Tichnun 4 all

שינוי האקלים

לעתים נדירות, נושא שמר האנושות בנשימה כגון שינוי האקלים. הוא הנושא של דיונים רבים, הוא הבעיה, את הפעילות של המאה ה-21. אפילו שאם אנו גרם להצפות עם הודעות, בקושי יש לאדם לחלוטין משקיף כל האפקטים של שינוי טמפרטורה. כל הגדלה של הטמפרטורה הממוצעת יש איום עצום מינים שונים ומגוונים ברחבי העולם, במיוחד ב- באנטארקטיקה מתוכם. גידול הנוכחי של טמפרטורה-0.1 מעלות בעשור כל, הם התוצאות חיים הקרח בכוחות עצמם. אם עליית הטמפרטורה הממוצעת תהיה השפעה לא על והצומח, צמחים שלנו הם גם ההשפעות של האקלים מושפעות שינוי: סופות גדל והולך, גלי חום גדל יותר ויותר יש תוצאות צפוי עד כה עדיין לא בדיוק לעולם הצומח. עם זאת, התפשטות מדבריות ביבשת שלנו היא תוצאה צפוי, ומפני טמפרטורה משמעותית, כמומחים לאחרונה באופן דוח מתקשרים.

הגידול מדבר כביכול כי עיון בערבי הנחל נוצרת בעיקר על-ידי חקלאות ועל ידי בקר, נתמך על-ידי העוני מוגברת, שבה יש לנו להילחם בעתיד. התוצאה תהיה כי בשלב מסוים המספר המשוער יהיה 50 מיליון אנשים בהריצה מהמדבר של ביתם. אחרון חביב הוא התפשטות מחלות להזכיר נגרמת על-ידי התחממות גלובלית. יש אינספור מחלות חששו כי עליית החום חובב ההפצה שלה. אחד קדחת דנגה, אשר על ידי יתושים, ניתן חמורה. רק ביבשת אמריקה, ההשפעות של שינוי האקלים לא להישאר אליו. עולים, המחזיקים של מלון בקוסטה ריקה, גואנקאסטה, שם חי במשך יותר מ- 15 שנים, דיווח על שינוי משמעותי בעונות הגשמים ויבש. לכן, סוף אוקטובר העונה הגשומה לקצם מוקדם יותר.

היום ולא נדיר זה גם בתחילת השנה כדי הוא גשם. פתרון עולה השאלה שוב ושוב כאשר אתה העובדות אודות ההשפעות של שינוי האקלים זכור. דיונים רבים, בין היתר במהלך פסגת G8 ב Heiligendamm שסופק אין פתרון ישיר, גם אם הוא מודע היטב את המצב, המאמצים לא להיות מושמט. קוסטה ריקה היא שאפתני במיוחד. הנשיא אוסקר אריאס סנצ'ס אמר כי קוסטה ריקה להיות מדינה נייטרלית של פחמן בשנת 2021. יש לבצע פעולה זו על-ידי בהוצאתם משירות פעיל של פחם וקידום של רכב עם כונן היברידית. גם צריך לצמצם את הבעיה של מגזרי החקלאות ולתעשייה. מדינה קטנה של אמריקה הלטינית מנצח ארבע חמישיות של האנרגיה שלו גם היום מתוך אנרגיית מים. בנוסף, יותר מאשר חצי יער מכוסה, מאפשר לאגד פחמן מהאוויר. רבע באזור זה מוגן, חלקים רבים של אותו ממוקמים גואנקאסטה, בצפון־מערב קוסטה-ריקה. חדשות נוספות- אתר כדי למצוא הודעות בקוסטה ריקה. סנצ'ס אריות של אוסקר פרס נובל לשלום פיתח רק לאחרונה סדר יום עם ¨Frieden שם עם Natur¨, הגדרה מלאה של פליטת פחמן ברחבי העולם, כל המדינות פחמן-נייטרלי, נוסף וסופרי של אמצעים להגנה על יער דרום, מרכז אמריקה ו להגנת הסביבה במדינות חוב של מדינות העולם השלישי. הנשיא רוצה לאכוף את זה עם האו ם. מאמצי ההגנה של האקלים להפוך ארץ קטנה בקוסטה ריקה מודל לחיקוי עבור העולם כולו. מאת אובייקטיבי כזה, ניתן לספק עבודה יחד כל האומות קץ בנושא שינוי האקלים.

Info & Utils

Published in יום שלישי, אוגוסט 6th, 2013, at 21:25, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2013. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.