Tichnun 4 all

איך לקדם עסק

דמיינו שאתם מתעוררים בוקר אחד, לבדוק את הדואר האלקטרוני שלך והוא מלא הזמנות והודעות של העברות מכל רחבי העולם, זו המציאות כפי מיכון עסק יכול להרוויח כסף גם בזמן שאתה ישן. אבל חולם עצום, בואו נראה איך להפוך את החלום למציאות. כדי לבצע מכירה בעסק המסורתי מחייב: אחד או יותר אנשים להשתתף הלקוחות לתת להם לדעת את היתרונות, התכונות והיתרונות של המוצר. כאשר הלקוח מחליט לרכוש את המוצר לחייב מישהו, נכון? לבסוף, המוצר מספק. אוקיי, עכשיו אנו רואים כיצד כל העבודה הזו יכולה להפוך את אתר האינטרנט שלך. הראשון: אתר האינטרנט שלך יש מידע על המוצר שאתה מציע, זה ברור, אז נוכל לומר כי לשרת את הלקוחות עם מידע מפורט אכן אך למרות המידע הזה כמה אנשים ישלחו לך דואר אלקטרוני עם שאלות על המוצר כאשר העסק פועל אתה יכול לקבל 100-200 הודעות עם שאלות וחששות, אז היית צריך לפגוש את כל וזה ייקח כמה שעות הגרוע ביותר הוא שרוב השאלות הללו הן דומות, למשל, איך אקבל את המוצר שלי? איך לשלם? וכו 'כדי לייעל את העבודה ולחסוך זמן יש צורך ליצור מקטע של שאלות נפוצות (FAQ) זוהי שאלה וסעיף התשובה שלקוחות יכולים להיות, כך שאתה יכול לחסוך זמן, ולכן כדי להפוך את העסק שלך צריך לכלול א.ד. לא תמיד רמי לוי. אינטרנט עסקי בקטע של שאלות נפוצות (FAQ).

השני: הלקוח שלנו הוא משוכנע לקנות את המוצר עבור העסק האינטרנט שלך בלי לחייב אותך אתה מעביר אצבע הוא הכרחי כדי לקבל כמה צורות תשלום. אלה העיקריים הם: כרטיס אשראי, אתה לא מקבל כרטיס אשראי על עסק האינטרנט שלך מאבדת 80% מהמכירות. ווסטרן יוניון, אתה יכול לקבל כסף מכל רחבי העולם, הדרישה היחידה היא שאתה חייב להיות בעל זהות לנסיגה, השולח משלם את הכסף. דואר, עלות המשלוח היא ממש נמוכה, החיסרון הוא שזה לוקח מספר ימים כדי להגיע ליעדם, עדיין אני ממליץ לכלול אפשרות התשלום. לאומי להעביר חוט הבינלאומי הוא בחירה טובה של תשלום ואף יותר עבור תושבי המדינה שלהם כי אם לבצע הפקדה את עלות המשלוח יכול להיות פחות אלקטרוני, העברות בינלאומיות דומה westrn את העלות האיגוד. אז הצעד השני מיכון העסק שלך הוא: לקבל צורות מרובות או תשלום אחר ג': עכשיו אנחנו לספק את המוצר ללקוחות שלנו, אנשים המשלמים באמצעות כרטיס אשראי לקבל את המוצר תוך שניות, איך? הלקוח השער לחץ לשלם באתר האינטרנט שלך, הזן את המידע האישי שלהם ומספר כרטיס האשראי, העסקה תושלם פתיחת המכירה שבו אתה יכול להוריד את המוצר. המכירה היתה אוטומטית! זה ידוע כי 80% מהלקוחות ביצוע תשלומים באמצעות כרטיס אשראי באינטרנט כלקוחות קונים דחף שרוצים לקנות את המוצר מיד, אבל! תשלום 20% שנעשו על ידי האיחוד westrn העברה בנקאית, מערכות תשלום דואר אלקטרוני, האנשים האלה אתה צריך לשלוח להם דואר אלקטרוני לאתר האינטרנט שבו אתה מוריד את המוצרים.

90% מהעבודה נעשית על ידי אתר האינטרנט שלך, אז העסק שלך פועל אתה רק צריך לבלות שעות של a3 2. אנחנו שוכחים להזכיר את הכלי החשוב ביותר כדי להפוך את העסק שלך. "חכם Autoresponder", זה כלי חיוני שיש עסק מקוון על טייס אוטומטי, נצטרך להסביר מדוע? Autoresponders חכם יש את היכולת להגיב לבקשה לקבלת מידע באופן מיידי ואוטומטי, לא רק הודעה אבל עם רצף של מסרים במרווחים מתוכנתים מראש. עם מערכת זו תוכל לשלש את המכירות / הרווחים היה רובוט עובד בשבילך 24 שעות ביממה. מעטים באמת לקנות את המוצר בפעם הראשונה שאתה רואה את זה בשביל זה אני ממליץ לכידת הדואר האלקטרוני שלך כדי להזכיר להם שאתה קיים ויש לך את מה שהם צריכים. האם לבצע מכירה שלוקח הקשר של הלקוח שלך עד 7 הזדמנויות? Autoresponder חכם שולח רק עניין של שניות מאות ואלפי מיילים בעלי עניין אשר ביקש מידע נוסף. התגייס: יוסף ל לויולה. אינטרנט:.

Info & Utils

Published in יום שישי, יולי 17th, 2020, at 10:11, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2020. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.