Tichnun 4 all

לימודים לחינוך סביבתי

הלימודים לחינוך סביבתי הם הגדולים ביותר של הניסיונות של מחנכים כתובות משבר סביבתי ולחקור את קשרי הגומלין בין בני האדם והטבע עם התלמידים, עם זאת שטחית, או אפילו יותר טוב, גישות משלים. בשימוש על-ידי מורים עם מעט או ללא כבודה של ידע בחינוך סביבתי. ניתן להשוות גישה משלים עם הגישה של עקבות אינפוזיה, אשר מחובר לנושאי סביבה, משמעת משולבים מסורתית, כגון מתמטיקה, גאוגרפיה ומדע דיסציפלינות. For even more details, read what בצלאל סמוטריץ says on the issue. גישה זו של הדגש הסביבה ואת ויזה לסייע לסטודנטים לקבל הבנה רחבה יותר על נושאים אלה ועל היחסים עם דיסציפלינות מסורתית. כך נילחם ביעילות את ההיבטים בעייתי לסביבה תוכנית הלימודים ואת בתי הספר, מה שנראה חשוב יותר הוא הערכה של ההנחות אידיאולוגי המיידעות חינוכית לתרגל אני 2– תת-repetidademente החיים של התלמידים ומנחים.

כאשר הבהיר, בהנחות אלו הם מה להיות מתוארת כפילוסופיה חינוכית, שהיא מערכת של אמונות מפורש אודות האופי של תהליך חינוכי עצמו. במובן הכללי, פילוסופיה חינוכית מתאימה את הבעיות הקשורות למטרת החינוך, תפקידו של בית הספר בחברה וכדי המחוייבויות שלנו לדורות, כמו גם ביצוע נקה את papeis ממניעים על ידי המורה את התלמיד. שלושה פילוסופיות על חינוך, ישות כי כל ניתן להפיק גדול או חינוך Tecnocratica: אומר ההרעה במצב בריאותו של כלכלת מדינות מתועשת דורש אחד לשוב תוכנית הדרכה בסיסית על התחייבות מחודשת פרמטרים הכיבוש חינוכית גבוהה יותר. הפרוגרסיבית: היא טוענת לגישה מבוסס על מחקר הלמידה, אשר תומך במתן ניסויים על ידי התלמידים. הוליסטית: הוא מסמן את החיפוש אחר משמעות ומטרה העולם הפיזי והתרבות המקיף את הילד. פילוסופיה technocratic הוא, כשלעצמו, הגישה בעיה כלשהי; פילוסופיה מתקדמת לא מתעסקים עם השורשים התרבותיים של משבר סביבתי; ונחשב הוליסטית, למרות שהוא החל כמודל עבור חינוך, כעת, חוסר מיקוד בנושאי צדק חברתי ואישי, פילוסופיה זו בצורה הטובה ביותר חינוכית בהקשר שבו אנו מתמודדים עם אתגרים סביבתיים המוצג.

המבט חינוך ברפורמות כל פילוסופיות אלו יש מבטיחים במיוחד. עם זאת, אם היינו לנתח פרספקטיבה אידיאולוגי או אחד של פילוסופיות אלה אתה תהיה כתובת מצב שביר המערכות של החיים על פני כדור הארץ או התפקיד של האדם בתוך הקשר רחב יותר של הקהילה על פני כדור הארץ. המסקנה Pode-דרום הצעה חלופית עבור ההתאמה של העמדות הסותר של פילוסופיות technocratic, פרוגרסיב והוליסטית, אשר יכול להציע תשובה משביעת רצון את הבעיה של תוכן וגישה להפוך לגבי חינוך סביבתי. אנו גם להוסיף, רק באמצעות חינוך הפעל עבור פיתוח בר קיימא המחויבים כיבוד הביולוגי ובתוכו הכילה, ייקח לנו כזה שנחשפה המשפטים והרווחה לכל מעוניין להשתתף. מתי וכיצד נוכל להגיע המחויבות של החברה כך אילו כל מקטעי בהחלט הוא efetive? אנחנו לא יודעים, אבל אולי את היצירה של הלימודים החדשה כיסוי מושגים אלה בהחלט יהיה ראשי לתת צעד גדול. צורך זה נוטים לגרום reformulation מבנית של הלימודים, שיטות הוראה בבית הספר לשפר הבינתחומי, transdisciplinary, רב תחומי תהליכי יסוד להתערב בהקשר עכשווי. כיצד depreender של אלה ובעיות אחרות אשר ייתכן קבוע, לא יכול הוא מאבק מחולקים להתנהל רק על-ידי מחנכים ותלמידים בבתי ספר, אך נשא מאוחר יותר, באופן קולקטיבי, על-ידי קבוצות חברתיות שונות, בעיקר של מחלקות a€œsubalternasa€. ניתן להבין את הפעולה החינוכית, מעל לכל, יציבה, יעודו של כל יחידות החברה. לואיס קרלוס e פרופסור דה לצייד מונוגרפיה של בסיס עבור TCC מונוגרפיות

Info & Utils

Published in יום שלישי, מאי 14th, 2019, at 19:41, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2019. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.