Tichnun 4 all

מועדים חדשים דרכים חדשות של טיפוח הקרקע

כמה ימים לפני הייתי צריך להקפיא את כל הפעילויות שלי לקרוא ספר מומלץ לי על ידי חבר טוב. הוא נוהג לשלוח ולהעביר דואר עם הערות אשר נחשב עניין, בדרך כלל לא לפתוח סוג זה של הודעות כי הם כמעט תמיד בסופו של הסרת לי זמן לא מביאים שום דבר טוב או חדש, אבל הפעם זה להפתעתי זה היה שונה, החבר המדובר מומלץ לי קריאה מאוד מעניין, כותרת אני לא יודע הרבהאז ביקרתי את הקישור שסיפקתי בהודעה, התחלתי לקרוא הכותרת של אם לא סיים converser לי, אבל כאשר קראתי את הכתוביות כי לא יכולתי להפסיק עד מלאה, כותרת המשנה אמר "מבוא לחקלאות טבעי", הספר נכתב על-ידי Masonobu פוקואוקה יפני כי בעל לאחר למד ביולוגיה ו נתקל המופעל עמדות חשובות באוניברסיטאות יפן, מחקר שונים, מרכזי עד למשרד המכס, תאונה קלה של סבל מחליט לעזוב את הכל ולעשות הוא אחראי על האחוזה של הוריו היכן זה מכניס לתוך התרגול בשיטה חדשה עבור דבש שלא נעשה בהם שימוש בכימיקלים בכלל ומהו הטוב ביותר, חותרת הרבה פחות מאשר שלו חקלאים עמיתים בניגוד יבול שלהם הם הרבה יותר פרודוקטיבי מאשר כי ניהול aricultores של האזור בעזרת מכונות כבדות, דשנים, fumicidas, חומרי הדברה, קוטלי עשבים, דחליל וחומרה אחרים המשמשים להדברת אוכלוסיות צמחים ובעלי חיים שאינם מהווים חיבה של הצמחים נקצרים מגדלים ואו. חובה תעשיות לאמץ מודלים חקלאות בת קיימא? הרופא Masonobu פוקואוקה יש יותר מ-30 שנה הוכחת עם שיטות עבודה בחווה שלו, בעל-פה מאות מגזינים ותוכניות כי כבר הדעת שהוא אפשרי ורווחי חקלאות בת קיימא. הרופא Masonobu פוקואוקה שיש כבר חבר הקהילה המדעית מודעת מאוד החקלאיים פרקטיקות קסמים מתבצעת בהצגת בשנים האחרונות. לענייננו, אלמוג כהן הוא הכתובת בשבילך. האם גם אתם לדוגמה פרי שאנו מקבלים במרכולים שרשרת מלבד מטופל בעיקר גנטית גם מוסיפה אותם endulcorantes, צבעי מלאכותיים, כאילו זה חלק, פירות ניתנת הבהירות באופן מלאכותי החלת שעווה sometiendolas כדי polichado כך הם רוכשים אשר נראים בריאים. אתה כבר לא מתעניין אנשים הם היו פירות שנקטפו קונה, צורכת מאז הם בעלי מראה טוב. המשחק של היצע וביקוש הובילה את תעשיית כדי לבצע סוג זה של מתיחות טיפש "" שביעות הרצון של הלקוח כי ברצונך פירות וירקות טריים לאורך כל השנה, אין צורך להיות מומחה כדי להסיק כי אלה פירות וירקות שלא עברו תהליכים של איפור, האצת הצמיחה שלו, הפקה בשיטות לא טבעית אין ערך תזונתי זהה לזה של פירות וירקות לקצור באופן טבעי.

