Tichnun 4 all

5 דקות כדי להיות מאושר

בשלב זה בזמן הקריאה הזה קורא לך לחשוב בבית, במשרד, התור שעליך לעשות, תפריט לארוחת צהריים, המשימה של הבן שלך. אם להתמקד ולהשתמש באופן בלעדי רק 5 דקות מזמנך בכל יום עבור ti כדי לשפר את החיים שלך ולהיות מאושרים; לבטח אתה שואל איך אפשר להשיג את זה עם 5 דקות ולא בסופו של דבר להרגיש טוב יותר?, בעיצומה של עיסוקים מרובים אם כל יום זה מלחיץ אותי. לפעמים מחשבה או פעולה משנה ציור מצב רוחנו. זה כל מה שאנחנו צריך בשביל זה, כל יום כדי להתמקד יותר על פיר שלנו ולא לאמץ מראה חיובי ויעיל ומעל הכל סביבנו. מאפשר לרגע בוקר או ערב פעילויות תחליט, אם כי הוא הכי טוב בבוקר ובכך אלה מתחיל היום, איפה אתה יכול לקחת את המושכות הרגשי של החיים שלך. קודם כל ליהנות מתנה שתגיש היום במרחק 30 דקות הליכה חיצונית הוא מאוד בריא. אתה מכניס כל השרירים של תנועות הגוף שלך, נושם עמוק ככל שאתה ללכת, נתראה בסביבה, בוחנת מה שסובב אותך לחשוב על דברים חיוביים בחיים שלך, להכין את עצמך, קפה, תה, ארומטי או משקה שאתה אוהב, לקחת אמבט של מים חמים.

לבשי בגדים נוחים, לקרוא פיסקה של ספר שגורם לך לחשוב או כדי לסייע לך כדי העשרה אישית שלך, לשמוע המוזיקה שאתה אוהב, מתכננים יציאה עם מישהו יקר, חבר, בן משפחה הדבר החשוב הוא לא לתת את הלחץ של העבודה, הבוס, הילדים, השותף שלך או את מצב מעצבן האלה שמה שעובר אתה במצב רוח רע, ההפרעה או לגרום לך לבכות; חושב כי אף אחד לא יכול לגרום לך להרגיש רע ללא הסכמתך, מפסיק לתת את הכוח הזה אחר, לוקח את המושכות הרגשי של החיים שלך. אתה מחליט לבצע שינויים בחיים שלך כי זה יביא לך תועלת. סולו היום לא לעשן, לאכול בריא, אל תחפשו ריבים, מנסה להשיג במקום השני, comprendelo, לא לדבר לקוי של שכנים, חברים לעבודה, משפחה, רק בשביל היום עד תלך לנוח, מחר אתה מתעורר מראה גם כי אתה מרגיש, מה יש לשנות את השקפת חיים. לחץ כאן ישראל כץ ומצא עוד . לבחור מחשבה חיובית כדי ללוות אותך במהלך היום, escibelo ולהדביק אותו על המקרר שלך, למחשב שלך, tumesa בלילה, שולחן העבודה שלך. בחר זמן כדי להפוך את הקביעה של דגש על משהו טוב מאוד מלווה ע י חשיבה חיובית להיות איתך במהלך היום עד לשעות הערב ולראות איך זה שינה את האנרגיה שלך לרמות לא יעלה על הדעת, זה שאתה כנראה לא יכול לקיים. . תראה כמה מחשבות חיוביות להדרכה לך: \"הילד שלי גדל בריא וחזק\". \"זה יום מדהים, אני הולך ליהנות.\" \"אני רודיאו אנשים שאוהבים אותי, שאליו אני יכול ללכת בכל פעם שאתה צריך אותם\" \"אני אסיר תודה על..\".

\"היום ישמחו פנימי ושלווה יותר מאשר הנסיבות שבו אני נמצא\". זכור כי אתה מציג הוא התוצאה של המחשבות שלך והמעשים שלך בעבר. היום הוא יום טוב כדי להתחיל לעשות טוב עמדות חיוביות אשר יתורגם עתיד טוב יותר. מה עשית היום ב-5 דקות לעשות כדי? שיפור הרגשית שלך?, אולי לעזור לך עצמך, לשפר את איכות החיים, לקחת את הזמן עד המרבי עבור ti. כשאתה מרגיש טוב את נראית כדי לשפר את איכות החיים של מי להקיף אותך ואת es´taras מוכן או מוכן לעשות שינוי בחיים שלך. מרתה דל סקורו. פסיכולוג, מוטיבציה, עסקים n n.

Info & Utils

Published in יום שישי, יולי 22nd, 2016, at 23:56, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.