיטלית תהיה הרבה יותר מוצלחת. הפתעה. הפתעה בארגומנט של הווידאו הופך את הגורם הרבה יותר מעניין מאשר רצף של מצבים הנראה לעין.

להיות כנה. לא משקרים או הגזמה. הציבור של מימוש, יופחת מיד את הריבית. אם הווידאו הוא מקורי, זה יהיה הרבה יותר מרשים. ערעורים של חוש הומור. קטעי וידאו מצחיקים הם הרבה יותר viralizables מאשר קידום מכירות. את הסיכוי כי הציבור מגיע את הקצה השני של גדל וידאו גאומטרית כפי שהוא כיף, מצחיק.

פחות לדבר, פעולה נוספים. סרטונים ויראליים רבים נעשים על בסיס מוסיקה כרקע קול. תמונות חייב לשאת את המשקל של ההודעה. הוא אינפורמטיבי. כלומר, בתוך קצר, המטרה הסופית של פרסום: ללמוד יתרונות ומאפיינים של מוצר. אנא, להיות יצירתיים. אנשים לא רוצים לראות את המצבים אותו שוב ושוב. לדמיין תרחישים חדשים, מצבים, וכלי שייתכן על-ידי המוצר שלך. נסה להשאיר הודעה חיובית. אם אתה מרגיש שתתפתה לדבר המתחרים שלהם, או צוחקים מהם בדרך כלשהי, לא לעשות את זה. לא משנה ההאשמות לשון הרע אשר יכול לכבוש הציבור מה שמעניין אותו באמת תחרות בריאה, והוא אינו נהנה לראות כיצד שתי חברות הרט בפומבי. סרטון ויראלי לא תוכלו לנסוע גידול אוטומטי בפקקים שלהם, מפני תוכנות זדוניות הוא לא מסיבית. סרטונים ויראליים רבים לא הביאו את אירוע ללא תחרות כדי שלהם יוצרי, למרות שהם יישארו בזיכרון של אנשים לאורך תקופה ארוכה. זה חייב להיות המטרה שלך: ליצור נוכחות המותג ולספק הזדמנות לאנשים רבים לא יודעים כי האתר שלך קיים של כי הם לגלות שיש לך אתר אינטרנט. זה נכון שחלק מהמוצרים הם החומר הטוב ביותר כדי להפוך וידאו, אבל עם מעט דמיון, אפשר לעשות וידאו של כמעט כל דבר. לבקש עזרה ממשתמשים שלה לארגן תחרות מקוונת, מעודדת קהל לעשות לך לקבל את החומר. באפשרותך לערוך אותו או להשתמש בו השראה ליצירת וידאו משלך. השקעה ענקית אין צורך לעשות סרטון ויראלי. ישנם יישומים רבים מבלי לעבור עוד יותר את Windows Movie Maker – אשר יאפשר לך לערוך את סרטי הווידאו, subititularlos ולשים אותם העין מוסיקה עם זכויות היוצרים כי Youtube יכול להשאיר של הסרטון שלך אין צליל אם אתה משתמש בפסקול זכויות היוצרים שייכות לצדדים שלישיים. תתעודד. קחו את הטלפון הנייד שלך עם מצלמה וקולנוע. לאחר זמן, לערוך. אתה תיצור בוודאי וידאו אשר עונה על התנאים להיות ויראלי. אם אתה אוהב זה פוסט וברצונך למקם אותו באתר שלך, אתה יכול לעשות כך בצורה חלקה, בתנאי מצטטים מקור כדי ויקטור פרז אקוסטה, הוא יזם ומייסד של האינטרנט VPA בשנת 1998. באפשרותך למצוא מידע נוסף במאמר והם VPA אנשי עסקים. אנחנו יודעים ככה חושבים אנשי עסקים אחרים, מה הם רוצים. אנחנו יודעים שאתה רוצה לחסוך כסף, אך לא הוצאות של איכות. אנחנו יודעים שאתה צריך שותף אמין. חברה תמיד שיכול לענות מועדים שלהם. אנחנו עובדים יותר מכל אדם אחר כדי להגדיל את הרווחים של החברה שלהם, תוך הפחתת עלויות הכולל שלהם.

Info & Utils

Published in יום חמישי, ספטמבר 29th, 2016, at 0:33, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.