אחד הפחדים הגדול בעולם לחקלאים יש היא להפוך את זה מעבר מודרניים כימי חקלאי החקלאות בעידן החדש, חקלאות פלחה חריבה טבעי, הוא מניח כי בשיטה חדשה זו המוצרים שלה לא יהיה מראה זהה לאלה שבאים כבר קציר במשך שנים פחד לא כדי להיות מסוגל לשווק את המוצרים שלהם. אי הבנה גדולה אחרת היא לחשוב כי המוצרים הושגו באופן טבעי צריך להיות הרבה יותר יקר מאשר מוצרים שהושגו עם החקלאות המודרנית, בהתבסס על כימיקלים, מכונות כבדות, שעות רבות של עיבוד, אבל בניגוד מה אנשים חושבים, אמור עם שיטה חדשה זה יכול אפילו תשלום פחות עבור מוצרים כבר דורש פחות מאמץ והשקעה התחתון למסוק. הרופא פאקאוקה יתרונות בשיטה הטבעית שלהם של טיפוח-תרגול הרופא Masonobu פוקואוקה גילה חכם אפילו דרכים להיפטר אנפות אשר אכל הזרעים שלהם, אפילו של מפחיד הציפורים יש להשתמש כדי להמשיך משם אותם. פאקאוקה הרופא לא נותן לרתיחה, א. למד לחיות בחוכמה עם עשבי תיבול של עשבים, עדיין לא, הרופא פאקאוקה הוצף אדמתם לגידול אורז מאחר השיטות עם זה בזבוז מים כבר אין צורך. הגנים של הרופא פאקאוקה נמצאים פרודוקטיבי יותר מכיוון שהיא מחזירה את כל חומר אורגני לשדות שלהם, הם להצעיר שנה אחרי שנה. מהי השיטה של הרופא פאקאוקה שיטת שלהם הוא פשוט, כמו אחד של סגנונות לחימה מזרחיים אלה שבהם המתאגרף משתמש פשוט את כוחו של האויב לתועלתם האישית.

הרופא פאקאוקה פשוט יודע למפעל, בזמן הזה, עם זה צריך להיות נטוע. כמו ד ר פאקאוקה עשבים רעים בגידולים אורז? אירוני ככל שזה עשוי להישמע, פוקואוקה הרופא גילה ומבטלת את מקלטרים רבים עשבים רעים קיימים, חריש furrowing הארץ מציב את ה-ecosystem במצב בלתי מבוקרת, תורמת בעבור ההתפשטות של צמחי מרפא רע, במקום חריש, furrowing הזריעה של פאקאוקה הרופא קרקע או מחליקי התלתן זרעים וצמחים אחרים זה יכול להיות נשלט בשדות, בדרך זו יוצרת שטיחון טבעי בבנויים גם מגישה לשמירה על טמפרטורות הקרקע המתאימים, מונע צורך בשדות מוצפים עבור שתילת אורז. הרופא פאקאוקה מחליקי הזרעים היבול הבא כאשר היבול הקודמת עדיין התבגרות טיפוח בוגרת מתפשט קש אורז על הקרקע עם זרעים נביטה ובכך נשלט עשבים רעים, מגן על גידול אורז. המהפכה הירוקה שטף אותנו המוח שממנו החלה המהפכה הירוקה לעם הארץ עלו לך את הראש אפשרי רק כדי להשיג רווחיות בעזרת כימיקלים במחיר הרבה מתוך פרדיגמה זו הפינות, שבו הם חלק ממש כמובן כי אם הוא נמחק את השימוש של מכונות, כימי כניסות ועובד עם זרעים זהה אשר לנבוט עם שורשיו חלש בארץ מוצפים, יהיה שינוי שיטות המשמשות. כדי לצאת ספירלה זה מוצא בו אנחנו כבר סביר נחוץ שינוי תודעה צרכנית למפיק מכיוון שהיא חייבת לגלוש עם הרעיון כי רק יקר הוא חקלאות טובה וטבעית על-ידי הגדרת חייב להיות יקר. האנושות הגיעה לגבול שבו מה היה לפני פתרון כגון המודרניזציה של החקלאות, תוכנה קניינית מפעילה כעת בעיה עבורו יש לנו מלא לפיתרון בהישג ידו של כולם אבל מוחות מהפכני, חזון נדרש לשים בתרגול טכניקות חדשות כי revolucionaran אל העולם, תוכלו למצוא האיזון. מאת: יראון חוסנס MC

Info & Utils

Published in יום חמישי, יוני 20th, 2019, at 12:11, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2019. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.