Tichnun 4 all

חוק המשיכה

הפעם נוכל לראות את המשמעות האמיתית של מילה זו. כאשר הוא אמר שיש לך לחיות היום, כל אחד מבין כי צירוף מילים זה הוא למסור כי הוא צריך לחיות כל יום כאילו הוא האחרון, כי אתם לא יודעים מתי אחד ימותו. אמנם לעיל נכון, הוא במידה מסוימת, שכן עם אמרה זו עלינו לדעת להעריך את הדברים אנחנו נהנים כל יום, מבלי המבקשים לצאת מחר זה או אחר: אני רק הולך לשים את זה צפצף או לקשור או שמלה טובה לאירוע מיוחד. וכך אנו יוצאים דברים באותו יום מיוחד כי יהיה לשים מסיבה זו או אחרת. עם זאת חוק המשיכה כאשר אנחנו אומרים אתה צריך לחיות היום הרעיון של הקרן למעשה עובר מצד: אין לחיות היום כי זה אפשרות שיש לנו; יש לך לחיות היום כי זה האפשרות היחידה. אפשר לומר הן כיצד הייחודי? כדי להבין את זה צריך לקרוא מאמרים הראשון שבו אני לדבר על פיזיקה קוונטית, המאמר שאני מי אני. מאמרים אלה מוסברים על בסיס מדעי (במקרה של פיזיקה קוונטית) כמו המציאות לא קיים לא בעבר ולא בעתיד, יש רק בהווה, במידה כזו כי הביטוי לא צריך להיות: חייבים לחיות היום, אבל חייבים לחיות הרגע. ואת זה היא לתקצוב מה דנו במאמר שאני מי אני, היכן כמו לומר, ביטוי זה, כפי מכנים דיוס כשהופיע למשה למיון כי הוא יוביל עמו ממצרים הארץ המובטחת.

אלוהים קורא אותו רצה להראות לנו כי הוא מראה לנו בפעולה דרך העצמי אני, כלומר את ההווה ולא הלכתי או אהיה. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל כיכר רבין. לכן כפי שאמרתי בהתחלה שהוא לא בחירה של החיים, האפשרות היחידה היא לקחת את הנתיב הנכון. 94-%D7%9B%D7%9C-%D7%94%D7%A2%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%90-%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%90%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C/'>ילון פרחי ניתן למצוא באינטרנט. שים לב כי זה קסם נוסחה שעובדת היטב ובאופן רצוף רק אם אנו מיישמים את זה בדרך זו: חיים מיידית הנוכחי בלבד. אני אומר להם כי זה לא קל להבין. אני עצמי שאני ברציפות לומד כמו לקרוא ולקרוא יותר. ולך כמובן לבדוק מה עורכים אחרים express באמצעות חוויות ובדיקות משלי.

מדוע אף על פי שאתה מאמין בחוק זה, זה לא יהיה מספיק, הם צריכים להבין שאותו ואני מדבר לא רק מבחינה אינטלקטואלית, אלא על פי רגש זהה. מה עוד, להבין חוק המשיכה כדי ליישם את כל הידע שלהם נתמכת על-ידי רגש. ניתן לאתחל אחד על בסיס מחקר רציונלי של המושגים שלהם, אך רק כאשר ההתרגשות של הלב שלנו אנו מצמד, טרי יש נוכל להתחיל החלת לעיסוק עם תוצאות חיוביות. היא כמו הניסיון להסביר כי הוא אהבה עם מילים. זה לא יכול, עד לא היית מאוהב עשוי לא יודעים מהי אהבה. והיא עם החוק של אטרקציה זהה. יש ללמוד לחזר את חוק המשיכה אני על-ידי מעט, מבלי להיחפז, ללכת שאדע תחילה מבחוץ ללכת אחרי שראיתי את הפנים שלה, על כך רגש (אהבה) ללכת שנולדו באופן טבעי. לחץ כאן אי.די.בי ומצא עוד . ומגיע כאן גם מה שאמרתי במאמר אחר ' על החלת התמדה עקשן. כלומר, אין ללכת עם שלב המשרד, אך איטי ולא persevering אז זה רגש נולד לנו. זו הסיבה מדוע אומרים המחברים כל כאשר אחד רוצה משהו עליך לראות אותה, להרגיש אותו, תודה אלוהים או היקום כאילו כבר קיבלה, כלומר לחיות באופן מיידי, מכיוון שאנו לא לשאול משהו לעתיד, העתיד, אלוהים שומע רק את ההזמנות שבוצעו בהווה. לכן גם המחברים אקספרס, כי כאשר אנו הופכים את בקשת לאלוהים כבר מתגשמת, חסר רק מה שאנחנו מוכנים לקבל אותו. זו מושגת כאשר הבנו את חוק המשיכה עם הרגש נולדה מתוך הרגשות שלנו ולא הסיבה. אם ברצונך לדעת יותר על חוק המשיכה, לגשת לספריה עם הטוב ביותר קישורים מאמרים וספרים העוסקים חוק המשיכה, הקוונטים שבאפשרותך להזין חינם במ-ים של פלאטה, ארגנטינה, כלפי כולם, וולטר דניאל Genga. דואר אלקטרוני:

Info & Utils

Published in יום ראשון, אוגוסט 30th, 2020, at 17:02, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2020. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.