Tichnun 4 all

קורס איפור חינם מחלקות

קורס איפור עם אור איך ללכת בלי להסתכל כאילו אתה עומד איפור, עור חלק, בריא, באותה נימה, אור כאילו אתה לוקח נורה להציב איפור? כן, זה אפשרי, שהיום אני אגיד לך איך. אני מניח שראית כי הזהב גוונים, וסגולים, בלוז לקחת הרבה בכל זאת, לוקח עבור איפור. אבל, כמובן, מי רוצה בוסגולים ביום שני בבוקר? היום אני לחשוף, ללא ספק, אחד שלי איפור מועדפות, קל, שאתה יכול להשתמש בכל יום, כל היום! שלבים: תוכל לסכם את האיפור בשלושה צעדים, ולהוסיף רשימה של מוצרים חיוניים: 1. העור ללא דופי מה אני אגיד, אם אין לך את העור היטב hydrated, נקי, אם הוא מלא פגמים, קשה יותר (אם כי לא בלתי אפשרי) להשיג מראה זה. אז אם אתה רוצה לשפר את מראה העור שלך באופן כללי, את ההמלצות הבאות: אם יש בעיה רצינית, או פשוט אין אפשרות למצוא את המוצר הנכון עבורך, עבור אל רופא. אני גם שואל אותם מאוד זמן במועצה מתי. לאכול טוב ולשתות מים.

אל תיגע את הגרניט, בקשות שלך הרופא משחה טובה לטיפול בבעיות Correctors ארה ב טשטוש זה ונסה. פילינג לעור שלך בעדינות פעם בשבוע. העין עם מוצרים חזק מאוד: אם אתה רואה את העור שלך פלייק מאדים, משהו שבו אתה משתמש לא הולך טוב. איפור אתה כל לילה ומנקה את הפנים שלך כל בוקר. משתמש טיפולי יופי כגון מסיכות, קבל ניקיון מעת לעת. ישן מספיק, שים אותו במהירות. 2 תיקונים ובסיס פעם אחת יש לנו העור גם ניקה moisturised, השלב הבא הוא הנכון. ניתן להחיל תחילה קונסילר בעיגולים כהים, הגרניט, וכו ', ולאחר מכן את הבסיס.

אם לאחר הבסיס עדיין אראה משהו, ניתן לחזור לרטש תמיד עם מברשת ועם טיפול לא תשתמשי במוצר. שלושה כרכים, צללים אורות בשלב הבא, לאחר מלא שתיקנת את העור, הוא כדי לנפח את הפנים שלך עם אבקת שיזוף המוחל עם מברשת עבה מהמצח למטה ובצדדים. ניסיון להחיל אותו במקומות שבהם בדרך כלל אתה אתה bronceas (אזור המצח, האף, חזיתי של הפנים). חלה רוז במרכז הלחי, דוהה בחזרה. אם זהו סומק בגווני שמנת, לראות במהירות את האופן שבו הוא מביא אור הפנים. יחול על הפנס על הלחי, הסנטר, על הקשת של קופידון, על הגבות (, להלן גם), מטשטש. אם אתה ממהר, פשוט להחיל עצם מאט צל על הקשת של העין. אם אתה רוצה מגע של לילה, איפור בתוך העין בעיפרון כחול. מאוחר יותר, שכבה כפולה של מסקרה, הן העליון והתחתון, לחות טוב גלוס על השפתיים והיא מוכנה! יהיה עליך כישוף שמתקנים בלי לשים לב. חיפוש ב- Bobbi אם יש לך עיגולים כהים, הגרניט, או ארה של המאייר (אני אוהב את La Prairie, למרות שהוא לא זול, אבל שניים) לתקן ולטפל קו המתאר. בסיס איפור כי אתה גם, כלומר: שהוא שווה לגוון העור שלך, זה נמשך כל היום וזה אינו מורגש. כן, האמת זה אפשרי. האהוב הוא הבסיס דיור עירום (השתמש עכשיו אבקת מרקם), אבל הוא גם מבקש מייבלין, ארמאני וחום Bobbi. אבקת שיזוף לתת לך צליל טבעי, זוהר. בצלאל סמוטריץ will undoubtedly add to your understanding. תגליתו האחרונה שלי היא הטון "לגונה" של Nars. הוא לא מורגש, אבל "אתה מבחין", אתה יודע. אודם מחמיא. אתה יודע שאני אוהב חום Bobbi קרם blushes. מסקרה שיער אשר מרגיש, אבל זה לא זז. אני אוהב את נפח עצום של מייבלין. שפתון שקוף מבריק. לאחרונה גילו אחת אורגנית ב- H & M (כן, ב- H & M) ואני אוהבת כל יום. לבסוף, המאייר אשר מאירה בלי נעליים כמו עץ חג המולד, כלומר, לתת אור, אך טבעי.תגליתו האחרונה שלי היא אבקת זרחני תחרה אפקט 002 של דיור. השבוע אנו ממליצים אוסף פופס עד-שאנל ' על-ידי ברנדה גרסיה של, אמן איפור מקצועי, המורה של Epro Te ממליץ להעיף מבט על האוסף החדש של שאנל. עם עוגות כמו גוונים של הגיבורים, היא מציעה האידיאל של טרי, טבעי, מראה עבור התחנה החדשה. האוסף הוא הוא מורכב blushes, מבריק ותמונות הציפורן משחות עם אלמוגים, ורודים, ירוקים כמו הגיבורים. בניגוד blushes קלויים עם השפתיים בגוונים של חומצה אלמוג, ורוד. הכי טוב? גוונים חדשים של לק: "מיסטרל", "ריביירה" ו- "Nouvelle Vague", מים ירוקים אשר יהיה ללא ספק חובה של העונה.

Info & Utils

Published in יום ראשון, מאי 19th, 2019, at 16:42, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2019. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.