Tichnun 4 all

סוג מנוע מירוץ באגי

הקמת הרכב הובילה העובדה כי מהירות הפך איכות הראשי זה סלל את הדרך לקבלה ציבורית רחבה יותר המכונית. באופן טבעי, רק שמונה שנים לאחר היצירה של המכונית הראשונה התחרויות הראשון שנערך גלגלים מתניע. Nebezyzvesten העובדה כי מירוצי מכוניות הראשון שנערך בקיץ של השנה בשנים 1895 על דרך פריז-בורדו-פריז בוועדה המארגנת כלל זר-רוסית אחת בלבד עמ' ק Jengelmejer. לאחר מפריס למוסקווה, הוא עשה מאמצים רבים ברוסיה הביע עניין ספורט חדש. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אלמוג כהן. כתב העת "סקוטר", "חברה" של רכיבה על אופניים לקחו המשימה ההיסטורית של להוכיח את המעשיות של 'לרוורס', במהירות ובאמינות שלהם. בהקשר זה, חייהם אירוע הרכב הבא של רוסיה הפך המירוץ הראשון "מנועים". לכן הוחלט להקצות המירוץ מיד, למרות העונה-המנוח היה כבר בתחילת אוקטובר.

מתארח המירוץ היה בחסות החברה של רכיבה על אופניים, זה התרחש באוקטובר 1898 11 ואילך. המשתתפים התכנסו 14 אנשים, אבל מההתחלה עזב רק 6 שלושה גלגלים «מוטורס», רכב אחד-באגי. הם החלוצים של הספורט המוטורי בארץ שלנו: Belyaev ש פ, לוד, משחות, מרל, Stepanov ו- Shneyderov. כל המכונות היו דומים: שלושה גלגלים "מנועים" המשרד "קלמנט" מצויד עם מנוע "דה בוטון-דיון" עם התנעה חשמלית. בשנות החמישים באוקיינוס השקט לחופי ארצות הברית החלו להופיע יוצא דופן מכוניות, מירוץ המפורסם על חופים חוליים, להתגבר על כל מיני סוגים של מכשולים. בלי כנפיים, ללא בטנה, לפעמים ללא גופה, הם נראים מכוערים, אבל בהחלט מתאים לייעודו המקורי.

הם היו החלוצים של מרכבה מודרנית אשר מתורגמת פירושה באנגלית "עגלה" או "טרולי". בהדרגה גדל מספר המכוניות, בקרוב בארצות הברית נערכו תחרויות שונות על הכרכרה. באגי באירופה הופיע בשנות ה-60 המאוחרות, מיד לפופולריות. על קברות רכב ניתן למצוא את כל הדרוש לייצור שלהם, אשר במיוחד משכו אנשים צעירים. כיום, באגי וערכות עבור היצרנים שלהם לייצר יותר מ-40 חברות אירופיות. אני חייב לומר את זה בהתחלה זה היו מכוניות, יותר מיועד לתיירות מאשר בשביל הספורט. כדי להגדיר את האורות, ולפנים – מראות אחוריות, מנגבים השמשה הקדמית, פגושים וכו המושבים נוחים, אנטומי סוג. המכונות האלה ביחד נוסעים מכוניות השתתפו בעצרת. בהדרגה הם צילמו הכל מיותר, מניעת גזעים. שם הופיע מיוחד צלב מרכבה. . זה מכוניות יחיד (להבדיל תיירות) עם מסגרת נוקשה המרחבי (בדרך כלל צינורי), מנוע חזק (לעיתים קרובות בכפייה); הגוף, וככזה יש לא יותר לעתים קרובות, כנפיים. באגי לרכוש מראה מוכר. בהכרכרה המתחרים המועצות מהר מאוד צברו פופולריות. המכונה הראשונה נבנתה בשנת 1972 במעבדה של מכוניות מהיר המכון דרך מוסקבה (מאדי) ולאחר מכן מרכבה הופיע ב לטביה, אוקראינה, אסטוניה. במדינה שלנו הם במקור מכוניות צלב פלדה. חוסר האמון של בחור רוסי לכל דבר חדש, בקרב אנשי מקצוע, בדפים של עיתונים ומגזינים נפרדו סכסוכים להיות או לא להיות מחלקה חדשה של מכונית ספורט. ב בעקבות סכסוכים אלה הופיעו דרישות טכניות וזכויות השיחה מרכבה עם מכוניות מירוץ אחרים.

Info & Utils

Published in יום שני, יוני 24th, 2019, at 10:48, and filed under כללי.

Tags:

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Comments are closed.

Tichnun 4 all © 2019. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.