Tichnun 4 all

שירותים פיננסיים

כל האמור לעיל אין חלום, אבל רוב זה לא נכון. במקרה הזה אני חושב ש צחי מלאך צודק במה בהוא אומר. 7%99%D7%9D'>בני ברמה. מנוע להרחיב ולשפר את מגוון שירותים נלווים כגון ליסינג, הלוואות, ביטוח, שיווק, ועוד עמלה הנה רק אדם רגיל במערכת רחוב של טיפול משולב יכול להיראות מרתיע בהתחלה, "רבת" ובלתי מובנת. להבין מה היתרונות הצרכן יכול להשיג באמצעות רכישת שירותים פיננסיים וביטוח דרך להראות אוטומטי, עזרנו ראש מחלקת ביטוח פולקסווגן ENG-LAN של מרכז אלינור Makarenkova. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של דובי אמיתי. ביטוח ללא פחד היתרון החשוב ביותר של הביטוח המכונית החדשה באולם התצוגה היא היחסים בין סוחר לבין חברת הביטוח הסכם סוכנות לגיטימציה. במקרה של בעיות או סוגיות במחלוקת תמיד יש "מטרה" מסוימת, אשר ניתן לגשת ולהציג התביעה. לכל לקוח יש מנהל משלה, עם מבחר של היישוב כמה האל מחברות ביטוח שונות, אשר מאפשר לך להשוות ולבחור את האפשרויות המתאימות ביותר. כמו כן, אולמות תצוגה התאמן תמיד מציעה מגוון של תוכניות מיוחדות במחירים מופחתים, באמצעות שבו אתה יכול לחסוך במידה ניכרת. לדוגמה, מודל חדש פולקסווגן האל Tiguan מכס על מניות היה 4.5% בהתקנה אות לווין. התצורה הבסיסית של הפאסאט החדשה את התנאים המיוחדים של "עלות" הביטוח של הלקוחות ENG-LAN "רק 5%. אזהרה חשובה נוספת – מיקומו של השירות. במונחים של החיים במטרופולין, הלקוח רוצה לקבל שירותים במהירות רבה יותר.

קניית מכונית חדשה אחריות בתא, זה נוח יותר לשרת שם. במקרה של ביטוח רכב באמצעות סוכן, חברת ביטוח עשויה לשלוח את הלקוח לתקן כל שירות אחר, שבו, למשל, יהיה ממוקם בצד השני של העיר. יש לנו כמעט את כל הלקוחות מדרום מערב מחוזות, בהתאמה, לשמור את המכונית שהם רוצים אותו באזור שלהם. חוזה ביטוח, יש לנו להסיק, יכול לעשות את זה. היתרון הרביעי – חידוש פוליסה, אשר מתקיים גם כאן התא, או מומחה משאיר את הלקוח ללא תשלום. לפני תום החוזה, אנחנו תמיד לצלצל ללקוחות, ונזכר את הסיומת. אה, כן, סוף סוף, עכשיו הוא מיושם באופן פעיל מערכת של יישוב מרוחק של הפסדים. משמעות הדבר היא כי במקרה של לקוחות תאונה לא צריך בכל הזדמנות ללכת לחברת הביטוח בדיקה רכב ותיקון יתקיים ישירות ממשווק מורשה. מחר לשלם הלוואות רכב … הם די פופולרי בקרב הצרכנים, כ 30-35% מכלל המכוניות שנמכרו "ENG-LAN" היא הלוואה. למה יתרון לקחת הלוואה באולם התצוגה? קודם כל, היא נוחה ומהירה כמו מנהל מכירות מיד ייעצו ללקוח על דוגמה ספציפית של מכונית אתה רוצה לקנות, להגיד לך מה לאסוף מידע, להרים תוכנית ההלוואה רווחיים ולעשות חישוב מפורט. ישירות בבנק, באופן עקרוני, לעשות את אותו הדבר, אבל בתוספת מסת כולו יהיה שאלות אשר תשובה אדם בורים יהיה קשה יותר. לכן, ניתן לומר כי באולם התצוגה לקחת הלוואה פסיכולוגית בטוח יותר. אם אתה הולך לקנות מכונית על השעון אשראי בבנק מלאי משותף למכירת מכוניות, תנאי spetskreditovaniya יכול להיות מאוד אטרקטיבי. המשבר הפיננסי הפך בהחלט מורגש במגזר הרכב. לדוגמה, עלייה חדה באחוז עיכובים בהתחשב יישומים עבור הלוואות. אם לפני כן מחכה לתשובה בתוך 1-2 ימים, אבל עכשיו 4 ימים. עם זאת, עבור אנשים שחושבים – לקנות מכונית או לא, עדיין משתלם יותר לקנות את הנכס, שכן לא ידוע מה יקרה למחירי לאחר המשבר. בנוסף, עכשיו די הרבה הצעות הנחות על מכוניות. למרות העיכוב תמורת ההלוואות, הבנקים יהפכו תיק לקוח נקי, המשבר באופן אוטומטי "לסנן" את הבריון.

