Tichnun 4 all

עוד מאמר על המשקל?

1. האוכל יכול ובינינו בכמויות קטנות. כאשר אדם אוכל יותר מדי הבטן שלך מלא, העיכול קשה כי לא ניתן להרחיב את החוזה כדין כדי למחוץ את המזון הדרוש. לכן, כדי לשמר את רווחתם לאמץ, לא אוכלים לא פחות ולא יותר מאשר את צורכי הגוף שלך. כדי למצוא את הסכום הנדרש, נסה את האפשרויות הבאות: א. חכה (פיסיקה) הרעב לאכול; b. לאכול לאט.

ללעוס. טוב- לפיכך הרוק וניתן למלא את תפקידה לעיכול (העיכול מתחיל בפה, לא בבטן). לעיסת איטי מגדיר בתנועה המנגנון של שובע, אשר עובד ככה: כאשר הכמות הנדרשת של המזון מגיע להבטן, שולח הודעות דרך quimico-electrica נוירונים והורמונים ההיפותלמוס (האזור במוח שאחראי על פיקודו של הפעילויות העיקריות של חילוף החומרים). לבירורים בנושא יש לפנות ל ישראל כץ שמבין יותר ממני. המסר של אש "מספיק", ולאחר מכן את התחושה של שביעות רצון מלאה של התיאבון. Ÿcomo התהליך כולו לוקח זמן (בדקות), לאכול לאט. לכן, כדי להגיע השובע עם פחות כמות של אוכל.

אם אתה חושב שזה קשה, ללכת שאר הסכו ם בצלחת כל מסעף. 2. תמיד לזכור כי האוכל הוא תענוג, ולכן, לבחור מה שאתה רוצה, מה אתה אוהב לאכול. להיות תובעני יותר, אחרי הכל זה שתלך לאכול. 3. ללא צום. אנשים רבים חושבים כי אם pularem המזון שאתם אוכלים פחות ו. Acorre במקום, כי כל ארוחה בעת הצום מאופיינת גרגרנות ובסוף מה שאדם אוכל יותר. 4. הזמן של מים. למרות שאינו מכיל קלוריות, המים יכול לעכב את אובדן משקל. זה כל כך, כי אם נלקח עם ארוחות, היא מאיצה את מערכת העיכול ומכאן הרעב לפני הישיבה לשולחן. הנוזל מתרחבת גם הבטן, הגדלת אזור ספיגת המזון. מומלץ לא לשתות נוזלים לפני 40 דקות, או 40 דקות אחרי ארוחות. חוץ מזה, לשתות הרבה נוזלים. 5. גילויה של טעם. אחד הנוהג הרגלי הגרוע ביותר בטבלה הוא "המסכה" הטעם האמיתי של אותם מזון. לדוגמה, להכניס את הסוכר התפוז, מיץ, רסק עגבניות, או למלא את הצלחת של מזון. אולי אחד קשה יותר של למידה לספר לך לטעם המקורי, לזהות אותם תבלינים. נסה את זה. לדעת לא רק מה אתה באמת אוהב, אבל גם טופס החיך, זה ייתן לך כוח ושליטה על מה הם אוכלים. 6. אל תאכלו מזון מהצלחת לילדים. ללמוד להשאיר אוכל על הצלחת כאשר אתה מרוצה. אם מה הולך האשפה שאכלת, זה הכל זבל? 7. לא אוכלים כאשר אתה עייף. הרצוי כדי לאכול מהר, לבחור מזונות לצרוך באמת רוצה לרדת פעם אחת ולאחר מכן הנח לפחות 10 דקות, נושם קרן או נלך להתקלח לפני אוכל. 8. האימוץ של פעילות גופנית משפרת את איכות החיים, כמו גם שיפור הביצועים שלו (עבודה, בית, סקס), מסייע לשרוף קלוריות שנותרו. אם אתה לא אוהב או אין לי זמן כדי לאמץ את המנהג של תרגילים, לטפל של שינוי צורה לפעילותם מדי יום בצורה של פעילות גופנית: כדי. ללכת ברגל של הבייקרי או הגדה של עיתון; גישה דרב הנשיאות בעבודה במקום להשתמש גלגלי; ג. להוציא את הכלב ולשחק עם הילדים; ד אם נכנס האוטובוס, נראה לפני מחליק, ללכת ברגל ליעדו; e לשכוח את המעלית או במדרגות הנעות. להשתמש במדרגות נורמלי; פ במקום לצאת לארוחת ערב, לצאת לרקוד; ג'י. אל תנתקי את משך הזמן שניתן.

Info & Utils

Published in יום חמישי, ספטמבר 8th, 2016, at 12:02, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.