Tichnun 4 all

פריצת בנגע של פעילות המשרד

. אני כמו ישו, הצלב שלי כואב לי כל כך הרבה! שר את מפורסמת האוסטרי הזמר-שירים של וולפגנג Ambros. על פי המחקרים, כמו במדינות מערביות כאבי גב הפכו כמעט מגפה, כל מטופל במהלך ההיסטוריה שלה לפחות פעם אחת מסכימים עם קבוצה זו. לכל מטופל השביעי עם כאבי גב, האבחנה היא פריצת דיסק מותני. הפונקציה של דיסק בין-חולייתי מורכב ממספר של חוליות, אשר תיטען דיסקים בין-חולייתי יחד דרך מה שמכונה השדרה האנושית. תקליטורים אלה מציעים את הגמישות אשר מצויד עמוד השדרה שלנו.

הדיסק עצמו עשוי למעלה של טבעת החיצונית כמו הסחוס המקיף ליבה של gallertarigen. עיצוב זה מאפשר את הגמישות של עמוד השדרה, כמו גם הנחתה את הפגיעה בין המקטעים בעמוד השדרה. פריצת דיסק-פריצת דיסק מותני המונח חייב להיות עקב פציעתו של Bandscheibe(n) חטיבה 3 סוגים: 1 Bandscheibenprotrusion-Bandscheibenprotrusion נשאר עצמו לגמרי שלם דיסק בין-חולייתי. רק הליבה של הדיסק מום ולוחץ על הטבעת החיצונית כמו סחוס, אשר הוא גם מעוות על ידי לחץ. 2. דיסק בין-חולייתי צניחת כזאת דולף חלק הליבה ז'לטין של דיסק בין-חולייתי. כי זה עדיין מחובר לשקע עם הליבה ללא עיטוף של הנוזל הליבה השחוקות מתקיים.

3. פחמיות כמו צניחת כאן פורקן של המקום הליבה איפה היציאה מפצל מ לליבה הפנימית, לעומת זאת, והוא עצמו. בכל אחד ממקרים אלה 3 עלולה להתרחש עקב הנזק של Bandscheibe(n) הלחץ על שורשי העצבים, חוט השדרה או חבילות סיבי העצבים, דבר שעלול לגרום לתופעות שונות (לעיתים קרובות כואב). טיב הפגיעה יכול להיקבע על ידי הרופא על ידי צילומי רנטגן, CT או Myelography (צילומי רנטגן באמצעות והחדות בינונית). סימנים פריצת יכול מאוד הסימנים. של פריצת משתנים. בהתאם האזור הנגוע הסימפטומים החל אזורים של התכווצויות שרירים, Blasenlähmung, חוסר השליטה של שלפוחית השתן, המעי פונקציה של כאב ביד או ברגל עם קהות, חולשת שרירים, שיתוק יחיד שיתוק מוחלט של שרירי הרגליים. מי מתלונן על שוטף כאבי גב, יש סימפטומים אחד או יותר מסוג זה, מאוד מומלץ להתייעץ עם רופא. הגורמים כי הסיבות הנפוצות ביותר עבור פריצת דיסק הם שנים של מאמץ מוגזם או לא תקין של עמוד השדרה, כפי שקורה למשל בסוגים שונים של מקצועות, זמני שקילה ישיבה פעילות גופנית פעילות שלך. במקרים מסוימים, אפילו מסוימים תורשתי היסטוריה היא הסיבה על הנזק דיסקים בין-חולייתי. קבוצות הסיכון כוללים בעיקר אנשים בגיל בין 30 ל-50 שנים נשים במהלך ההריון או אנשים שמנים. אלה הם בעיקר בסיכון עקב הגזמה. של עמוד השדרה. מה יכולה כן? הטיפול השמרני כיום ישנן שתי צורות של טיפול ברפואה. טיפול שמרני מובטחת על ידי מנוחה במיטה, עמוד השדרה. זה הקלה. באותו זמן את הרזולוציה של השרירים ואת לשיכוך כאבים היא באמצעות טיפול תרופתי. לאחר מכן טיפול פיזיותרפיה מתקיים, שבו יש הקלה של עמוד השדרה אל המטרה באמצעות טיפולים שונים (עיסוי, גירוי הטיפול הנוכחי). אפילו peridurale חדירה של תחת computertomographischer בקרת שיכוך כאב, אנטי דלקתיות, veroedende רקמות מילימטר הן תרופות על העצב כואב השורש הוא גם בין השיטות השמרני. זה מוביל לירידה של דלקת מכנית המתרחשים סביב שורש העצב של detumescence של העצב. הטיפול פעיל כיום היא מסה חריפה יותר תקריות מלווה על ידי שיתוק או נכשל השמרנית לקבל טיפול לניתוח. מאז ניתוחים עם סיכונים מקפחים מסורתיים, פתוח, לקחת יותר זמן בבית החולים איתו, מה שנקרא נהלים פולשנית פותחו כדי הפעולה. הליכים אלה ניתן לבצע בזמן אמבולטורי, בקלות יחסית, אבל רק עבור אנשים שהיה בעבר התערבות כירורגית לא בדיסק בהתאמה. השייכים ההליכים עכשיו פופולרית של כירורגיה זעיר פולשנית: אבלציה לייזר 1 של דיסק בין-חולייתי: הליך כירורגי מתאים רק מקרים פשוטים, טרי. אמצעי זה מבוסס על העיקרון של צמצום נפח באזור הדיסק אשר מתבצע באמצעות לייזר רפואי. 2. השתלה ניתוח: דרך חתך קטן, פריצת דיסק היא לחתוך החוצה באמצעות מיקרוסקופ. אבל הם הטובים ביותר, עד כה לא רק הניתוחים להסרת של פריצת מנקודת מבט רפואית. השורה התחתונה: מי למנוע את פריצת רוצה צריך לקחת הרבה נוזלי הראשון ובעיקר את עצמו. הדיסקים הבין חולייתי הם כמו ספוג זה ספג בנוזל הגוף. יותר plumper, ספוג זה מתמלא, הפחות הוא ההסתברות הפוגעים הליבה של דיסק בין-חולייתי. פריצת דיסק הוא כבר עובדה, ואז הקלה של עמוד השדרה דרך אימון ממוקד של הגב, או במקרה הגרוע ביותר מסייעת במקרה של ניתוח פשוט.

Info & Utils

Published in יום רביעי, מאי 28th, 2014, at 2:12, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2014. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.