Tichnun 4 all

להשתמש במים כדי להפוך את השיער היפה שלך

אנו נוטים לחשוב על הבעיות של השיער כדבר חיצוני. במילים אחרות, אנו מאמינים כי אם אתה פשוט לשטוף עם השמפו הנכון, תנאי עם המרכך המתאים, או מה שלא יהיה, השיער שלנו יהיה יפה. אם רק זה היה כל כך קל! הסוד של צמחייה עבותה, שיער יפה הוא פנימי. במילים אחרות, מה את מכניסה את הגוף שלך, הקובע 90% של השיער שלך ייראה. השיער צומח מתוך הקרקפת, המהווה חלק של העור שלך. כאשר העור בריא, רוב בעיות השיער שלך הם השתתפו.

תוכנית של לחות רגיל (שלנו "20 כוסות מים ליום", מלבד האחרים נוזלים זה אתה שותה) מסייע לשמור על הגוף ללא רעלים ועוד מוצרים של גרוטאות. כאשר הגוף אינו מקבל מספיק מים, רעלים יכולים לבנות את המערכת שלך. גם אם הרעלים האלה אינם מספיקים לגרום לך לחלות באופן ניכר (אם כי הייתי אומר כי עדיין לא יהיה כמו אופטימלית, תוססת, בריא כמו שזה יכול להיות) עדיין יכול לעשות את זה. העור שלך, את השיער, העור לא תהיה יפה כמו יכול להיות. לכן, וחלמנו על תוכנית המים שלך היום! זה חשוב במיוחד לשמור הרבה נוזלים במהלך מזג אוויר חם, כאשר הגוף שלך הוא להפריש ממוצע של מספר גדול יותר זיעה. אם אתה הולך להיות בשמש, לקחת בקבוק מים לאורך! נשמע אלמנטרי, אבל זה משהו קל להזניח, אתה לא מרגיש טוב יותר, או ייראה הכי טוב שלך אם תעשה. אבל אני לא רוצה הנטישה של החיצוני משתמשת מים לשיער שלך.

נקי מים עפר חול, היומי של השיער. הנקבוביות ואת זקיקים של הקרקפת, נקי במיוחד ומאפשר להם "לנשום". שוב, במהלך מזג האוויר החמים, יכול לזה שתרחץ השיער עם עוד תדר. זה כפול כאשר אתה בשמש, או כאשר אתם נחשפים כמות גדולה של מי מלח על החוף. אם מלח מורשה להצטבר השיער, שואפת משאיר את השיער בלי גרייס וחסר. זוכר מה שאמרתי קודם לגבי בכביסה. מים זה המרכיב העיקרי בשביל הכביסה. סבון ושמפו יכול לעזור, אבל המים הוא מה צריך יותר, אתה צריך להיות ליברלי שימושו של זה. אם אתה נמצא בחוף הים, יש שירותים ציבוריים, לדוגמה, לשטוף את השיער בתדירות גבוהה. אתה לא חייב תמיד להשתמש בשמפו רק תוודא שאתה לשטוף ביסודיות! (הדבר נכון עבור כל הזמן להשתמש בשמפו: לוודא כל השמפו שוטפים). אתה משתמש בשמפו חייב להיות רך וגמיש על השיער. שמפו לתינוקות יכול להיות מצוין באותם רגעים, כי ברור נועדו להיות פחות קשה כי כמה שמפו למבוגרים. הדבר העיקרי הוא מחפש הוא סבון רך מאוד להסיר את הלכלוך שיש לך בשיער. מזגנים יכול להיות שימושי לעזור להחיות את השיער. הם שימושיים במיוחד כאשר השיער ניזוק. נזק יכול לנבוע מספר רב של גורמים. חשיפה ממושכת לשמש יכול להיות די גדול. עם זאת, מוספים השיער יכול לעשות את זה גם, כמו גם החשיפה כימיים. ישנם גורמים רבים לבחור, אבל אחד של השיער רך ביותר והפשוטה חומץ רגיל. לפני שחשבתי שאני משוגע, לתת לו הזדמנות. התהליך קל. לאחר לשטוף את השיער ולאחר מכן לשטוף היטב חיסול של שמפו, שופכים השיער תערובת של 1 / 4 כוס חומץ או מיץ תפוחים ו- 3 / 4 כוס מים חמים. (חומץ חומץ חייב להיות טהור, ללא תוספים. אם זה מזון כיתה חומץ, זה בסדר להשתמש בזה). אזהרה: תעצום את העיניים בחוזקה לפני לשפוך את זה על השיער שלך. למרות במציאות שלא יגרמו נזק לעיניים, הם לעקוץ אותך אם אתה מכניס אותם. לאחר הצבת את התערובת על השיער, עיסוי עור בקרקפת. לאחר מכן, לשטוף את כולנו. השיער שלך צריך להיות מוארים, שופעת חיים, איזו הרגשה נפלאה. הדבר החשוב לזכור, עם זאת, הוא מים. לעשות בו שימוש. השיער שלך יהיה. תודה. ג'ים האפמן, RN מתמחה טבעית אלטרנטיבית וטיפולי ריפוי. ספרו הראשון הוא "מעז להיות חופשי:" איך להשיג שליטה על הזמן שלך, החיים שלך והקריירה שלך סיעוד, והוא נועד לעזור לאחרים למצוא את הסיפוק האישי לסיעוד, המירוץ דינמי. האתר שלך והוא הבלוג הבריאות שלך-

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2016. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.