אם אדם הוא בטוח ההכנסה שלו, הוא היסטוריית אשראי טובה – אין צורך לחשוש כי הבנק יכול לסרב לך. אפשרות נוספת כי המצב הנוכחי הוא עוד יותר רלוונטי מאשר הלוואה – הפרק של זה. שירות זה כולל את ההקדמה של התשלום 50% מן העלות של מכוניות, ואת הסכום הנותר של הלקוח משלם שום עניין במהלך התקופה האמורה (עד 3 שנים). הוצאות נוספות כוללות לשלם רק של הלקוח ועדה האל לבעיה ותחזוקה תשלום בכרטיס אשראי שנועד לבצע תשלומים בתשלומים. בעתיד הקרוב, בשל המשבר, אנו צופים גידול הביקוש לאשראי, כי הפעם הבקשה היא רק כמה שעות, ערכה המינימלי של מסמכים. בניגוד למפעל ההשכרה הלוואות, ליסינג זמין רק ישויות משפטיות. היתרון העיקרי של שירות זה הוא החוכר יכול להשתמש הובלה מבלי לבזבז עם משאבים כספיים ניכרים. המכונית היא קנתה בחזרה על ידי חברת הליסינג, מופיע על המאזן שלה, אשר מאפשר שלא להגדיל את הנכסים של החברה פטורה ממס רכוש. החברה עושה תשלום ראשוני עבור המכונית, ואז משלם רק את הסכום של כלי רכב להשכרה. תקופת השכירות הוא 13-48 חודשים, ולאחר מכן את ההזדמנות כדי לקנות מכונית על שיורי ערך. אגב, וניואנסים כמו במחיר של ציוד נוסף, רישום ביטוח רכב כלולה בתוכנית הליסינג. כך, הלקוח סימנים רק סוג אחד של חוזה – החכירה. בתוך סניפים של פולקסווגן ברוסיה. מימון משתלמת מקטין את הגודל של תשלומי החכירה המערבי, וכמה מכוניות אפילו יקר יותר החכירה שווה לאפס. בשל התמחות ליסינג פתרונות תחבורה לכל בעיות עם "קבוצת פולקסווגן האוצר" היא באופן מאוד בזמן. חברת הליסינג השנייה, שבה אנו משתפים פעולה – זה "Europlan" מפעל עם 100% הון זר מ ' נציג זה החברה פועלת ישירות באולם התצוגה שלנו, אשר מאוד נוח ללקוחות. מנהל יבדוק כי כל המסמכים הדרושים להגשת, יסייע למלא את השאלון. כל תנאי ופרטי החוזה דנו באתר ניתן גמיש, בהתאם לצורכי הלקוחות. סיכום של החוזה גם הוא באולם התצוגה. וכמובן, תמיד יש סיבה לדבר על הנחות, במיוחד אם אנו רואים בשיתוף פעולה עם לקוחות החברה יהיו לטווח ארוך בטבע. רבים רואים שירותים נוספים העוסקים באופן שלילי – כמתווך. אבל אל תשכח שעבודה עם סוחר באזור שירותים פיננסיים, מובטח לך איכות וחברות שותף מוכחת. האם סוחרי אין מטרה להונות את הצרכן, ירוויחו על מנת יחיד. מנגד, המוכרים מנסים להקים התחבורה מערכת יחסים ארוכה ומוצלחת עם הלקוחות שלנו, לעזור להם לחסוך זמן וכסף.

Info & Utils

Published in יום שישי, יוני 26th, 2020, at 14:33, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2020. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.