Tichnun 4 all

עסקים באינטרנט כפי שמעולם לא לפני שהוא עשה

ÿ מה חושב על עסקים באינטרנט? ÿ חושב מערכת טובה בשביל כסף או אולי הונאה?. ובכן, אולי נהיה זרם החיים הם כמו ומהו התהליך של שינויים אשר משפיעים על המחשבות שלנו. היום אנחנו מרגישים כמה מהר זורם בכל תחומי החיים; אנו רואים כיצד הפעילויות שבוצעו לפני כן, כעת עשויות בתקופה הרבה יותר מהר (עסקים, נסיעות, חתונות, החיים משתנים, תמונות, וכו '.) בשלב זה, בו אנו חיים, אתם מתרבים בצורה מדהימה, מהירות אנחנו נותנים את החשיבה שלנו, זה מוביל לפעילות קדחתני בחיי היומיום שלנו. כל האנרגיה הזו, אנו לפתח, לא תמיד או אולי הייתי אומר כמעט רצון מעולם לא הצליח לעבר המטרות ויצאנו לדרך. אם באמת, שאני מאמין, רוב האנשים. חושבים שאני רוצה להגשים. את חיי, איכות חיים זה יהפוך לנו לגדול; אשר, להגיע את מלוא כאנשים מבלי לשלול מאיתנו של כל מה שאנחנו צריכים בחיים האלה.

שמח. כמובן, כולנו יודעים כי הרוב המכריע של הדברים הנחוצים להשגת האושר שלנו כבר הם חומרים, נפשית או רוחנית עולה כסף, הרבה יותר פעמים מאשר שיהיה לנו עם העבודה הרגילים שלנו: לעבוד כעובד של החברה, עובד תמורת שכר קבוע, שעות, וכו '. היום, עבודה עבור פיצוי כלכלי קבוע גם עבור חברה גדולה, לא ייתן לך הבטחת כי יום אחד לוותר על השירותים שלך, תמצא את עצמך ברחוב עם יד אחת מקדימה ואחת מאחור; בלי לכסות את ההוצאות שלך, ועדיין פחות שלך לגחמות או מותרות. בעיתון כתוב ש ישראל קץ הוא זה שבקיא בנושא. ואז להיפרד סיאה מערכת ההפעלה שלך, להתראות למטרות שלך… אין טעות באבטחה של היום העולם הפיננסי היא בולטת בהעדרה: אף אחד לא מבטיח לנו כי מחר אנו נשמור שלנו במקום העבודה, לכן, כי אנו יכולים לפגוש את הצרכים שלנו, לימודים באוניברסיטה יכול לתת לילדים שלנו, או שנוכל לסיים לשלם המשכנתא שלנו… לאחרונה מצאתי אצל צחי מלאך אוזן קשבת . העולם הוא עכשיו צעיף, אנחנו ב מאה של התקשורת, ואת רוב חשוב שם הוא אינטרנט: זה נפלא בכלי הזה הכל וכולם לנו גישות; המהפכה של המאה ה-21, בו זרימת מידע, תקשורת ועסקים. בדרך זו עסקים מעולם לא עשה קודם.

מעולם לא היה כל כך קל לעשות עסקים ויש בשוק, כי הוא נרחב כמו זה העולם כל הגודל שלה, כל כך הרבה לקוחות פוטנציאליים. היום כל אחד יכול ליצור תקציב העסק; להעלות אותו לאינטרנט, בקרוב ולהתחיל להרוויח כסף; זה יכול לספק מידע (הנקראות גם infoproduct), שירותים ומוצרים גם מוצרים פיזיים (מכוניות, רהיטים, מזון, וכו '.) הדבר המעניין על עסקי מקוון, הוא התקציב נמוך אתה צריך להתחיל ליצור אותם, כמה מהר אתה יכול ליצור את הכסף לחשבון הבנק שלכם. החיסרון, להקים עסק באינטרנט הוא: חוסר ידע של הסביבה, הן טכנית כמו שיווק ולהביא הלקוחות לאתר האינטרנט שלך כדי להפוך את המכירה. . כן, אותך הקושי הזה להחזיר את הרוב המכריע של אנשים שרוצים להקים עסק באינטרנט, כי זה לוקח בערך שנתיים כדי ליצור הכנסות וללמוד איך התעשייה; אין ספק שזה לא קל כמו קצת צבע זה, מעל לכל, והחלטת להקדיש שעות רבות כדי לאמן אותך ללמוד כלים לניהול, תוכנה, אסטרטגיות שיווקיות. רוברטו García (Creamento).

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.